Tarihleri

Tarihleri

Son dakika tarihleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarihleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarihleri haber sayfamızda...

Tarihleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 35.904 tarihleri haberi bulunmuştur.
LGS nakil sonuçları açıklandı 2021! LGS 1. nakil sonuçları sorgulama ekranı burada..
LGS nakil sonuçları açıklandı 2021! LGS 1. nakil sonuçları sorgulama ekranı burada..LGS nakil sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçlarını erişime açtı. Öğrenciler www.meb.gov.tr adresinden nakil sonuçlarını öğrenebilecek. İşte 2021 LGS 1.nakil sonuçları ile ilgili detaylar...
2.08.2021Gündem
LGS 2. nakil tercih yapma ekranı 2021 TIKLA (meb.gov.tr): LGS 3. tercihler ne zaman, (e-okul) 2. nakil başvurusu nasıl yapılır?
LGS 2. nakil tercih yapma ekranı 2021 TIKLA (meb.gov.tr): LGS 3. tercihler ne zaman, (e-okul) 2. nakil başvurusu nasıl yapılır?LGS 2.nakil başvuruları ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. LGS 1.nakil başvuru sonuçları bugün açıklandı. Sonuçların belli olmasından sonra ise LGS 2.nakil başvurusu yani 3.tercihleri öğrenciler tarafından araştırılıyor. İşte LGS 2.nakil başvuru ekranı ile ilgili detaylar...Peki LGS 3.tercihleri ne zaman ve nasıl yapılacak 2021?
2.08.2021Gündem
Son dakika haberi... Yangın kabusu 6. gününde! Korkunç görüntüler geliyor
Son dakika haberi... Yangın kabusu 6. gününde! Korkunç görüntüler geliyorSon dakika haberine göre, Antalya’nın Manavgat ilçesinde başlayan orman yangınları 6. gününde... Antalya ve Muğla'da devam eden yangınların ardından bazı mahalleler tahliye edildi. Milas'ta alevler Çökertme mevkiinde yayıldı. Bakan Pakdemirli, Isparta ve Denizli'de de yangınların çıktığını söyledi. Öte yandan Gündoğmuş ilçesinde evlere sıçrayan yangın sonrası bölgenin tahliye edilmeye başlandığı bildirildi. Ayrıca Hisarönü Mahallesi girişi, alevler nedeniyle trafiğe kapandı. Mahallede yaşayanlar, görevliler tarafından evlerinden tahliye edildi. İşte haberin ayrıntıları...
2.08.2021Gündem
KPSS ÖABT sınavı ne zaman? 2021 KPSS Alan Bilgisi sınav tarihleri
KPSS ÖABT sınavı ne zaman? 2021 KPSS Alan Bilgisi sınav tarihleriÖSYM tarafından KPSS 2021-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür), Öğretmenlik (Eğitim Bilimleri) oturumu 1 Ağustos günü gerçekleştirildi. Adaylar KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi sınavı için tarihi sorguluyor. Peki, KPSS Alan Bilgisi ve ÖABT ne zaman?
2.08.2021Gündem
YKS taban puanları, sıralamaları 2021: Üniversite 2 ve 4 yıllık taban puanları ve kontenjanları...
YKS taban puanları, sıralamaları 2021: Üniversite 2 ve 4 yıllık taban puanları ve kontenjanları...YKS taban puanları ile başarı sıralamaları üniversite sınavına adaylar tarafından araştırılıyor. YKS sonuçlarının açıklanmasıyla adaylar başarı sıralamalarını ve puanları öğrendiler. Tercih sürecinde ise tercihlerini yapacaklar. 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite taban puanları ve kontenjanları ile ilgili detaylar gündeme yer alıyor. İşte 2021 YKS taban puanları ve sıralamaları...
2.08.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ve ek sınav ne zaman? MEB açık lise ek sınav tarihi 2021
AÖL kayıt yenileme ve ek sınav ne zaman? MEB açık lise ek sınav tarihi 2021Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lise takvimine ilişkin yeni duyuru yayımlandı. Ek sınav için gün sayan öğrenciler kayıt yenileme tarihini merak ediyordu. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman, AÖL ek sınava kimler girebilir?
2.08.2021Gündem
LGS boş kontenjanlar, lise taban puanları 2021! MEB LGS 2.tercih lise taban puanları, boş kontenjanları neler?
LGS boş kontenjanlar, lise taban puanları 2021! MEB LGS 2.tercih lise taban puanları, boş kontenjanları neler?LGS boş kontenjanları ve taban puanları öğrencilerin gündemin yer alıyor. LGS 1.nakil sonuçları açıklandı. LGS 1.nakil sonuçlarından sonra 2.nakil başvuruları başlayacak. Adaylar tercihler için boş kontenjanları araştırıyorlar. Peki 2021 LGS boş kontenjanlar ve taban puanları nedir?
2.08.2021Gündem
Kıyıdan Kıyıa Türkiye-Yunanistan Film Festivali Çeşme'de başlıyor
Kıyıdan Kıyıa Türkiye-Yunanistan Film Festivali Çeşme'de başlıyor19-24 Ağustos tarihleri arasında Çeşme’de gerçekleşecek olan Türkiye’nin ilk sürdürülebilir organizasyonu “Kıyıdan Kıyıya Türkiye-Yunanistan Film Festivali, sinemanın iyileştirici gücüyle birlikte karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyor.
Bilecik'te ormanlara giriş yasağı
Bilecik'te ormanlara giriş yasağıBilecik Valiliği, Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyon kararı gereği ormanlara girişlerin 1 Eylül'e kadar yasaklandığını açıkladı.
2.08.2021Gündem
Elazığ'da ormanlık alanlara giriş yasaklandı
Elazığ'da ormanlık alanlara giriş yasaklandıElazığ Valiliği tarafından alınan karar doğrultusunda, il sınırları içerisindeki ormanlık alanlara girişler 2 ay boyunca yasaklandı. Yasaklara uymayanlar hakkında, idari işlem yapılacak.
2.08.2021Gündem
Gen İlaç’ın halka arz sonuçları açıklandı
Gen İlaç’ın halka arz sonuçları açıklandıGen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 28-29-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen talep toplama sürecini başarıyla tamamladığını duyurarak halka arz sonuçlarını açıkladı. Toplam halka arz büyüklüğü 738,1 milyon liraya ulaştığı bildirildi.
2.08.2021Ekonomi
7 bin 797 sorunun yarısı bile cevaplanmadı
7 bin 797 sorunun yarısı bile cevaplanmadıTBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, muhalefet partilerinin TBMM Başkanlığı’na 1 Ocak 2021-15 Haziran 2021 tarihleri arasında sunduğu yazılı soru önergelerinin yanıtlanma durumlarını açıkladı. Buna göre; işleme alınan 7 bin 797 önergenin 4 bin 420’si cevaplandırılmadı.
2.08.2021Siyaset
Ormanlar boş kaldı
Ormanlar boş kaldıİstanbul Valiliği, artan sıcaklıklar ve kuvvetli rüzgâr nedeniyle megakentte 30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında ormanlara girişleri yasaklandı.
2.08.2021Gündem
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? Anadolu Üniversitesi AÖF 2021 yaz okulu sınavı online mı?
AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? Anadolu Üniversitesi AÖF 2021 yaz okulu sınavı online mı?AÖF yaz okulu sınavı için heyecan dorukta. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin yaz okulu kayıtları tamamlandı. Ardından AÖF yaz okulu sınav tarihleri duyuruldu. Peki AÖF yaz okulu sınavı ne zaman? İşte 2021 AÖF yaz okulu sınav tarihi ve sınav online mı, yüz yüze mi uygulanacağının cevabı...
1.08.2021 Gündem
AÖL telafi sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise telafi sınavı sonuçları 2021...
AÖL telafi sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise telafi sınavı sonuçları 2021...AÖL telafi sınavı bugün uygulanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanacak olan AÖL telafi sınavına kimler girebilir? AÖL telafi sınavı giriş ekranına nasıl ulaşılır, son gün ne zaman? AÖL telafi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
1.08.2021Gündem
2021 Üniversite tercihleri başladı mı? ÖSYM YKS üniversite tercih kılavuzunu yayımladı
2021 Üniversite tercihleri başladı mı? ÖSYM YKS üniversite tercih kılavuzunu yayımladıYKS tercih kılavuzu ve tercih tarihleri adayların gündeminde yer alıyor. YKS sonuçları adayların erişimine açıldı. YKS sonuçlarından sonra şimdi ise adayları YKS tercih süresi bekliyorlar. Adaylar üniversite tercihi için kılavuzdan yararlanabilecekler. Peki 2021 YKS tercihlerine zaman yapılacak?
1.08.2021Gündem
Son dakika - Erdem Can, NBA Yaz Ligi'nde görev yapacak
Son dakika - Erdem Can, NBA Yaz Ligi'nde görev yapacakFenerbahçe Beko, yardımcı antrenör Erdem Can'ın NBA Yaz Ligi’nde görev yapacağını açıkladı.
Son Dakika Haberleri: Alevler hızla ilerliyor! İşte son durum...
Son Dakika Haberleri: Alevler hızla ilerliyor! İşte son durum...Gelen son dakika haberine göre, Türkiye birbiri ardına çıkan orman yangınlarıyla mücadeleye devam ediyor. Antalya’nın Manavgat ve Akseki ilçelerindeki orman yangınları sürerken bazı mahallelerde yeni yangınlar çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, orman yangınlarından etkilenen bölgelerde havadan incelemelerde bulundu. Yangınlarda Manavgat'ta 5 kişi, Marmaris'te de 1 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Milas'ta başlayıp Bodrum ilçesine sıçrayan orman yangını yerleşim yerlerini tehdit ediyor. Bakan Pakdemirli yangınlarla ilgili son durumu açıkladı. İşte orman yangınlarıyla ilgili dakika dakika tüm gelişmeler...
1.08.2021Gündem
“Özgüvene değil can güvenliğine ihtiyaç var”
“Özgüvene değil can güvenliğine ihtiyaç var”Sıcaklarla birlikte plajlara akının ardından boğulma haberlerinde artış oldu. Çoğunlukla da riskli bölgelerde. Cankurtaranlar bu dönemde tanık olduklarını anlattı
1.08.2021Pazar
Muş'ta ormanlık alanlara giriş yasağı
Muş'ta ormanlık alanlara giriş yasağıMuş Valiliği, bugünden itibaren ormanlara girişin 31 Ağustos'a kadar yasaklandığını duyurdu. Valilik, belirlenen ormanlık alanlarda piknik yapılmayacağını, mangal ve semaver yakılmayacağını belirtti.
31.07.2021Gündem
LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacak
LGS nakil sonuçları için geri sayım! MEB LGS 1. nakil sonuçlarını o tarihte açıklayacakLGS Yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçları için heyecan dorukta. LGS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından yerleşemeyen ve yerleştiği okulu değiştirmek isteyen öğrenciler 1. nakil tercihlerini yaptı. Şimdi ise gözler MEB'de. LGS nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?
31.07.2021Gündem
İstanbul'da ormanlarla ilgili yasakların detayları belli oldu
İstanbul'da ormanlarla ilgili yasakların detayları belli olduDoğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürü Fahrettin Ulu, 31 Ağustos'a kadar yetkili idarelerin uhdesinde bulunan mesire alanlarında, tabiat parklarında mangal ve ateş yakmanın yasaklandığını, bunun dışında piknik ve spor yapmanın, hoşça vakit geçirmenin serbest olduğunu söyledi.
31.07.2021Gündem
Son dakika: Bakan Pakdemirli açıkladı! 88'i kontrol altında...
Son dakika: Bakan Pakdemirli açıkladı! 88'i kontrol altında...Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "98 orman yangınının 88’ini kontrol altına aldık." ifadelerini kullandı.
31.07.2021Gündem
Haklı isyan!
Haklı isyan!Ünlü isimler, ülkemizde son birkaç günde 21 ilde 79 noktada çıkan yangınlara isyan etti
31.07.2021Cadde
Son Dakika Haberi: Türkiye yangın kabusu yaşıyor! Yol ulaşıma kapandı
Son Dakika Haberi: Türkiye yangın kabusu yaşıyor! Yol ulaşıma kapandıGelen son dakika haberine göre, Türkiye birbiri ardına çıkan orman yangınlarıyla sarsılıyor. Yangınlarda şu ana kadar 3 kişi yaşamını yitirirken, 138 kişi de yaralandı. Öte yandan Bakan Pakdemirli, THK uçaklarıyla ilgili çıkan tartışmalara ilişkin açıklama yaptı. Marmaris Datça yolu Yeşilbelde mevkiinde ise yangının şiddetini artırması üzerine yol ulaşıma kapandı. Muğla'nın Fethiye ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı. İşte Türkiye'nin yüreğini yakan orman yangınlarıyla ilgili dakika dakika tüm gelişmeler...
31.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

2021yangınlgsne zamanorman

Tarihleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.