Geri Dön
GündemAvukatlar aşı olacak mı? Avukatlara Covid aşı takviminde öncelik var mı?

Avukatlar aşı olacak mı? Avukatlara Covid aşı takviminde öncelik var mı?

Aşılama devam ediyor. Koronavirüs salgını ile mücadelede aşı takvimine göre aşılama devam ediyor. 55 yaş üzeri vatandaşların aşılama işlemleri devam ediyor. Bakan Koca son olarak muhtarların da aşı randevusu oluşturma için ekranların açılacağını duyurmuştu. Avukatlar için de son dakika açıklaması geldi. Peki, avukatlar ne zaman aşı olacak? Avukatlara aşı takviminde öncelik var mı?

Avukatlar aşı olacak mı? Avukatlara Covid aşı takviminde öncelik var mı?

Aşı takvimine öncelik sırasına göre vatandaşlar aşı randevusu oluşturabiliyorlar. Covid-19 aşı takvimine göre 55 yaş üzeri vatandaşların aşılaması devam ediyor. Bakan Koca dün yaptığı açıklamada ise muhtarların da bugün itibariyle aşılanacağını ve randevu alabileceklerini duyurmuştu. Avukatlar aşı olacak mı? Aşı takviminde avukatlara öncelik var mı?

AVUKATLAR AŞI OLACAK MI?

Türkiye Barolar Birliği (TBB), 40 yaş ve üzeri avukatların aşı programına dahil edildiğini sosyal medya hesabından şu açıklamayla duyurdu:

"Avukatlar, 40 yaş ve üzeri olmak üzere öncelikli aşı programına tanımlanmıştır. Randevular hemen alınabilir. 40 yaş altı, süreç içerisinde tanımlanacaktır."

Açıklamada, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

AŞI RANDEVUSU ALMAK İÇİN MHRS GİRİŞ

 

50 telefondan arayıp şantaj yaptı! Yakalandı!Antalya'da eski erkek arkadaşıyla özel görüntülerinin elinde olduğunu söyleyip S.B.'den (25) 10 bin TL isteyen Mesut A. (23), yakalandı. S.B.'yi, 50'ye yakın ankesörlü telefondan aradığı belirlenen Mesut A., polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet