Geri Dön

Baba Parası filmi oyuncuları | Baba Parası ilk fragmanı yayınladı

Baba Parası filminin ilk fragmanı yayınlandı. Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural yer alıyor. Merakla beklenen film çok yakında vizyona girecek.

Baba Parası filmi oyuncuları | Baba Parası ilk fragmanı yayınladı

Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın merakla beklenen yeni filmi 'Baba Parası'ndan ilk fragman yayınlandı.

"Ailecek Şaşkınız", "Çalgı Çengi" ve "Düğün Dernek" filmleriyle tanınan Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği "Baba Parası", 1 Ocak 2020'de izleyiciyle buluşacak.

Ahmet Kural ‘Baba Parası’ filminde Kıbrıslı Selim rolüyle, hayranlarının karşısına çıkacak. Ölen babasının mirasının peşine düşen ve üvey annesiyle mücadeleye giren oyuncu, komik lafları ve Kıbrıs Türkleri’nin şivesiyle izleyenleri güldürecek.

Baba Parası’nda başrolleri Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım ve Ayhan Taş paylaşıyor.

BABA PARASI İLK FRAGMAN

Ölümden dönen doktor: Koronavirüs salgını böyle bitmezTürkiye'nin ilk Kovid vakalarından biriydi Dr. Selçuk Köse. Haftalarca yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdi, bir kez 6 dakika boyunca kalbi durdu, virüs beynine sıçradı, mide kanaması geçirdi. Ama o, meslektaşlarının yoğun çabalarıyla 35 gün sonra sağlığına kavuştu ve taburcu oldu. Ölümden dönen ve 4 ay boyunca uzak kaldığı hastalarına nihayet kavuşan Dr. Köse, maskesiz dolaşanlara tepkili: Dr. Köse, “Hastane çevresinde bile maske takmayan vatandaşlarımızı görüyorum. Bunlar beni çok üzüyor çünkü sırf bu yüzden ben neredeyse ölüyordum. Uyulacak kurallar belli ve çok basit. Bu kadar zor olmamalı.” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber