Gündem Ankara'da dehşet! Kayınpeder-gelin tartışması cinayetle sonlandı

Ankara'da dehşet! Kayınpeder-gelin tartışması cinayetle sonlandı

28.12.2023 - 17:02 | Son Güncellenme:

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bir kişi tartıştığı gelinini silahla vurarak ölümüne sebep oldu. Öte yandan geçtiğimiz hafta gelin Derya Demir'in eşinin intihar ettiği öğrenildi.

Ankarada dehşet Kayınpeder-gelin tartışması cinayetle sonlandı

Olay, sabah saatlerinde, Altındağ ilçesi Karapürçek Mahallesi'nde meydana geldi. 3 çocuk annesi Derya Demir ile kayınpederi Satılmış Demir arasında evde tartışma çıktı. Satılmış Demir, tartışma sırasında Derya Demir'e tabancayla ateş etti.

Haberin Devamı

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin incelemesinde Derya Demir'in, başına ve sırtına isabet eden 2 kurşunla hayatını kaybettiği belirlendi.

Derya Demir'in cansız bedeni, otopsi işlemleri için Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis tarafından gözaltına alınan Satılmış Demir'in, 'Taksirle yaralama' ve 'Görevi yaptırmamak için direnme' gibi suçlardan 14 kaydının olduğu öğrenildi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA GELİNİN EŞİ İNTİHAR ETMİŞ

Derya Demir'in eşi emlakçı Yusuf Demir, 1 hafta önce ofisinde etrafa tüfekle ateş ettikten sonra kapıyı kilitleyip, yaşamına son vermişti. Satılmış Demir'in, oğlunun ölümüyle ilgili çıkan tartışma sonucu gelinini öldürdüğü belirtildi.

Haberin Devamı

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.