GündemAnkara'da restoranda silahlı saldırı! Anbean kameralara yansıdı

Ankara'da restoranda silahlı saldırı! Anbean kameralara yansıdı

21.11.2023 - 23:37 | Son Güncellenme:

Ankara'da bir restoranda silahlı çatışma yaşandı. Restorana giren bir grup masada oturan bir başka gruba silahlı saldırıda bulundu. Olayda 2 kişi yaralandı ve olay saniye saniye kameralara yansıdı.

 

Ankara'da restorana giren bir grup, müşteri olarak oturan bir başka gruba silahla ateş etti. 2 kişinin yaralandığı olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Haberin Devamı

OLAYDA 2 KİŞİ YARALANDI

Olay 20 Kasım dün saat 05.00 sıralarında Çankaya ilçesi Bağcılar Mahallesi'nde bulunan bir restoranda meydana geldi. Restorana giren bir grup tabancalarla masada müşteri olarak oturan diğer gruba ateş etti. Grup daha sonra restorandan çıkarak uzaklaşırken gruptakilerden birisi geri dönüp tekrar ateş etti ve kaçtı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan 2 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan birinin suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan S.S. olduğu iddia edildi.

Ankarada restoranda silahlı saldırı Anbean kameralara yansıdı

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan, restorandaki silahlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.