Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi

Son dakika anadolu üniversitesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan anadolu üniversitesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan anadolu üniversitesi haber sayfamızda...

Anadolu Üniversitesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.197 anadolu üniversitesi haberi bulunmuştur.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF SINAV YERİ SORGULAMA (aosogrenci.anadolu.edu.tr) 2024 💻 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman, saat kaçta?
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF SINAV YERİ SORGULAMA (aosogrenci.anadolu.edu.tr) 2024 💻 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman, saat kaçta? AÖF sınav yerleri belli oldu ve gözler sınav tarihinde! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bahar Dönemi final sınav tarihleri duyuruldu. AÖF öğrencileri AÖF finalleri ne zaman, saat kaçta? sorularına yanıt arıyor. İşte, AÖF final tarihleri...
21.05.2024 Bilgi Rehberi
2024 AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA:  AÖF Bahar Dönemi finalleri için sınav giriş belgesi açıklandı! AÖF final sınavları ne zaman, kaç gün kaldı?
2024 AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA: AÖF Bahar Dönemi finalleri için sınav giriş belgesi açıklandı! AÖF final sınavları ne zaman, kaç gün kaldı? AÖF sınav giriş yerleri belgesi ile ilgili sorular yanıt buldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav tarihleri takvimi belli oldu. Öğrenciler, AÖF sınav giriş belgesi açıklandı mı, ne zaman açıklanacak sorularına cevap aramaya başladı. Peki AÖF sınav tarihleri ne zaman? İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin sınav takvimi...
17.05.2024 Bilgi Rehberi
CHP'li Büyükerşen'e hapis istemi! Haksız mal edinme davası
CHP'li Büyükerşen'e hapis istemi! Haksız mal edinme davası Eski Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve 4 kişi hakkında, başkanı olduğu vakıf ile bağlı şirketleri zarara uğrattığı ve mülk edindiği iddiasıyla açılan davada Büyükerşen ile şirketlerde yöneticilik yapan Prof. Dr. Ahmet Durmaz için 5 yıldan 19 yıla kadar hapis cezası talep edildi.
17.05.2024 Gündem
AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ: AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınavları ne zaman?
AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ: AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınavları ne zaman? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav takvimi belli oldu. Bahar dönemi final sınavları için geri sayım başlamışken sınav tarihleri ve giriş belgeleri araştırılmaya başlandı. Öğrenciler AÖF dönem sonu sınav yerlerinin belli olmasını beklemeye başladı. AÖF finaller ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
13.05.2024 Bilgi Rehberi
Gönüllüye yatırımın sosyal değeri 4 kat
Gönüllüye yatırımın sosyal değeri 4 kat “Şehrin İyi Hali” etkinliklerinin dokuzuncu yılında 22 bin gönüllü gence ulaştıklarını belirten Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, “Yaptığımız her 1 TL’lik yatırıma karşılık 4.38 TL’lik sosyal değer yarattık” dedi.
11.05.2024 Ekonomi
Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav tarihi 2024 ✍AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
Anadolu Üniversitesi AÖF final sınav tarihi 2024 ✍AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav takvimine göre bahar dönemi final sınavlarına kısa süre kaldı. Öğrenciler ise AÖF dönem sonu sınav yerlerini bekliyor. AÖF finaller ne zaman, sınav giriş belgesi yayımlandı mı?
10.05.2024 Bilgi Rehberi
Yunus Emre anısına renkler konuştu
Yunus Emre anısına renkler konuştu Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF), Yunus Emre Haftası’nı anlamlı bir resim çalıştayı ve sergiyle taçlandırdı.
9.05.2024 Kültür Sanat
TFF 3. Lig'de play-off 1. tur maçları tamamlandı!
TFF 3. Lig'de play-off 1. tur maçları tamamlandı! TFF 3. Lig'de play-off 1. tur maçları heyecanı sona erdi.
2.05.2024 3.Lig
Karşıyaka, Anadolu Üniversitesi engeline takıldı!
Karşıyaka, Anadolu Üniversitesi engeline takıldı! TFF 3. Lig play-off 1. turunda Karşıyaka, Anadolu Üniversitesi'ne 1-0 mağlup oldu.
2.05.2024 3.Lig
AÖF FİNAL SINAVI 2024 TARİHİ: Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta?
AÖF FİNAL SINAVI 2024 TARİHİ: Anadolu Üniversitesi (AÖF) bahar dönemi final sınavı ne zaman, saat kaçta? Anadolu Üniversitesi bahar dönemi final sınav takvimi paylaşıldı. AÖF finallerini bekleyen adaylar sınav saatlerini de araştırıyor. 2024 AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman?
19.04.2024 Bilgi Rehberi
'Senin işin o değil' dediler, kimseyi dinlemedi! 25 yıllık muhtarı devirdi
'Senin işin o değil' dediler, kimseyi dinlemedi! 25 yıllık muhtarı devirdi Ankara'da inşaat mühendisliğini bitirip, şu an yerel yönetimler bölümü okuyan Aylin Hasret Otlu (27), 5 bin 200 nüfuslu Metin Oktay Mahallesi'nde 25 yıllık eski muhtarın da aralarında bulunduğu 3 erkek adaya karşı seçimi kazandı.
9.04.2024 Gündem
42 erkek rakibini geride bırakıp muhtar oldu
42 erkek rakibini geride bırakıp muhtar oldu Erzurum'da bir markette kasiyerlik yapan Şeyda Ateş (35), kadınların baskısı ile girdiği 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde 42 erkek rakibini geride bırakarak mahalle muhtarı oldu.Palandöken ilçesine bağlı Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi'nde ailesi ile yaşayan, Anadolu Üniversitesi
5.04.2024 Haberler
Kadınlar birlik oldu! 42 erkek rakibini geride bırakıp, muhtarlığı kazandı
Kadınlar birlik oldu! 42 erkek rakibini geride bırakıp, muhtarlığı kazandı Erzurum'da bir markette kasiyerlik yapan Şeyda Ateş (35), kadınların baskısı ile girdiği 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde 42 erkek rakibini geride bırakarak mahalle muhtarı oldu.
5.04.2024 Gündem
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu Niğde’nin Aktaş beldesinde belediye başkanı seçilen 24 yaşındaki Kamber Türkmen, Türkiye'nin en genç belediye başkanları listesinde ilk sıralarda yerini aldı.
2.04.2024 Haberler
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu 24 yaşındaki Kamber Türkmen, Türkiye'nin en genç belediye başkanları listesinde ilk sıralarda yerini aldı.
3.04.2024 Gündem
AÖF SONUÇLARI 2024 👩‍💻 Anadolu Üniversitesi AÖF ara sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
AÖF SONUÇLARI 2024 👩‍💻 Anadolu Üniversitesi AÖF ara sınav sonucu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi açıköğretim (AÖF) bahar dönemi ara sınavları gerçekleştirildi. Adayların soru ve cevapları da erişime açıldı. Açıköğretim öğrencileri AÖF vize sınavı sonuç ve final sınav tarihlerine yoğunlaştı. Peki, AÖF vize sonuçları ne zaman açıklanacak?
2.04.2024 Bilgi Rehberi
Erzincan'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan aday...
Erzincan'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan aday... Erzincan'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde resmi olmayan sonuçlarına göre belediye başkanı MHP'li Bekir Aksun oldu. İlçelerin 6'sında MHP, 1’inde BBP 1’inde de AK Parti seçimi kazandı.
1.04.2024 Gündem
Kütahya'da seçimi CHP’li Eyüp Kahveci kazandı
Kütahya'da seçimi CHP’li Eyüp Kahveci kazandı Kütahya’da Mahalli İdareler Genel Seçimlerini kesin olmayan resmi sonuçlara göre CHP’li Eyüp Kahveci kazandı. İlçelerde de son durum belli oldu.
1.04.2024 Gündem
Ağrı'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim...
Ağrı'da seçim sonuçları belli oldu! İşte kazanan isim... Ağrı'da Mahalli İdareler Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlarına göre, DEM Partili Hazal Aras belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 3'ünde DEM, 3'ünde AK Parti, 1'inde ise YRP kazandı.
31.03.2024 Gündem
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu
Bursa'da yerel seçimin kazanan ismi Mustafa Bozbey oldu Bursa'da Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre CHP'li Mustafa Bozbey, büyükşehir belediye başkanı oldu. İlçelerde ise 6’sında CHP, 9’unda AK Parti, 2’sinde İYİ Parti kazandı.
1.04.2024 Gündem
Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu: Tokat, Türkiye'ye örnek olacak
Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu: Tokat, Türkiye'ye örnek olacak Tokat'ta aday olan ve resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilen efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu konuştu: "Tokat, Türkiye'ye örnek olacak"
1.04.2024 Gündem
Sosyal medyada Karabük Üniversitesi tartışması! Yabancı öğrenciler yine gündemde
Sosyal medyada Karabük Üniversitesi tartışması! Yabancı öğrenciler yine gündemde Karabük Üniversitesi yine Afrikalı öğrencileriyle gündeme geldi. Sosyal medyada bazı öğrencilerin HIV ve HPV şüphesiyle hastanelere başvurduğu iddia edilirken İl Sağlık Müdürlüğü “HIV pozitif ve HPV pozitif vakalarında herhangi anlamlı bir değişiklik bulunmadığı”nı açıkladı.
24.03.2024 Gündem
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Burdur'a 24 proje sözü
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Burdur'a 24 proje sözü Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Burdur'da temaslarda bulundu. Bakan Tekin ""Proje bedeli 1 milyar 754 milyon TL olan 24 proje inşallah Burdur’a hayırlı olur" dedi.
22.03.2024 Gündem
AÖF VİZE SINAV SAATİ | AÖF SINAVLARI NE ZAMAN 2024? Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi vize sınav giriş belgesi alma!
AÖF VİZE SINAV SAATİ | AÖF SINAVLARI NE ZAMAN 2024? Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi vize sınav giriş belgesi alma! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim bahar dönemi vize sınavlarına sayılı gün kaldı. Öğrenciler ise 2024 AÖF sınav tarihlerine yoğunlaştı. Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavları için giriş belgeleri yayımlandı. AÖF bahar dönemi vize sınavı ne zaman?
22.03.2024 Bilgi Rehberi
MİT'ten Süleymaniye'de nokta operasyon
MİT'ten Süleymaniye'de nokta operasyon MİT, terör örgütü PKK/KCK'nın sözde sorumlularından Rojda Bilen'i, Irak'ın Süleymaniye kentinde etkisiz hale getirdi.
19.03.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Anadolu Üniversitesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.