Geri Dön
GündemAÖL sınavları ne zaman? Açık Lise 2. dönem sınav yerleri belli oldu mu?

AÖL sınavları ne zaman? Açık Lise 2. dönem sınav yerleri belli oldu mu?

Açıköğretim Lisesi'nde okuyan öğrenciler 2. dönem sınavları için meraklanmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, AÖL sınav tarihlerini belirledi. Peki AÖL sınavları ne zaman? İşte MEB tarafından duyurulan açık lise sınav tarihleri...

AÖL sınavları ne zaman? Açık Lise 2. dönem sınav yerleri belli oldu mu?

Corona virüs salgını nedeniyle ertelenen Açıköğretim Lisesi sınavlarının tarihleri açıklandı. AÖL sınavlarına hazırlanan ve sınav günü için hem meraklanan hem heyecanlanan öğrenciler için AÖL sınav tarihlerini haberimizde derledik. İşte MEB tarafından duyurulan AÖL sınav günleri...

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN?

2019-2020 Eğitim - öğretim yılının 2. dönem AÖL sınavları için geri sayım başladı. AÖL sınavları 25-26 Temmuz 2020 tarihlerinde uygulanacak.

AÖL SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU?

AÖL sınav giriş yerleri henüz belli olmadı. Açıköğretim Lisesi sınav yerleri belli olduğunda haberimizin içeriğinden bilgi alabilirsiniz.

 

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet