Geri Dön

SON DAKİKA: AÖL sınavları iptal mi, ertelendi mi, ne zaman yapılacak ? MEB duyurdu! Açık öğretim ortaokul ve lise sınavları iptal mi oldu?

AÖL sınavları ile ilgili bir son dakika çaıklaması geldi. Milli Eğitim Bakanlığı açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ile ilgili kararını açıkladı. Peki AÖL sınavları ertelendi mi, iptal mi oldu?

SON DAKİKA: AÖL sınavları iptal mi, ertelendi mi, ne zaman yapılacak ? MEB duyurdu! Açık öğretim ortaokul ve lise sınavları iptal mi oldu?

AÖL sınavları ile ilgili son durum merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı, 5 ve 6 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek sınavlarla ilgili önemli bir açıklama gerçekleştirdi. Peki AÖL sınavları ertelendi mi?

AÖL SINAVLARI ERTELENDİ Mİ?

MEB'den yapılan açıklamada şu detaylar yer aldı;

5 Aralık 2020 Cumartesi ve 6 Aralık 2020 Pazar günü yapılacak olan açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavları ile Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı unvan değişikliği sınavı, Covid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelenmiştir. İlgili sınavların takviminde yapılacak düzenlemeler, ayrıca duyurulacaktır.

 

Kocasına en ağır cezayı istiyorİstanbul Bakırköy'deki bir alışveriş merkezinde 15 Ocak'ta, boşanma aşamasında olduğu eşinin falçatalı saldırısına uğrayan kadın, kocasının en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet