Geri Dön
GündemATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF final sınav sonuçları

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF final sınav sonuçları

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 15-24 Haziran tarihleri arasında online ortamda gerçekleştirilen ATA AÖF final sınavlarının ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki ATA AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF final sınav sonuçları

ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu adaylar tarafından merak içerisinde araştırılmaya devma ediyor. Atatürk Üniversitesi tarafından online ortamda 15-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ATA AÖF final sınavlarının ardından sınav soru ve cevapları 26 Haziran tarihinde adayların erişimine açıldı. Peki ATA AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ATA AÖF FİNAL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ATA AÖF final sınav sonuçlarının bir hafta içerisinde adayların erişimine açılması bekleniyor

ATA AÖF sonuçları açıklandığı andan itibaren adaylar sınav sonuçlarını https://obs.atauni.edu.tr/ adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sorgulayabilecek

 

İstanbul'da inanılmaz manzara! 'İçine girsem beni bir daha kimse bulamaz'Sultangazi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet