Geri Dön
GündemAnaokulları ve kreşler kapalı mı, açıldı mı? Kademeli normalleşmede kreşlerin durumu...

Anaokulları ve kreşler kapalı mı, açıldı mı? Kademeli normalleşmede kreşlerin durumu...

Kreşler ve anaokulları açık mı, kapalı mı? Tam kapanmanın sona ermesiyle birlikte kademeli normalleşme süreci başladı. 17 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında uygulanacak olan kademli normalleşmede uzaktan eğitim devam ediyor. Peki, anaokulları ve kreşler için son durum ne? Kreşler açıldı mı?

Anaokulları ve kreşler kapalı mı, açıldı mı? Kademeli normalleşmede kreşlerin durumu...

İçişleri Bakanlığı kademeli normalleşme genelgesi yayınladı. Genelgeye göre 17 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında kontrollü olarak bazı kısıtlamalar esnetildi. Uzaktan eğitim ise devam ediyor. Peki, anaokulları ve kreşler açıldı mı, kapalı mı? Kademeli normalleşmede anaokulları kreşlerin durumu ne?

KREŞLER VE ANAOKULLARI AÇILDI MI?

Halihazırda faaliyetlerine devam etmekte olan kreşlerle birlikte Milli Eğitim Bakanlığıyla yapılan değerlendirmeler çerçevesinde kademeli normalleşme döneminde anaokulları da faaliyetlerine devam edecek olup diğer tüm okul ve sınıf seviyeleri için Milli Eğitim Bakanlığınca kamuoyuna duyurulduğu şekilde uygulama sürdürülecektir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Anadolu Otoyolu'nda zincirleme kaza! 15 araç birbirine girdiAnadolu Otoyolu'nun Sapanca geçişinde yaklaşık 15 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası nedeniyle Ankara yönünde ulaşım sağlanamıyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler