Geri Dön
GündemAÖF sınav takvimi Bahar Dönemi final tarihleri 2021 | AÖF sınavları online mı olacak?

AÖF sınav takvimi Bahar Dönemi final tarihleri 2021 | AÖF sınavları online mı olacak?

AÖF Bahar Dönemi final sınavı tarihleri gündeme geldi. Mayıs ayının ilk haftası geride kaldıktan sonra merak konusu olan AÖF sınav takvimini haberimize ekledik. Koronavirüs salgınından dolayı online olarak tamamlanan sınavlar öğrencileri Bahar Dönemi final sınavı hakkında meraklandırdı. Peki AÖF sınav tarihleri ne zaman, AÖF sınavları online mı olacak?

AÖF sınav takvimi Bahar Dönemi final tarihleri 2021 | AÖF sınavları online mı olacak?

2021 AÖF sınav süreci arayışı devam ediyor. AÖF sınavlarına katılım sağlayacak öğrenciler, AÖF sınavları ne zaman, online mı olacak araştırmalarını yapıyor. AÖF sınav takvimi Bahar Dönemi final tarihleri 2021 ne zaman? İşte AÖF sınavları hakkında bilinmesi gerekenler...

AÖF SINAV TARİHLERİ BAHAR DÖNEMİ TAKVİMİ 2021

Bahar Dönemi Sonu Sınavı 29-30-31 Mayıs 2021 ve 05-06-07 Haziran 2021 tarihlerinde uygulanacak.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI ONLİNE MI?

AÖF Bahar Dönemi sınavları online olarak uygulanacak.

AÖF YAZ OKULU SINAVI NE ZAMAN?

AÖF Yaz Okulu Sınavı 08 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak.

Ağaçları 'avcı böcek' koruyor! Bir dişi 400 yumurta bırakırBATI Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü (BATEM) laboratuvarlarında, Antalya'daki üretim alanlarındaki zararlılara karşı mücadelede kullanılan 'avcı böcek' üretiliyor. Özellikle nar, turunçgiller ve muz ağaçlarına ve meyvelere zarar veren unlu bit zararlısının doğal avcısı üzerine çalışan BATEM mühendisleri, bu zararlıya karşı uğur böceği ailesinden 'Cryptolaemus montrouzieri' böceği avcı olarak üretti. Üreticilerin büyük ilgi gösterdiği avcı böceğin 10 tanesi, 1 ağacı sezon boyunca zararlılardan koruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet