Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim

Son dakika uzaktan eğitim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan uzaktan eğitim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan uzaktan eğitim haber sayfamızda...

Uzaktan Eğitim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.886 uzaktan eğitim haberi bulunmuştur.
AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2024: AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır?
AUZEF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ 2024: AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme nasıl yapılır? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme süreci başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi sınav takvimi de paylaşıldı. 2024 AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF bahar dönemi kayıt yenileme ücretleri...
2.03.2024 Bilgi Rehberi
AÇIKLANDI! ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI SORGULAMA: Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı
AÇIKLANDI! ATA AÖF BÜTÜNLEME SONUÇLARI SORGULAMA: Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı ATA AÖF bütünleme sınav sonuçları açıklandı. Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (ATA AÖF) güz dönemi bütünleme sınavları tamamlandı. Bahar dönemi öncesi alttan ders bırakmak istemeyen açıköğretim öğrencileri bütünleme sınavının sonuçlarının açıklanacağı tarihe kitlenmişti. İşte Atatürk Üniversitesi bütünleme sınav sonuç ekranı...
23.02.2024 Bilgi Rehberi
AUZEF TELAFİ SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA: AUZEF sınavı ne zaman, saat kaçta? 2024 AUZEF BÜTÜNLEME (telafi) soru ve cevapları hangi tarihte yayımlanacak?
AUZEF TELAFİ SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA: AUZEF sınavı ne zaman, saat kaçta? 2024 AUZEF BÜTÜNLEME (telafi) soru ve cevapları hangi tarihte yayımlanacak? AUZEF takvimine göre 2023-2024 yılı güz dönemi bütünleme sınavı ocak ayında düzenleniyor. Bütünleme/telafi sınavı için giriş belgeleri de İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından adaylarla paylaşıldı. Peki, AUZEF telafi sınavı ne zaman, soru ve cevaplar hangi gün yayımlanacak?
8.02.2024 Bilgi Rehberi
MEB’den deprem seferberliği
MEB’den deprem seferberliği Depremlerden 11 ilde, yaklaşık 3.9 milyon öğrenci ile 220 bin öğretmen de etkilendi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bugün öğrenci sayısının 3 milyon 663 bin 546 olduğu bölgede, gidenlerin büyük bölümünün geri döndüğünü açıkladı. MEB, orta ve ağır hasarlı 12 bin 119 dersliğin iki katını inşa etmeyi hedefliyor.
6.02.2024 Gündem
Üniversiteye hiç gitmeden mezun olacaklar
Üniversiteye hiç gitmeden mezun olacaklar Uzaktan eğitimle geçen 2 yılın ardından gençler, işe başladıkları ya da derslerden verim alamadıkları için yüz yüze eğitime katılmak istemiyorlar. Öyle ki aralarında hiç üniversiteye gitmeden mezun olacak öğrenciler var.
31.01.2024 Gündem
Dijital devrim ‘fos’ mu çıktı?
Dijital devrim ‘fos’ mu çıktı? Pandemi döneminde uzaktan eğitim gören ABD’li öğrencilerin başarı seviyesinin düşmesi nedeniyle Columbia Üniversitesi’nden sinir bilimciler araştırma yaptı.
30.01.2024 Gündem
AUZEF TELAFİ SINAVI NE ZAMAN? 2024 Güz Dönemi AUZEF telafi sınavı hangi tarihte, hangi gün?
AUZEF TELAFİ SINAVI NE ZAMAN? 2024 Güz Dönemi AUZEF telafi sınavı hangi tarihte, hangi gün? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin Güz Dönemi vize ve final sınavları tamamlandı. Ardından AUZEF telafi sınavları gündeme geldi. Peki AUZEF telafi sınavı nedir, sınav tarihleri ne zaman? 2024 AUZEF telafi sınavı var mı, kaç almak gerekir? İşte AUZEF öğrencilerinin bilmesi gerekenler...
25.01.2024 Bilgi Rehberi
Güzellik kursuna akın​​​​​​​! Dilan Polat etkisi mi?
Güzellik kursuna akın​​​​​​​! Dilan Polat etkisi mi? Dilan Polat başta olmak üzere bazı fenomenlerin güzellik merkezi sahiplerinin hızla zenginleşmesi sonrası İSMEK’in “Güzelik Okulu”na adeta başvuru yağdı.
15.01.2024 Gündem
AUZEF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA TIKLA-ÖĞREN: 2023-2024 AUZEF bitirme (final) sınavı sonuçları nereden sorgulanır?
AUZEF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA TIKLA-ÖĞREN: 2023-2024 AUZEF bitirme (final) sınavı sonuçları nereden sorgulanır? AUZEF final sınavı sonuçları için beklenen açıklama geldi. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınavları 6-7 Ocak tarihlerinde yüz yüze gerçekleşmişti. Peki, öğrenciler sınav sonuçlarını nasıl sorgulayacak? İşte AUZEF bitirme final sınavı sonuçları ekranı.
13.01.2024 Bilgi Rehberi
“TRT Akademi” Açıldı
“TRT Akademi” Açıldı Ulusal ve uluslararası alanda medya ve iletişim profesyonellerinin yetişmesine katkı sağlayacak “yenilikçi ve öncü bir medya okulu olma” hedefiyle hayata geçirilen TRT Akademi’nin tanıtım programı gerçekleşti.
13.01.2024 Gündem
Bakan Tunç'tan iyi hal indirimi düzenlemesiyle ilgili açıklama
Bakan Tunç'tan iyi hal indirimi düzenlemesiyle ilgili açıklama Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuştu.
11.01.2024 Gündem
AÖL Giriş Ekranı 2024: AÖL Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? AÖL Şifre Değiştirme
AÖL Giriş Ekranı 2024: AÖL Giriş Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? AÖL Şifre Değiştirme Açık Öğretim Lisesi ya da kısaca AÖL herhangi bir sebeple örgün öğretimini yarıda bırakmak zorunda olan kişiler için geliştirilmiş modelidir. Söz konusu sistem sayesinde öğrenimini tamamlayamayan kişiler uzaktan eğitim ile liseyi bitirme imkanına sahip olurlar. Ancak AÖL sistemine giriş yapabilmek için öğrencilerin şifreye sahip olması gerekir. Sisteme e-Devlet bilgileri ile de giriş yapılabilmektedir. AÖL giriş şifremi unuttum ne yapabilirim? AÖL şifre değiştirme ve AÖL giriş ekranı ile ilgili detaylı bilgilere erişmek için içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Eğitim
Emine Erdoğan: Her türlü savunmayı güçlendirmek için çalışmalıyız
Emine Erdoğan: Her türlü savunmayı güçlendirmek için çalışmalıyız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Gerçek dünyadaki suçlar ve hak ihlâlleri için yaptığımız gibi, sanal alem için de, altyapı kurmak, teknoloji okuryazarı olmak ve tehdit edici unsurlara karşı, her türlü savunmayı güçlendirmek için çalışmalıyız" dedi.
29.12.2023 Gündem
AUZEF SINAV YERLERİ açıklandı mı? 2023-2024 AUZEF final tarihleri ne zaman? AUZEF sınav tarihleri
AUZEF SINAV YERLERİ açıklandı mı? 2023-2024 AUZEF final tarihleri ne zaman? AUZEF sınav tarihleri İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2023-2024 yılı güz dönemi sınav takvimi güncellenmişti. Vize sınavı ardından adayların gözleri final sınav takviminde! Peki, AUZEF finalleri ne zaman, yüz yüze mi olacak?
28.12.2023 Bilgi Rehberi
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi AUZEF sınavları ne zaman? İşte AUZEF sınav tarihleri takvimi 2024
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi AUZEF sınavları ne zaman? İşte AUZEF sınav tarihleri takvimi 2024 İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınav takvimini paylaştı. AUZEF Güz Dönemi vize sınavları ardından final sınavları ile ilgili araştırmalar başladı. Öğrenciler, AUZEF sınav tarihleri ne zaman? 2024 AUZEF sınav giriş belgesi açıklandı mı? sorularına cevap arıyor. İşte son güncel durum
23.12.2023 Bilgi Rehberi
Etkileşimli tahtalarda 'Pardus' dönemi! Artık milli işletim sistemi kullanılacak
Etkileşimli tahtalarda 'Pardus' dönemi! Artık milli işletim sistemi kullanılacak Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu arasında 'Milli İşletim Sistemi Pardus'un Etkileşimli Tahta ve Bilişim Teknolojileri Sınıflarında Yaygınlaştırılması Projesi' kapsamında sözleşmenin imzalandığı bildirildi.
15.12.2023 Eğitim
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024: AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF güz dönemi final sınavı tarihleri nedir?
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024: AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF güz dönemi final sınavı tarihleri nedir? "2023 AUZEF sınavları ne zaman?" sorusu sınava hazırlanan öğrenciler tarafından gündeme geldi. 2023-2024 akademik yılı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi güncellendi. Üniversite eğitimlerine uzaktan devam eden öğrenciler, final ve bütünleme sınavlarının yapılacağı tarihleri merak ediyor. İşte 2023-2024 AUZEF sınav takvimi…
14.12.2023 Bilgi Rehberi
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024 | AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF güz dönemi final sınav tarihleri ne zaman?
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024 | AUZEF sınavları ne zaman? AUZEF güz dönemi final sınav tarihleri ne zaman? "2023 AUZEF sınavları ne zaman?" sorusu sınava hazırlanan öğrenciler tarafından araştırılıyor. 2023-2024 akademik yılı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi güncellendi. Üniversite eğitimlerine uzaktan devam eden öğrencilerin gözü final ve bütünleme sınavlarının yapılacağı tarihlere çevrildi. İşte 2023-2024 AUZEF sınav takvimi…
13.12.2023 Bilgi Rehberi
ATA AÖF ARA SINAV SONUÇLARI açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2023 Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sonuçları sorgulama ekranı
ATA AÖF ARA SINAV SONUÇLARI açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2023 Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sonuçları sorgulama ekranı Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları için bekleyiş sürüyor. Kasım ayında gerçekleşen ara sınavların ardından sınava katılan adaylar sonuçları kontrol etmek için sabırsızlanıyor. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?
6.12.2023 Bilgi Rehberi
Yapay zeka destekli iki yeni uygulama
Yapay zeka destekli iki yeni uygulama Şirket ve kurumlara dijital eğitim çözümleri (e-öğrenme / uzaktan eğitim) hizmeti sunan Enocta, devreye alacağı ‘Kullanıcı Etkinlik Tamamlama Takibi’ ve ‘Akıllı Eğitim Asistanı’ uygulamaları ile yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş eğitim olanaklarına yenilerini ekleyecek. Öğrenen deneyimini esas alan, kullanıcının önceliklerine göre eğitim önerileri geliştiren yapay zeka destekli bir Öğrenme Deneyimi Platformu’na (LXP) sahip olan Enocta, 500’ü aşkın şirkette 3 milyonu aşkın çalışana dijital eğitim olanağı sağlıyor.
1.12.2023 Ekonomi
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024 | AUZEF güz dönemi final sınav tarihleri ne zaman?
AUZEF SINAV TAKVİMİ 2023-2024 | AUZEF güz dönemi final sınav tarihleri ne zaman? "AUZEF güz dönemi final sınav tarihleri ne zaman?" sorgulaması öğrenciler tarafından araştırılıyor. 2023-2024 akademik yılı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi güncellendi. Üniversite eğitimlerine uzaktan devam eden öğrenciler, final ve bütünleme sınavlarının ne zaman yapılacağını merak etmeye başladı. İşte 2023-2024 AUZEF sınav takvimi…
30.11.2023 Bilgi Rehberi
AUZEF sınav takvimi 2023-2024 || AUZEF sınav tarihleri ne zaman, nasıl olacak? İşte Güz Dönemi final sınavları...
AUZEF sınav takvimi 2023-2024 || AUZEF sınav tarihleri ne zaman, nasıl olacak? İşte Güz Dönemi final sınavları... İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Güz Dönemi vize sınavlarını tamamladı. Ardından sonuçları açıklandı. Başarısını öğrenen öğrenciler ise AUZEF final sınavları ne zaman öğrenmek için arayışa geçti. İşte 2024 AUZEF Yarıyıl Sonu (Bitirme sınavları) hangi ay, ayın kaçında uygulanacak? sorusunun cevabı...
24.11.2023 Bilgi Rehberi
AUZEF ARA SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! 📢11-12 Kasım AUZEF ara sınav sonucu sorgulama ekranı
AUZEF ARA SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI! 📢11-12 Kasım AUZEF ara sınav sonucu sorgulama ekranı AUZEF ara sınav sonuçları açıklandı. 11-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen ara sınavların ardından adaylar sonuçlar için bekleyişe geçmişti. İstanbul Üniversitesi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılan açıklama ile AUZEF ara sınav sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. Peki AUZEF ara sınav sonuçları nereden ve nasıl sorgulanır?
22.11.2023 Bilgi Rehberi
Öğretmenlerin mesleki eğitim çalışma süreleri 22 Kasım'a kadar uzatıldı
Öğretmenlerin mesleki eğitim çalışma süreleri 22 Kasım'a kadar uzatıldı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğretmenlerin mesleki eğitim çalışma sürelerinin 22 Kasım’a kadar uzatıldığını duyurdu.
20.11.2023 Gündem
AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?✍🏻 2023 AUZEF güz dönemi sonuçları nereden öğrenilir, kaç güne belli olur?
AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?✍🏻 2023 AUZEF güz dönemi sonuçları nereden öğrenilir, kaç güne belli olur? AUZEF sınav sonuçları ile ilgili araştırmalar sürüyor. Güz Dönemi sınavlarına katılım sağlayan öğrenciler, AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? sorularına cevap arıyor. Gözler İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde...
20.11.2023 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Uzaktan Eğitim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.