Geri Dön
GündemAskerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? Askerler nerede karantina altına alınacak?

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? Askerler nerede karantina altına alınacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan 27 Mart saat 22.00'de vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıkladı . Cumhurbaşkanı'nın açıklamasını ardından Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? sorusu gündem oldu.

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? Askerler nerede karantina altına alınacak?

 

Corona virüsü nedeniyle ölüm ve vaka sayısı artarken Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıkladı. Tüm Türkiye ekrana klitlenirken Cumhurbaşkanı Erdoğan askerlik ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklama sonrası Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? sorusu sorulmaya başlandı.

CUMHURBAŞKANI'NDAN TERHİS AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıklarken "Askerlerimiz 14 gün karantina kuralına uygun şekilde kontrollü olarak celp ve terhis uygulamasına tabi tutulacaktır." dedi.

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu Askerler nerede karantina altına alınacak

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 'İlk atışta hedefi tam isabetle vurdu'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından son dakika açıklamalarda bulundu. Milli Teknoloji Hamlesiyle ilgili paylaşım yapan Erdoğan, 'Türkiye, havadan havaya füze teknolojisine sahip sayılı ülkelerden biri olmayı başardı.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet