Geri Dön
GündemATA AÖF sonuçları açıklandı! İşte sonuç sorgulama ekranı...

ATA AÖF sonuçları açıklandı! İşte sonuç sorgulama ekranı...

ATA AÖF yaz okulu sınavı 12 Eylül'de gerçekleşti. Bu tarihten itibaren öğrenciler sonuçlara odaklanırken resmi duyuru az önce geldi. İşte sonuç sorgulama ekranı...

ATA AÖF sonuçları açıklandı! İşte sonuç sorgulama ekranı...

ATA AÖF yaz okulu sınavı sonrası soru ve cevaplar yayımlanırken 12 Eylül'den bu ayan öğrenciler sonuç tarihini araştırıyordu. Sıklıkla "ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu yöneltilirken Fakültre az önce müjdeli haberi duyurdu..

ATA AÖF SONUÇLARI AÇIKLANDI

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamada "Değerli Öğrencilerimiz,

Yaz Okulu Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını Çarşamba (22 Eylül 2021) günü saat 23:59’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.

Sınav Sonuç İtiraz Kılavuzu için tıklayınız.

Mezuniyet işlemleri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız." denildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Diş hekiminin acı sonu! 'Balığın peşinden gitti, nefesi yetmedi'Çanakkale'de zıpkınla balık avlamak için daldığı denizde boğularak yaşamını yitiren 2 çocuk babası Diş Hekimi Zafer Taş son yolculuğuna uğurlandı. Kardeşinin ölümü hakkında konuşan Hüseyin Taş, "Pazar günü zıpkınla balık avlamak için giriyor. Anlatırdı bize, balığın peşinden gitmiş. Balığı çıkaramadığı gibi kendi de çıkamadı. Nefesi yetmemiş." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler