Tarihleri

Tarihleri

Son dakika tarihleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarihleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarihleri haber sayfamızda...

Tarihleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 39.444 tarihleri haberi bulunmuştur.
AÖL kayıt yenileme ne zaman? 2022-2023 Açık lise kayıt tarihleri belli oldu mu?
AÖL kayıt yenileme ne zaman? 2022-2023 Açık lise kayıt tarihleri belli oldu mu?AÖL akademik takvimi öğrenciler tarafından bekleniyor. MEB tarafından duyurulan sınav ve kayıt işlemleri tarihi gündemde. 2022-2023 açıköğretim lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak, tarih açıklandı mı?
18.08.2022Bilgi Rehberi
VGM burs başvuruları başladı mı, ne zaman yapılacak? 2022 VGM bursu ne kadar, belli mi?
VGM burs başvuruları başladı mı, ne zaman yapılacak? 2022 VGM bursu ne kadar, belli mi?Vakıflar Genel Müdürlüğü başvuruları için bekleyiş sürüyor. Ortaöğretim ve Yükseköğretim burs başvuruları YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından araştırılıyor. Peki, VGM burs başvuruları ne zaman yapılacak, burs tutarı ne kadar?
18.08.2022Bilgi Rehberi
MEB tarafından 2022 BİLSEM sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? İşte o tarih...
MEB tarafından 2022 BİLSEM sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? İşte o tarih...BİLSEM mülakat sonuçları için gözler MEB'de... Tarihler yaklaştıkça heyecan da doruğa çıkıyor. Net tarih konusunda bilgi almak için "BİLSEM sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorularına yanıt aranıyor.
18.08.2022Bilgi Rehberi
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda muhteşem kapanış! Milliler madalyaya doymadı
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda muhteşem kapanış! Milliler madalyaya doymadıKonya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları, gerçekleştirilen kapanış seremonisi ile sona erdi.
18.08.2022Diğer Sporlar
2022 KPSS ÖNLİSANS geç başvuruları ne zaman? KPSS Ön lisans geç başvuru ücreti ne kadar, ortaöğretim sınavı hangi tarihte?
2022 KPSS ÖNLİSANS geç başvuruları ne zaman? KPSS Ön lisans geç başvuru ücreti ne kadar, ortaöğretim sınavı hangi tarihte?KPSS başvuru tarihleri gündemde! 2022 KPSS ön lisans için 3 ağustos günü başlayan başvuru işlemleri normal şartlarda 15 Ağustos günü son bulacaktı, süreç uzatıldı ve 16 Ağustos günü de geçerli oldu. ÖSYM tarafından alınan KPSS Ön lisans başvuırularına yetişemeyen adaylar ise geç başvuru tarihini sorguluyor. Peki, KPSS ön lisans başvuru ücreti ne kadar?
18.08.2022Bilgi Rehberi
Bakan Varank duyurdu! Uzaya gidecek ilk Türk bu sene bitmeden belli oluyor
Bakan Varank duyurdu! Uzaya gidecek ilk Türk bu sene bitmeden belli oluyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 2023’te seçilecek bir Türk vatandaşını bilimsel faaliyetler gerçekleştirmek üzere 10 günlüğüne Uluslararası Uzay İstasyonu’na göndereceklerini belirterek, "Bakalım ülkemizi gururla uluslararası uzay istasyonunda kim temsil edecek, bayrağımızı Uluslararası Uzay İstasyonu’na ilk kim taşıyacak. İnşallah bu sene bitmeden uzaya gidecek ilk vatandaşımızı da kamuoyuyla paylaşmış olacağız” dedi.
18.08.2022Ekonomi
GSB tarafından KYK burs ve yurt başvuruları ne zaman başlayacak? Gözler o tarihlerde...
GSB tarafından KYK burs ve yurt başvuruları ne zaman başlayacak? Gözler o tarihlerde... YKS sonuçlarının ilan edilmesinin ardından KYK burs ve yurt başvuru tarihleri araştırılmaya başlandı. Üniversiteye yerleşmeye hak kazanan binlerce kişi sıkça "2022 KYK burs ve yurt başvuruları ne zaman başlayacak?" diye soruyor. İşte ayrıntılar...
18.08.2022Bilgi Rehberi
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda muhteşem kapanış! Milliler madalyaya doymadı
5. İslami Dayanışma Oyunları'nda muhteşem kapanış! Milliler madalyaya doymadıKonya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları, gerçekleştirilen kapanış seremonisi ile sona erdi.
18.08.2022Diğer
GSB personel alımı başvuru sonuçları açıklandı mı? GSB kura çekimi ne zaman? İşte kritik tarih
GSB personel alımı başvuru sonuçları açıklandı mı? GSB kura çekimi ne zaman? İşte kritik tarihGSB personel alımı için başvurular sona erdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak 1017 sürekli işçi alımı için başvuru sonuçları ise heyecanla bekleniyor. Yapılan başvurular kura çekimi ile sonuçlanacak. Peki, GSB personel alımı kura çekimi hangi tarihte?
18.08.2022Bilgi Rehberi
YKS EK TERCİHLER ne zaman 2022, üniversite ek tercih kılavuzu açıklandı mı? || YKS 2. yerleştirme ne zaman, üniversite ek tercih tarihleri belli oldu mu?
YKS EK TERCİHLER ne zaman 2022, üniversite ek tercih kılavuzu açıklandı mı? || YKS 2. yerleştirme ne zaman, üniversite ek tercih tarihleri belli oldu mu?YKS ek tercihler üniversite sınavına giren adayların gündeminde yer alıyor. Geçtiğimiz günler YKS tercih sonuçları açıklandı. İstediği okula yerleşemeyen öğrenciler için ise ek tercih fırsatı bulunuyor. Heyecanla YKS 2.tercihler ve eke tercih kılavuzunun yayımlanması bekleniyor. Peki YKS ek tercihler ne zaman 2022?
18.08.2022Bilgi Rehberi
2022 Üniversite kayıtları başladı mı, ne zaman, hangi gün başlıyor? İşte üniversite kayıtları için gerekli belgeler
2022 Üniversite kayıtları başladı mı, ne zaman, hangi gün başlıyor? İşte üniversite kayıtları için gerekli belgelerÜniversite kayıtları yakında başlıyor. YKS tercih ve yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih ettiği üniversiteye yerleşen öğrenciler üniversite kayıt tarihlerini araştırmaya başladı. Peki 2022 üniversite kayıtları için gerekli belgeler neler?
18.08.2022Bilgi Rehberi
WorldFood İstanbul 30. yılında büyümeye devam ediyor
WorldFood İstanbul 30. yılında büyümeye devam ediyorTürk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan WorldFood İstanbul, birçok yeni ürünü ve en son teknolojileri 1-4 Eylül 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gıda dünyasına tanıtmaya hazırlanıyor. 30. yılını kutlayacak fuarın 2021 yılında katılımcıların ve firmaların yarattığı ticari başarıdan dolayı yoğun taleple katılımları aldı. Bu yıl da 700’e yakın yerli ve yabancı katılımcılar, on binlerce ziyaretçi ile buluşmak için WorldFood İstanbul 2022’de yerini aldı.
18.08.2022Vitrin
Pınar Karşıyaka’nın programı netleşti
Pınar Karşıyaka’nın programı netleştiBasketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde yeni sezona hazırlanan Pınar Karşıyaka’nın oynayacağı özel maçların programı belli oldu.
18.08.2022Ege
Öykü Ödülü sahibini arıyor
Öykü Ödülü sahibini arıyorMilliyet’in Türk edebiyatının en önemli yazarlarından Haldun Taner’in anısına düzenlediği 33. Haldun Taner Öykü Ödülü için başvurular başladı. Yarışmaya son katılım tarihi 30 Eylül.
18.08.2022Kültür Sanat
AÖF KAYIT TARİHLERİ 2022-2023: Açıköğretim KAYIT - KAYIT YENİLEME ne zaman? Anadolu Üniversitesi AÖF-AUZEF-ATA AÖF kayıtları için tarih
AÖF KAYIT TARİHLERİ 2022-2023: Açıköğretim KAYIT - KAYIT YENİLEME ne zaman? Anadolu Üniversitesi AÖF-AUZEF-ATA AÖF kayıtları için tarihAÖF (açıköğretim) kayıt tarihleri araştırılıyor. Binlerce açıköğretim öğrenci adayı, 2022-2023 kayıt yenileme ve kayıt tarihlerini sorguluyor. Anadolu Üniversitesi AÖF, İstanbul Üniversitesi AUZEF ve Atatürk Üniversitesi ATA AÖF ilk kayıt ve kayıt yenileme süreçleri belli oldu. Peki, kayıtlar ne zaman başlıyor?
17.08.2022Bilgi Rehberi
Öğretmen seminerleri ne zaman başlıyor, online mı olacak, kaç gün sürecek? 2022 MEB öğretmenlerin seminer tarihleri...
Öğretmen seminerleri ne zaman başlıyor, online mı olacak, kaç gün sürecek? 2022 MEB öğretmenlerin seminer tarihleri...Öğretmenlerin Mesleki Çalışmaları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştiriliyor. Eylül öğretmen seminerleri için tarih belli oldu. Öğretmenler ise öğretmen seminerleri hagi tarihte nasıl olacak merakla sorguluyor. İşte, 2022 eylül öğretmen seminerleri hakkında...
17.08.2022Bilgi Rehberi
LİSE KAYITLARI için son gün ne zaman? LGS 3. NAKİL BAŞVURULARI hangi tarihte bitiyor? MEB Lise nakil sonuç tarihi...
LİSE KAYITLARI için son gün ne zaman? LGS 3. NAKİL BAŞVURULARI hangi tarihte bitiyor? MEB Lise nakil sonuç tarihi...Nakil sonuçları ne zaman açıklanıyor? Lise kayıt tarihleri öğrencilerin gündeminde. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından LGS sonuçları ardından 1. ve 2. nakil işlemleri de yapıldı. liselerin 3. nakil başvuruları için ise boş kontenjanlar aranıyor. Peki, MEB lise 3. nakil başvuru ve sonuç tarihleri ne zaman?
17.08.2022Bilgi Rehberi
AÖL EK SINAVLAR ne zaman 2022? MEB Açık lise (AÖL) sınav takvimi ve açıköğretim lisesi öğrenci giriş ekranı
AÖL EK SINAVLAR ne zaman 2022? MEB Açık lise (AÖL) sınav takvimi ve açıköğretim lisesi öğrenci giriş ekranıAçıköğretim lisesi 3. dönem sınavları 20-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti. Sonuçlar ise MEB tarafından öğrencilerle paylaşıldı. Adaylar merakla ' AÖL ek sınav olacak mı, ne zaman yapılacak?' sorularını yönlendiriyor. Peki, MEB açıköğretim lisesi sınav takvimi yayımlandı mı?
17.08.2022Bilgi Rehberi
YKS EK TERCİHLERİ BAŞLADI MI (Üniversite 2.tercih/yerleştirme) 2022? || YKS ek yerleştirme ne zaman yapılacak, 2.tercih tarihleri ve YKS ek tercih kılavuzu...
YKS EK TERCİHLERİ BAŞLADI MI (Üniversite 2.tercih/yerleştirme) 2022? || YKS ek yerleştirme ne zaman yapılacak, 2.tercih tarihleri ve YKS ek tercih kılavuzu...ÖSYM tarafından YKS tercih sonuçları açıklandı ve adayların gözleri ise YKS 2. yerleştirme tarihlerine çevrildi. Herhangi bir bölüme yerleşemeyen öğrenciler, YKS boş kontenjanları ve 2. tercih kılavuzunu bekliyor. Peki, 2022 YKS ek tercihler ne zaman yapılacak?
17.08.2022Bilgi Rehberi
Ağustos ayında FED faiz toplantısı ne zaman yapılacak? FED'in faiz kararı hangi tarihte açıklanacak?
Ağustos ayında FED faiz toplantısı ne zaman yapılacak? FED'in faiz kararı hangi tarihte açıklanacak?2022 yılı için Fed toplantı tarihleri merak ediliyor. ABD'de enflasyonun hafif gerilemesi sonrası alınacak faiz kararı merak ediliyor. Peki, Fed faiz toplantısı ne zaman, bu ay yapılacak mı?
17.08.2022Bilgi Rehberi
Bakan Özer’den ‘Akademik Gelişim ve Kariyer Planlama Toplantısı’na sürpriz ziyaret
Bakan Özer’den ‘Akademik Gelişim ve Kariyer Planlama Toplantısı’na sürpriz ziyaretMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hedef 2022 projesi bünyesinde Van’da düzenlenen ‘Akademik Gelişim ve Kariyer Planlama Toplantısı’na katılan Doğu ve Güneydoğu Bölge Koordinatörlerine sürpriz bir ziyaret yaptı. Bakan Özer, öğretmenlerle sohbet ederek kariyer basamakları eğitimleri ve yazılı sınava ilişkin önerilerini dinledi.
17.08.2022Gündem
KPSS ne zaman 2022, yeni sınav tarihleri nedir? İşte yeni KPSS sınav takvimi...
KPSS ne zaman 2022, yeni sınav tarihleri nedir? İşte yeni KPSS sınav takvimi...İptal edilen KPSS'nin yeni tarihleri merak konusu. KPSS'nin 31 Temmuz tarihinde yapılan oturumları iptal edilmişti. Yeni KPSS sınav takvimi ise ÖSYM tarafından yayımlandı. KPSS'ye girecek adaylar ise yeni sınav tarihleri merak ediyorlar. Peki 2022 KPSS ne zaman? İşte KPSS sınav takvimi...
17.08.2022Bilgi Rehberi
Üniversite kayıtları başladı mı, ayın kaçında yapılacak? 2022 Üniversite kayıtları için gerekli belgeler ve kayıt tarihleri
Üniversite kayıtları başladı mı, ayın kaçında yapılacak? 2022 Üniversite kayıtları için gerekli belgeler ve kayıt tarihleriÜniversite kayıtları için geri sayım başladı. YKS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından istediği üniversitelere yerleşenler üniversite kayıt tarihlerini araştırmaya başladı. Peki, üniversite kayıtları ne zaman yapılacak? İşte kayıt tarihleri.
17.08.2022Bilgi Rehberi
8 bin TL emekli promosyonu veren bankalar hangileri? Bankaların emekli promosyon ücretleri ne kadar, kaç TL?
8 bin TL emekli promosyonu veren bankalar hangileri? Bankaların emekli promosyon ücretleri ne kadar, kaç TL?Emekli promosyonu için arayış sürüyor. Çeşitli bankalar promosyon miktarlarını 8 bine kadar çıkardı. Bankaların emekli promosyonları ne kadar? İlgililer ise "8 bin TL emekli promosyonu veren bankalar hangileri? Bankaların emekli promosyon ücretleri neler?" diye soruyor.
17.08.2022Bilgi Rehberi
Kuzey Kore iki seyir füzesi fırlattı
Kuzey Kore iki seyir füzesi fırlattıGüney Kore, Kuzey Kore'nin iki seyir füzesi fırlattığını duyurdu.
17.08.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Tarihleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.