Geri Dön

AÖL sınav sonuçları sorgulama - Açık Lise 1. dönem sınav sonuçları

AÖL 1. dönem sınav sonuçları açıklandı. 9-10 Aralık tarihinde yapılan AÖL sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sayfasında erişime açıldı. Adaylar kimlik numaraları ile sınav sonuçlarını sorgulayabiliyor.

AÖL sınav sonuçları sorgulama - Açık Lise 1. dönem sınav sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı erişime açtı. Binlerce öğrencinin merakla beklediği Açık Lise sınav sonuçları açıklandı. İnternet üzerinden açıklanan sınav sonuçları "http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx" adresinden sorgulanıyor...

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİLERİN DİKKATİNE!

Üniversiteyi kazanmış ve 09 - 10 Aralık 2017 tarihinde yapılan sınav sonucunda mezuniyet hakkını kazanan öğrencilerimizin mezuniyet işlemleri tamamlanmış olup, bu öğrencilerin sayfalarında mezun ibaresi yazmaktadır. Bu durumdaki öğrencilerimiz tüm halk eğitim merkezlerinden çıkma belgesi veya e - Devlet sistemi üzerinden mezuniyet belgelerini alabileceklerdir.


AÇIK LİSE SINAV SORULARI VE CEVAPLARINA NASIL ULAŞILIR?

9-10 Aralık tarihinde gerçekleştirilen Açıköğretim sınavının soruları ve cevapları yayınlandı. AÖL sınavına giren binlerce öğrenci ise soruları ve cevapları araştırmaya tüm hızla devam ediyor. AÖL sınav soruları ve cevaplarına http://aol.meb.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Bakan Koca'dan 'zorunlu karantina' paylaşımıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede karantinanın önemine işaret ederek, "Tedbirlere harfiyen uymak kendimize, sevdiklerimize ve ülkemize karşı vicdani sorumluluğumuzdur." ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet