E-Devlet

E-Devlet

Son dakika e-devlet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan e-devlet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan e-devlet haber sayfamızda...

E-Devlet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 62.938 e devlet haberi bulunmuştur.
Tatar'dan önemli mesajlar: Proje gerçekleşmemiş olsaydı susuzluk çekecektik
Tatar'dan önemli mesajlar: Proje gerçekleşmemiş olsaydı susuzluk çekecektikKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "(Türkiye'den KKTC'ye gelen su) Bu önemli proje, asrın projesine sabah yaptığım konuşmada ben de temas ettim. Bugün bu proje gerçekleşmemiş olsaydı, bu ülkede, bu kuraklıkta susuzluk çekecektik." dedi.
20.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lefkoşa'da toplu açılış ve temel atma töreninde önemli açıklamalarda bulundu. KKTC Veri Merkezi ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi teknolojileri alanındaki hizmet sunumuna ait altyapı ihtiyaçları 7-24 kesintisiz ve güvenli şekilde karşılanacaktır.' dedi.
20.07.2021Haberler
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacak
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lefkoşa'da toplu açılış ve temel atma töreninde önemli açıklamalarda bulundu. KKTC Veri Merkezi ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi teknolojileri alanındaki hizmet sunumuna ait altyapı ihtiyaçları 7-24 kesintisiz ve güvenli şekilde karşılanacaktır.' dedi.
20.07.2021Siyaset
Ticaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru alacak
Ticaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru alacakTicaret Bakanlığı 750 sözleşmeli muhafaza memuru istihdam edecek.
19.07.2021Ekonomi
Askerlik yerleri sorgulama: e Devlet Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 dönemi sevk yerleri
Askerlik yerleri sorgulama: e Devlet Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 dönemi sevk yerleriAskerlik yerleri merak ediliyor. Ağustos ayı için kısa bir süre kalırken celp yerleri belli oldu. MSB 2021 Ağustos sınıflandırma dönemi duyurusunu yayınladı. İşte askerlik yerlerini sorgulama ekranı.
16.07.2021Gündem
Son dakika... MSB, bedelli askerlik ücretini açıkladı! 31 Aralık'a kadar geçerli olacak
Son dakika... MSB, bedelli askerlik ücretini açıkladı! 31 Aralık'a kadar geçerli olacakMilli Savunma Bakanlığı, 1 Temmuz'dan yıl sonuna kadar geçerli olacak bedelli askerlik ücretini açıkladı. Geçici olarak 1 Temmuz'da durdurulan bedelli askerlik başvuru işlemlerine e-Devlet üzerinden ve askerlik şubelerince, dövizle askerlik işlemlerine ise dış temsilciliklerce yeniden başlandı. Açıklanan memur aylık katsayısına göre 31 Aralık'a kadar bedelli askerlik hizmeti kapsamında yükümlülerce ödenecek bedel miktarı 43 bin 151 lira 28 kuruş olarak belirlendi.
16.07.2021Gündem
E Devlet askerlik yeri sorgulama: MSB ASAL Ağustos celbi askerlik yerleri belli oldu
E Devlet askerlik yeri sorgulama: MSB ASAL Ağustos celbi askerlik yerleri belli olduAskerlik yerleri açıklandı. Ağustos ayına sayılı günler kala gözler MSB'den gelecek açıklamadaydı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada askerlik yerlerinin açıklandığı duyuruldu.
16.07.2021Gündem
Askerlik yerleri belli oldu! E DEVLET: Temmuz - Ağustos - Eylül Askerlik yerleri 2021 nereden, nasıl öğrenilir?
Askerlik yerleri belli oldu! E DEVLET: Temmuz - Ağustos - Eylül Askerlik yerleri 2021 nereden, nasıl öğrenilir?Milli Savunma Bakanlığı son dakika duyurusunda Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 Döneminde sevke tabi yedek subay, yedek astsubay adayları ile erbaş/erlerin sınıflandırma sonuçlarını açıkladı. Askere gidecek olan vatandaşlar ise askerlik yerleri araştırmasına geçti. Peki askerlik yerleri 2021 nereden, nasıl öğrenilir?
16.07.2021Gündem
Yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklik
Yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklikSigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.
16.07.2021Uzmanpara
Yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklik yapıldı
Yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklik yapıldıSigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), yıllık gelir sigortaları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.
16.07.2021Ekonomi
POMEM sözlü mülakat yerleri ve tarihi belli oldu! 27. Dönem POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır?
POMEM sözlü mülakat yerleri ve tarihi belli oldu! 27. Dönem POMEM sınav giriş belgesi nasıl alınır?Polis Akademisi Başkanlığı 27. Dönem POMEM mülakat yerlerini gösteren giriş belgesini yayımladı. POMEM mülakat sınav yeri sorgulama yapmak isteyen adaylar pa.edu.tr sayfasından sınav giriş belgelerine ulaşabilecekler. Peki, 27. Dönem POMEM sözlü mülakat ne zaman?
14.07.2021Gündem
Bakan Soylu bizzat tanıttı: Gündelik hayatımıza doğrudan katkı yapacak
Bakan Soylu bizzat tanıttı: Gündelik hayatımıza doğrudan katkı yapacakİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elektronik Kimlik Doğrulama Sistemi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlatılan 21. yüzyıl yolculuğunun önemli dijital dönüşüm projelerinden birisi olacağını belirtti.
14.07.2021Haberler
Bakan Soylu bizzat tanıttı: Gündelik hayatımıza doğrudan katkı yapacak
Bakan Soylu bizzat tanıttı: Gündelik hayatımıza doğrudan katkı yapacakİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elektronik Kimlik Doğrulama Sistemi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlatılan 21. yüzyıl yolculuğunun önemli dijital dönüşüm projelerinden birisi olacağını belirtti.
14.07.2021Siyaset
MTV ödeme - hesaplama 2021 ! MTV ödeme tarihleri 2021 ne zaman, ne kadar?
MTV ödeme - hesaplama 2021 ! MTV ödeme tarihleri 2021 ne zaman, ne kadar? Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeme tarihleri belli oldu. Yılda iki kez ödenmesi gereken MTV ödeme ne zaman? Yılın ikinci Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) için arayış başladı. Aracı olanlar MTV ödemelerinde son gün ne zaman araması yapıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı'nın internet sitesinden T.C kimlik numarası bilgileri ile gerçekleştirilen MTV ödeme 2021 ne kadar?
13.07.2021Ekonomi
Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021? Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?
Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021? Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 20 bin sözleşmeli öğretmen alım süreci devam ediyor. Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçlarından sonra atama tercihleri merak konusu oldu. Sözleşmeli öğretmenlik tercihleri ne zaman 2021 araması artış gösterdi. Peki Sözleşmeli öğretmenlik atamaları ne zaman yapılacak?
13.07.2021Gündem
Jandarma öğrenci alımı başvurusu nasıl ve ne zaman yapılır 2021? Jandarma öğrenci alımı başvuru şartları neler?
Jandarma öğrenci alımı başvurusu nasıl ve ne zaman yapılır 2021? Jandarma öğrenci alımı başvuru şartları neler?Jandarma Genel Komutanlığı 912 öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesine 200 erkek öğrenci, Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokuluna 712 erkek öğrenci alınacak. Jandarma öğrenci alımı başvuru şartları ve detaylar merak ediliyor. Peki Jandarma öğrenci alımı başvurusu nasıl ve ne zaman yapılır 2021?
12.07.2021Gündem
200 subay, 712 astsubay öğrenci alınacak
200 subay, 712 astsubay öğrenci alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 200 subay, 712 astsubay öğrenci alınacak.
12.07.2021Ekonomi
Jandarma 912 öğrenci alımı başvuru ekranı! JGK subay ve astsubay öğrenci alımı başvuru kılavuzu ve başvuru şartları
Jandarma 912 öğrenci alımı başvuru ekranı! JGK subay ve astsubay öğrenci alımı başvuru kılavuzu ve başvuru şartlarıJandarma Genel komutanlığı bünyesinde Jandarma ve Sahil Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi'ne öğrenci temini gerçekleştirilecek. 200 erkek öğrenci, Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokulu'na da 712 erkek öğrenci olmak üzere toplam 912 öğrenci alımı yapılacak. İşte, JGK Jandarma ve Sahil Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi başvuru kılavuzu...
11.07.2021Gündem
Jandarma Genel Komutanlığına 912 öğrenci alınacak
Jandarma Genel Komutanlığına 912 öğrenci alınacakJandarma Genel Komutanlığının muvazzaf subay ihtiyacının karşılanması amacıyla Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesine 200 erkek öğrenci, muvazzaf astsubay ihtiyacını karşılamak amacıyla da Jandarma Astsubay Meslek Yüksekokuluna 712 erkek öğrenci alınacak.
11.07.2021Gündem
EGM'den önemli uyarı! Bayram harçlığı paylaşımlarına dikkat
EGM'den önemli uyarı! Bayram harçlığı paylaşımlarına dikkatEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, sosyal medya sitelerinde "E-Devlet üzerinden bayram harçlığı başvurusu" ifadesinin yer aldığı asılsız paylaşımlara karşı vatandaşı uyardı.
9.07.2021Gündem
KKTC e-Devlet'inin kalbi Türkiye koordinatörlüğünde projelendiriliyor
KKTC e-Devlet'inin kalbi Türkiye koordinatörlüğünde projelendiriliyorTürkiye ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında 11 Şubat'ta imzalanan "e-Devlet Hizmetlerinin Gerçekleştirilmesine İlişkin İş Birliği Protokolü", Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onaylamasıyla uygulamaya konuldu. Protokol kapsamında, KKTC Veri Merkezi'nin projelendirilmesini Türkiye üstlendi.
9.07.2021Teknoloji
Pandemiden etkilenen işletmelere yönelik KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldı
Pandemiden etkilenen işletmelere yönelik KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldıKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen imalatçı mikro ve küçük işletmelere yönelik hızlı destek programında başvuru süresini 6 Ağustos'a kadar uzattı.
9.07.2021Ekonomi
KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldı
KOSGEB desteğinde başvuru süresi uzatıldıKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen imalatçı mikro ve küçük işletmelere yönelik hızlı destek programında başvuru süresini 6 Ağustos'a kadar uzattı.
9.07.2021Uzmanpara
Nakdi ücret desteği yattı mı, ne zaman ödenecek? e-Devlet sorgulama
Nakdi ücret desteği yattı mı, ne zaman ödenecek? e-Devlet sorgulamaKoronavirüs nedeniyle çalışanlara her ay nakdi ücret desteği veriliyordu. Temmuz ayında henüz bu ücret yatırılmadı. Haliyle bu haktan yararlananlar şimdi sıklıkla "Nakdi ücret desteği yattı mı, ne zaman hesaplara yatacak?" sorusunu soruyor.
8.07.2021Ekonomi
Aşı sertifikası nedir, nasıl alınır? Aşı kartı alma- sertifika oluşturma HES ve e-nabız
Aşı sertifikası nedir, nasıl alınır? Aşı kartı alma- sertifika oluşturma HES ve e-nabızAşı kartı ya da sertifikası son günlerde öne çıkıyor. 2 veya 3 doz korona aşısı olmuş ya da koronayı atlatarak tek doz aşı olmuş vatandaşlar aşı sertifikasını oluşturabiliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen aşı kartı uygulaması uluslararası seyahatte önemli bir noktada bulunuyor. Peki, aşı kartı nasıl alınır?
8.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ne zamankktcaskerlike devlet2021

E-Devlet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.