Geri Dön
GündemAskerlik yerleri belli oldu! E Devlet askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri belli oldu! E Devlet askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı. 99/1 askerlik yerleri e Devlet sisteminde erişime açıldı. İkinci grup yani B grubunda silah altına alınacak olan yükümlüler ise işlemlerini 1-13 Marta tarihleri arasında E-devlet üzerinden yapabilecek.

Askerlik yerleri belli oldu! E Devlet askerlik yeri sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı. Şubat celp döneminde silah altına alınacak olan yükümlüler için Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada askerlik yerlerinin 15 Ocak tarihinde erişime açılacağı duyurulmuştu. Askerlik yerlerini sorgulamak isteyen adaylar E-devlet üzerinden Er sınıflandırma sonucu ekranı üzerinden Askerlik yapacağı yeri öğrenebilecek.

Askerlik yeri sorgulama esnasında adayların karşısına çıkan ekran üzerinde kışlalara teslim olacakları tarihlerde yer alacak.

SORGULAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SEVK BELGELERİ NE ZAMAN ALINACAK?

Birinci grupta silah altına alınacak olan yükümlerin askerlik yerleri açıklandı. 1 Şubat'a kadar olan süreçte yükümlülerin sevk belgeri E-devlet üzerinden erişime açılacaktır. 15 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında yükümlüler işlemlerini E-devlet üzerinden gerçekleştirebilecek. İkinci grup yani B grubunda silah altına alınacak olan yükümlüler ise işlemlerini 1-13 Marta tarihleri arasında E-devlet üzerinden yapabilecek.

Öte yandan yol ve iaşe bedelleri E-devlet üzerinden sülüs yani sevk evrakını aldıktan sonra PTT ve PTT matikler üzerinden alınabilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tunceli'de domuz sürüsü kazaya neden olduTunceli'de, domuz sürüsüne çarpmamak için manevra yapan otomobilin sürücüsünün ani fren yapması sonucu 4 araç çarpıştı. Kazada 2 kişi yaralanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler