Geri Dön
GündemAÖL sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? Açık lise 3. Dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihi belli oldu mu?

AÖL sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? Açık lise 3. Dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihi belli oldu mu?

AÖL 1. ve 2. Dönem sınavları tamamlandıktan sonra öğrenciler, AÖL 3. Dönem sınav tarihi için arayışa koyuldu. Aynı zamanda 3. dönem sınavlarına katılabilmek için AÖL 3. dönem kayıt yenileme ve ya yeni kayıt işlemleri araştıranların sayısı arttı. Peki Açık Öğretim Lisesi konuya ilişkin duyuru yayımladı mı? AÖL 3. Dönem sınavları da ilk iki dönem sınavları gibi online mı olacak?

AÖL sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? Açık lise 3. Dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihi belli oldu mu?

2020-2021 Eğitim yılının AÖL sınavlarında ilk iki dönem tamamlandı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da üç dönem şeklinde tamamlanacak olan AÖL sınavları ile ilgili meraklı arayış başladı. Öğrenciler, AÖL 3. dönem sınav tarihi için sabırsızlanıyor. Aynı zamanda AÖL 3. dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri ile ilgili arayışa koyuluyor. İşte AÖL 3. dönem sınavları hakkında merak edilenler...

AÖL 3. DÖNEM SINAV TARİHİ NE ZAMAN? 2021

2021 Yılının AÖL 3. Dönem sınavlarına yönelik henüz tarih açıklaması yapılmadı. AÖL 3.dönem sınavlarının Temmuz ayında yapılması bekleniyor. Ancak koronavirüs nedeniyle sınav tarihlerinde değişiklik olabilir.

AÖL 3. DÖNEM KAYIT YENİLEME VE YENİ KAYIT TARİHLERİ

2021 Yılının 3. dönem kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri için henüz bir duyuru yapılmadı. Konuya ilişkin açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

AÖL 3. DÖNEM SINAVLARI ONLİNE MI?

AÖL 3. dönem sınavlarının nasıl uygulanacağına yönelik henüz açıklama yapılmadı. Konuya ilişkin duyuru yapıldığında haberimize ekleyeceğiz.

 

 

 

14 yaşındaki 2 çocuktan haber alınamıyorAksaray'ın Ortaköy ilçesinde, akşam saatlerinde gezmek için evlerinden çıkan Muhammet Sevim (14) ile aynı yaştaki arkadaşı Ahmet Bektik'ten haber alınamıyor. Çocukların bisikleti ve kıyafetlerinin Bozkır Baraj Göleti kenarında bulunması üzerine AFAD'a bağlı dalgıçlar su altında, jandarma ve köylüler de barajın çevresindeki arazide iki çocuğun bulunması için arama çalışması başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet