Geri Dön
GündemAntalya Burdur Isparta seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları

Antalya Burdur Isparta seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları

Antalya Burdur Isparta yerel seçim sonuçları için gözler sandıklardan çıkacak oylarda. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Antalya Burdur Isparta yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.

Antalya Burdur Isparta seçim sonuçları | 2019 seçim sonuçları ve oy oranları

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde milyonlarca vatandaş bugün sandık başındaydı. Büyükşehir olan illerde: Büyükşehir Belediye Başkanı, Belediye Başkanı, Belediye Meclisi Üyeliği, Muhtarlık ve İhtiyar Heyeti için; Büyükşehir olmayan illerde ise: İl Genel Meclisi Üyeliği, Belediye Başkanı, Belediye Meclisi Üyeliği, Muhtarlık ve İhtiyar Heyeti için oy kullanıldı.

Peki, Antalya Burdur Isparta'da 2019 yerel seçim sonuçlarında en fazla oyu alan hangi parti olacak? 2019 Yerel seçim sonuçları, partilerin oy dağılımları, il ve ilçe belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasından görüntüleyebileceksiniz.

2019 ANTALYA SEÇİM SONUÇLARI

Antalya 2019 seçim sonuçlarında oy sayımı sürüyor. Antalya'da şu ana kadar açılan sandık oranı %64,87 olarak duyuruldu. Açılan sandık sonuçlarına göre Antalya'da CHP adayı Muhittin Böcek %50,21 oy oranı ile Antalya'da seçimi önde götürürken en yakın rakibi Ak Parti adayı Menderes Türel %47.09 oy oranına sahip

BURDUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

Burdur Belediye Başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Ali Orkun Ercengiz kazandı.

2019 ISPARTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

2019 Isparta seçim sonuçları sayılmaya devam ediyor. Şu ana kadar Isparta'da açılan sandık oranı %89,96 olarak duyuruldu. Açılan sandık sonuçlarına göre Isparta'da Ak Parti adayı Şükrü Başdeğirmen %38,03 oy oranı ile seçimi önde götürüyor.

31 MART 2019 SEÇİMLERİNE KATILAN PARTİLER

Saadet Partisi

Bağımsız Türkiye Partisi

Türkiye Komünist Partisi

Vatan Partisi

Büyük Birlik Partisi

Hür Dava Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi

Adalet ve Kalkınma Partisi

Demokrat Parti

Milliyetçi Hareket Partisi

İyi Parti

Halkların Demokratik Partisi

Demokratik Sol Parti

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Maraş, KKTC’nin itici gücü"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ta Maraş’ın açılmasının ekonomi ve turizm açısından KKTC’ye faydaları olacağını belirterek, "Maraş KKTC’nin bir itici gücü olarak orada duruyor.” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler