Geri Dön

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF final sınav sonuçları

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 15-24 Haziran tarihleri arasında online ortamda gerçekleştirilen ATA AÖF final sınavlarının ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF final sınav sonuçları

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu adaylar tarafından merak içerisinde araştırılmaya devma ediyor. Atatürk Üniversitesi tarafından online ortamda 15-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ATA AÖF final sınavlarının ardından sınav soru ve cevapları 26 Haziran tarihinde adayların erişimine açıldı. Peki ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF FİNAL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ATA AÖF final sınav sonuçlarının bir hafta içerisinde adayların erişimine açılması bekleniyor

ATA AÖF sonuçları açıklandığı andan itibaren adaylar sınav sonuçlarını https://obs.atauni.edu.tr/ adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sorgulayabilecek

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 24 Temmuz Cuma günü Ayasofya'yı ibadete açmayı planlıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Ayasofya’nın hangi amaçla kullanılacağı konusu Türkiye’nin egemenlik hakları ile ilgilidir. Yeni bir düzenleme ile Ayasofya’nın ibadete açılıyor olması ülkemizin egemenlik hakkı kullanımından ibarettir. Bu konuda görüş belirtmenin ötesindeki her türlü tavrı ve ifadeyi bağımsızlığımızın ihlali olarak kabul ederiz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber