Geri Dön
GündemAÖF final sınavı sonuç sorgulama ekranı! AÖF final sonuçları açıklandı

AÖF final sınavı sonuç sorgulama ekranı! AÖF final sonuçları açıklandı

12-13 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF final sınav sonuçları ile ilgili müjdeli haber geldi ve yaklaşık 10 gündür beklenen AÖF Güz Dönemi Final Sınavı sonuçları açıklandı. İşte sınavda ter döken adayların aradığı AÖF final sınavı sonuç sorgulama ekranı...

AÖF final sınavı sonuç sorgulama ekranı! AÖF final sonuçları açıklandı

AÖF sınav sonuçları açıklandı! 12-13 Ocak tarihleri gerçekleştirilen AÖF güz dönemi sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı. Binlerce öğrencinin merak içinde beklediği AÖF sınav sonuçları https://login.anadolu.edu.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifre girildikten sonra sorgulanabilecek.

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

AÖF sınav sonuçları TC kimlik numarası ve şifre girildikten sonra https://login.anadolu.edu.tr adresi üzerinden sorgulanabilecek.

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi kayıt yenileme tarihleri, 11 Şubat 2019 olarak belirlendi. Öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini internet üzerinden yapabiliyor. Ders seçimi ve kayıt yenileme ücretini yatırarak işlem tamamlanıyor.

SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Araç alacaklar dikkat! 3 yıldır artıyor...Türkiye'de otomatik vites otomobil satışları, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre, bu yıl artış gösterdi. Firma yetkilileri, son 3 yıldır otomatik vites otomobil satışlarının arttığını açıklarken, nedeninin de yoğun şehir hayatında insanların daha rahat ve konforlu yolculuk istemesi olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet