Geri Dön

Almeda Abazi kimdir? Almeda Abazi kaç yaşında?

Almeda Abazi yaptığı bebek paylaşımıyla büyük ilgi uyandırdı. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın eşi olan Almeda Abazi'nin hayatı hakkındaki bilgiler gündemde araştırılmaya başlandı. Almeda Abazi'nin hayatı hakkında merak edilen bilgiler...

Almeda Abazi kimdir? Almeda Abazi kaç yaşında?

Almeda Abazi son olarak bebek haberi ile gündeme geldi. 2017 yılında hayatını oyuncu Tolgahan Sayışman ile birleştiren Almeda Abazi bebek haberinin ardından Çekmeköyde ailelerinin yakınında dört katlı bir villa satın aldı. Almeda Abazi Türkiye'de Muhteşem Yüzyıl dizisinin yanı sıra Survivor yarışmasına katılmıştı. Peki Almeda Abazi kimdir?

ALMEDA ABAZİ KİMDİR?

Almeda Abazi Sayışman (d. 13 Şubat 1992, Tiran), 2008' de Miss Globe Kâinat Güzeli yarışmasını kazanmıştır. Oyuncu eğitimi almaktadır. Lise eğitimini İstanbul Özel Tarhan Koleji'nde tamamlamış, İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim-Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim almıştır. Eğitimine Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi olarak devam etmektedir. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman ile de 13 Şubat 2017 tarihinde Los Angeles'ta dünya evine girmiştir.

Almeda Abazi kimdir Almeda Abazi kaç yaşında

Şu ana kadar Konak ve Show Business filmlerinde ve Ayrılık adlı TRT dizisinde rol almıştır. Ayrıca Survivor Ünlüler - Gönüllüler ve Yok Böyle Dans yarışmalarına katılmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valeria adıyla yer almıştır. tv8 kanalında Murat Ceylan ile birlikte Para Bende programını sundu. 2015 Yılında tekrar Survivor All Star yarışmasına katılmıştır.

ÖDÜLLER

2007 Miss Tirana (Tiran Güzeli)

2008 Miss Albania (Arnavutluk Güzeli)

2008 Miss Globe (Kâinat Güzeli)

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarını halayla kutladılarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın normalleşme adımları ile ilgili açıklamaları Düzceli esnaf tarafından sevinçle karşılandı. Düzce'de lokanta işleten bir grup esnaf kararları halay çekerek kutladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet