Geri Dön
Gündem2021 Askerlik yerleri belli oldu! MSB askerlik yerleri nasıl sorgulanır?

2021 Askerlik yerleri belli oldu! MSB askerlik yerleri nasıl sorgulanır?

Askerlik yerleri belli oldu. 2021 Nisan, Mayıs ve Haziran ayında silah altına alınacak adaylar için askerlik yerleri açıklandı. Askere gidecek olanlar askerlik yerleri sorgulaması nereden yapılır, araştırıyor. İşte askerlik yerleri sorgulama ekranı..

2021 Askerlik yerleri belli oldu! MSB askerlik yerleri nasıl sorgulanır?

Askerlik yerleri nasıl sorgulanır? Milli Savunma Bakanlığı 16 Nisanda Nisan, Mayıs, Haziran 2021 döneminde sevke tabi olanların sonuçlarının açıklandığını ve E-devlet aracılığıyla sorgulanabileceğini duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklama:

Nisan/Mayıs/Haziran 2021 Döneminde Sevke Tabi Yedek Subay, Yedek Astsubay Adayları ile Erbaş/Erlerin Sınıflandırma Sonuçları e-Devlet ve Askerlik Şubesi Başkanlıklarından açıklanmıştır. Ayrıntılar için https://asal.msb.gov.tr

ASKERLİK YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bakar Akar'dan İsrail tepkisi: Bu bir insanlık suçudurMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, sınır birliklerinde incelemelerde bulundu, sınırda ve sınır ötesinde görevli birliklerin komutanları ile toplantı yaptı. Bakan Akar, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına dair "Bu saldırılar, insanlık suçudur. Bunlar, huzuru, barışı tahrip etmek demektir. İnsanlık için tarihin yazacağı bir ayıptır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet