Geri Dön
GündemAUZEF SINAV SONUÇLARI PAYLAŞILDI! 2022 AUZEF VİZE SONUÇLARI SORGULAMA İÜ

AUZEF SINAV SONUÇLARI PAYLAŞILDI! 2022 AUZEF VİZE SONUÇLARI SORGULAMA İÜ

AUZEF Bahar Dönemi ara (vize) sınavları uygulandı. Sınavlara katılım sağlayan öğrenciler, başarı puanlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. AUZEF sonuçları ne zaman açıklanır sorusu yoğun ilgi görüyor. Peki AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı, bugün duyurulur mu? İşte İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin güncel duyuruları haberimizin devamında...

AUZEF SINAV SONUÇLARI PAYLAŞILDI! 2022 AUZEF VİZE SONUÇLARI SORGULAMA İÜ

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nin Güz Dönemi sınavları ve Bahar Dönemi vize sınavları tamamlandı. Öğrenciler bugünlerde AUZEF sonuçlarını araştırmaya başladı. Peki AUZEF sonuçları ne zaman açıklanır, bugün duyurulur mu? 2022 AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? İşte sorgulama ekranı...

AUZEF SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AUZEF sonuçları açıklandı. Yapılan açıklamada; ''16 - 17 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen ara sınav (vize) sonuçları açıklandı. Sonuçlarınızı http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.'' denildi.

AUZEF SINAV SONUCU SORGULAMA

AUZEF SON DUYURU

2021-2022 Bahar Yarıyılı Bitirme Sınavı (Final) Sınav Merkezi Tercih İşlemleri Başladı

"Değerli Öğrencilerimiz,

* 2021-2022 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı bitirme sınavı 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bitirme sınavı için sınav merkezi tercih işlemleri, 26 Nisan 2022 saat 23.59’a kadar yapılabilecektir.

* Sınav merkezi tercihinde bulunmayan öğrencilerimizin sınav yeri, ara sınav (vize) sınav merkezi olarak belirlenecektir.

Sınav merkezi tercihi aşamasında engelli veya hükümlü olan öğrencilerin engel durumları ile ilgili bilgileri hatasız olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Sınav merkezleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye https://bit.ly/376iLOs linkinden ulaşabilirsiniz.

Bahar yarıyılı bitirme sınavınızda başarılar dileriz."

AUZEF SINAV TARİHLERİ 2022

Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 04 - 05 Haziran 2022

Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) 02 - 03 Temmuz 2022

Mezuniyete Üç Ders Sınavı 24 Temmuz 2022 tarihlerinde uygulanacak.