Geri Dön

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? Askerler nerede karantina altına alınacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan 27 Mart saat 22.00'de vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıkladı . Cumhurbaşkanı'nın açıklamasını ardından Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? sorusu gündem oldu.

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? Askerler nerede karantina altına alınacak?

 

Corona virüsü nedeniyle ölüm ve vaka sayısı artarken Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıkladı. Tüm Türkiye ekrana klitlenirken Cumhurbaşkanı Erdoğan askerlik ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklama sonrası Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu? sorusu sorulmaya başlandı.

CUMHURBAŞKANI'NDAN TERHİS AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni corona virüsü tedbirlerini açıklarken "Askerlerimiz 14 gün karantina kuralına uygun şekilde kontrollü olarak celp ve terhis uygulamasına tabi tutulacaktır." dedi.

Askerlik celp ve terhisleri durduruldu mu Askerler nerede karantina altına alınacak

 

Bayramda evlerine giren ebabili besliyorlar!HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde, ev kadını Melek Düzen (30), bayram günü pencereden evlerine giren ebabili görünce büyük sevinç yaşadı. Düzen, "Mübarek bir kuşun, böyle mübarek bir günde bize konuk olması çok mutlu etti. Kuş uçamıyor, yetkilerin gelip kuşu alıp, doğaya bırakmalarını istiyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber