Geri Dön

AÖF final sınavları giriş ekranı | Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi sınavları nasıl gerçekleştirilecek?

Corona virüs tedbirleri kapsamında AÖF bahar dönemi final sınavları online ortam üzerinden gerçekleştiriliyor. 24 Haziran tarihinde başlayan AÖF bahar dönemi sınavları için Anadolu Üniversitesi resmi sitesi üzerinden online olarak sınavlar yapılıyor. Sınavlarını gerçekleştirecek olan adaylar şimdilerde AÖF bahar dönemi final sınavlarının nasıl gerçekleştirileceğini araştırmaya devam ediyor. İşte AÖF final sınavı giriş ekranı...

AÖF final sınavları giriş ekranı | Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi sınavları nasıl gerçekleştirilecek?

AÖF bahar dönemi final sınavları online ortam üzerinden gerçekleştirilmeye devam ediyor. Corona virüs tedbirleri kapsamında online ortamda gerçekleştirilmeye bugün başlanan AÖF bahar dönemi final sınavları 8 Temmuz tarihine kadar gerçekleştirilecek. Üniversite eğitimlerine açıktan devam eden adayların yakından ilgilendiği bahar dönemi final sınavlarında adayların hangi derslerden sorumlu olduklarını görüntülemesi için sisteme TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra bu ekran üzerinden sınavlarının hangi tarihler içerisinde olduğu ve adayların hangi sınavlardan sorumlu oldukları görüntülenebilecek

AÖF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVLARI HANGİ TARİHLERDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nin Yurt içi ve Yurt Dışı Programlarının 2019-2020 Öğretim Yılı Bahar Dönemi dönem sonu sınavları, internet tabanlı ortamlarda yapılacaktır.

Yurt içi ve yurt dışı programlar için sınav sistemi; 24 Haziran’dan başlayarak 8 Temmuz 23:59’a kadar (Türkiye saati ile) erişime açık olacaktır.

AÖF SINAV GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Son dakika! Büyükçekmece Adliyesi'nde silahlı kavgaGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Büyükçekmece Adliyesi önünde 2 grup arasında kavga çıktı. Kavgada 2 kişinin silahla yaralandığı belirtiliyor. Adliye önüne ambulanslar sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber