Geri Dön
GündemATA AÖF sınav takvimi 2021 Bahar Dönemi! ATA AÖF sınavları nasıl yapılacak, online mı?

ATA AÖF sınav takvimi 2021 Bahar Dönemi! ATA AÖF sınavları nasıl yapılacak, online mı?

2020-2021 Eğitim yılı Bahar Dönemi için hazırlıklar başladı. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler, ATA AÖF sınav takvimi 2021 Bahar dönemi hakkında arayışa geçti. Peki ATA AÖF sınavları nasıl yapılacak, online mı olacak? İşte ATA AÖF'den duyuru...

ATA AÖF sınav takvimi 2021 Bahar Dönemi! ATA AÖF sınavları nasıl yapılacak, online mı?

ATA AÖF sınav takvimi belirlendi. Öğrenciler ise ATA AÖF sınavları ne zaman arayışına geçti. Güz Dönemi sınavları tamamlandıktan sonra gözler Bahar Dönemi'ne çevrildi. Peki ATA AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri ne zaman? ATA AÖF sınavları nasıl yapılacak, online mı olacak?

ATA AÖF SINAV TAKVİMİ 2021 BAHAR DÖNEMİ

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi duyurdu:

"2020-2021 Bahar Yarıyılı Ara Sınavı (Vize) ile İlgili Açıklama Açık Öğretim Fakültemizin değerli öğrencileri;

Yapmış olduğumuz görüşmeler ve istişareler sonucunda Covid-19 küresel salgın sürecinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar dikkate alınarak 2020-21 Bahar Yarıyılı ara (vize) sınavlarının çevrimiçi (online) olarak 5-16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılmasına karar verildi. "

 

Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralıMuş'un Korkut ilçesinde kamyonet ile otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet