Murat Cemcir

Murat Cemcir

Türk sinema ve dizi oyuncusu.   Hayatı Murat Cemcir 1976 yılında Tokat Niksar'da doğmuştur. Ahmet Kural ile uyumlu bir ikili oldukları Çalgı Çengi filmindeki performansı ile beğeni toplamıştır. Oyunculuğunu oynadığı karakterlerle geliştirmektedir. Gürcüceyi iyi derecede konuşabilen oyuncu, at biniciliği ile ilgilenmektedir. 2010 yılında Selçuk Aydemir yönetmenliğinde çekilen "Çalgı Çengi"de Ahmet Kural ile başrol oynamış ve dikkatleri çekmiştir. 2012 yılında yine Selçuk Aydemir yönetmenliğindeki "İşler Güçler" dizisinde rol almıştır. Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunudur. 2013 yılının sonunda Düğün Dernek filminde Çetin karakteri ile büyük beğeni kazanmıştır.

Murat Cemcir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 595 murat cemcir haberi bulunmuştur.
Eski dostların arası bozulmuştu! Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in küslük nedeni ortaya çıktı
Eski dostların arası bozulmuştu! Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in küslük nedeni ortaya çıktı 2020'den beri ortak bir projeye imza atmayan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in küs oldukları ortaya çıkmıştı. Cemcir, eski dostunun Bodrum'da gerçekleşen düğününe bile katılmamıştı. Ünlü oyuncuların küslük nedeni sonunda ortaya çıktı.
2.05.2024 Cadde
Bir ilke imza atacak
Bir ilke imza atacak Murat Cemcir ve Yasemin Kay Allen’in yer aldığı ‘Büyük Aşıkların Sonuncusu’ oyununun afişi yayınlandı.
1.05.2024 Cadde
Murat Cemcir'den Ahmet Kural ve küslük açıklaması! 'Tatlı bir yerde bitirdik'
Murat Cemcir'den Ahmet Kural ve küslük açıklaması! 'Tatlı bir yerde bitirdik' Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin arası açılmıştı. Youtube'da yayınlanan bir programa katılan Murat Cemcir küs olduğu Ahmet Kural hakkında konuştu.
20.04.2024 Cadde
Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı!
Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı! Eski FBI çalışanı Erdal Kaya ile yeni bir aşka yelken açan ve mutluluğunu her fırsatta sosyal medyada sevenleriyle paylaşan Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı. Ünlü oyuncu o anları sosyal medya hesabından yayınladı.
19.04.2024 Magazin
Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı!
Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı! Eski FBI çalışanı Erdal Kaya ile yeni bir aşka yelken açan ve mutluluğunu her fırsatta sosyal medyada sevenleriyle paylaşan Yasemin Allen, eski FBI çalışanı sevgilisi Erdal Kaya'dan yeniden atış eğitimi aldı. Ünlü oyuncu o anları sosyal medya hesabından yayınladı.
20.04.2024 Cadde
Yasemin Allen sevgilisi Erdal Kaya ile kavuştu! 'Sonunda'
Yasemin Allen sevgilisi Erdal Kaya ile kavuştu! 'Sonunda' FBI çalışanı Erdal Kaya ile yeni bir aşka yelken açan ve mutluluğunu her fırsatta sosyal medyada sevenleriyle paylaşan Yasemin Allen, sevgilisine New York'ta kavuştuğu anları yayınladı. Oyuncu, sevgilisini görünce koşarak kucağına atladı.
9.04.2024 Cadde
Seda Bakan: Devir ekonomi devri!
Seda Bakan: Devir ekonomi devri! Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren iki çocuk annesi Seda Bakan, önceki akşam ‘Büyük Aşıkların Sonuncusu’ oyununun galasına katıldı. Muhabirlerle bir araya gelen ünlü isim, alışveriş alışkanlıklarından bahsetti.
3.04.2024 Cadde
Perde açtılar
Perde açtılar Murat Cemcir ve Yasemin Kay Allen’ı buluşturan ‘Büyük Aşıkların Sonuncusu’ oyununun galası Maximum Uniq’te gerçekleşti.
3.04.2024 Cadde
Yasemin Kay Allen: Soyadım değil, göbek adım Kay!
Yasemin Kay Allen: Soyadım değil, göbek adım Kay! İngiliz Dudley Allen ile İngiliz asıllı Türk vatandaşı oyuncu ve şarkıcı Suna Yıldızoğlu'nun (Sonja Eady) kızı olarak Londra'da dünyaya gelen Yasemin Kay Allen, ilk kez ismiyle ilgili detay verdi.
26.03.2024 Cadde
Yıldızlar geçidi
Yıldızlar geçidi Maximum Uniq, nisan ayında tiyatro oyunlarından konserlere, çocuk oyunlarından talk-show’lara kadar farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak ve yıldız isimleri sahnesinde ağırlayacak.
26.03.2024 Cadde
Cybertruck'ı mermi yağmuruna tuttu! Elon Musk haklıymış: 'Hâlâ tek parça halinde'
Cybertruck'ı mermi yağmuruna tuttu! Elon Musk haklıymış: 'Hâlâ tek parça halinde' Tanıtıldığı günden bu yana gerek ilginç tasarımı ve reklam çalışmalarıyla zaman zaman gündem olan Tesla Cybertruck, birçok dünyaca ismin garajında görmek istediği bir akıma dönüştü. Dayanıklılık konusunda da oldukça iddialı olan ve Elon Musk tarafından kurşun geçirmez olarak tanımlanan Cybertruck, çeşitli testlerde de başrolü oynuyor.
13.03.2024 Yaşam
Murat Cemcir'den Ahmet Kural'a: Yollarımızın tekrar kesişmesine gerek yok!
Murat Cemcir'den Ahmet Kural'a: Yollarımızın tekrar kesişmesine gerek yok! 2020'den beri ortak bir projesine imza atmayan ve bir yıldan uzun süredir birlikte görüntü vermeyen Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in, küs oldukları ortaya çıkmıştı. Eski dostunun Bodrum'daki düğününe de katılmayan Cemcir, "Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" demişti. Ünlü oyuncudan dikkat çeken bir açıklama daha geldi.
13.03.2024 Cadde
DÜĞÜN DERNEK 2: SÜNNET OYUNCU KADROSU VE KONUSU: Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
DÜĞÜN DERNEK 2: SÜNNET OYUNCU KADROSU VE KONUSU: Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi? Düğün Dernek 2: Sünnet filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bu akşam TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in üstlendi. Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin'in rol aldığı Düğün Dernek 2: Sünnet vizyona girdiği tarihte komediseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Peki, Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
5.03.2024 Bilgi Rehberi
Üç kadına hayat verecek
Üç kadına hayat verecek Murat Cemcir ve Yasemin Kay Allen, ‘Büyük Aşıkların Sonuncusu’yla perde açmaya hazırlanıyor.
24.02.2024 Cadde
Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu'nun yeni hayatı! 'Kendi iş yerimi açtım'
Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu'nun yeni hayatı! 'Kendi iş yerimi açtım' 'İşler Güçler' dizisi ve 'Düğün Dernek' filmlerinde kamera karşısına geçen 2012 Türkiye güzeli Açalya Samyeli Danoğlu (32), geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı. Mankenlik ve oyunculuk kariyeriyle bir dönem çok konuşulan Danoğlu, yeni hayatını anlattı.
12.02.2024 Cadde
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Düğün Dernek filmi nerede ve ne zaman çekildi?
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Düğün Dernek filmi nerede ve ne zaman çekildi? Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Düğün Dernek filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı Düğün Dernek filmi Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınıp beyaz perdeye aktarıldı. Peki, " Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Düğün Dernek filmi nerede ve ne zaman çekildi?" İşte Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
7.02.2024 Bilgi Rehberi
Ahmet Kural: Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun!
Ahmet Kural: Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun! Oyuncu Ahmet Kural; ‘Çalgı Çengi’ serisi, 'İşler Güçler', 'Kardeş Payı, ‘Düğün Dernek’ serisi, 'Ailecek Şaşkınız' ve 'Baba Parası'nda birlikte çalıştığı Murat Cemcir'le çok konuşulan küslüğü hakkında yeni bir açıklamada bulundu.
11.01.2024 Cadde
Murat Cemcir: Güzellik salonu açacağız
Murat Cemcir: Güzellik salonu açacağız Murat Cemcir ve Yasemin Kay Allen, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Bir pastane çıkışı objektiflere yansıyan ikili, esprili açıklamalarıyla güldürdü.
10.01.2024 Cadde
Bebek göründü! Ahmet Kural ve Çağla Gizem'den aile pozu
Bebek göründü! Ahmet Kural ve Çağla Gizem'den aile pozu Bu yaz nikah masasına oturarak dünyaevine giren ünlü oyuncu Ahmet Kural ve avukat eşi Çağla Gizem Şahin kısa bir süre önce bebek beklediklerini duyurmuştu. İlk bebeklerine kavuşmak için gün sayan çift, birlikte verdikleri yeni yıl pozunu Instagram'da paylaştı.
2.01.2024 Cadde
'Begüm bütün eserlerin içinde yaşıyor!'
'Begüm bütün eserlerin içinde yaşıyor!' Karikatürist ve heykeltıraş Erdil Yaşaroğlu'nun ikinci kişisel sergisi 'Transatlantik', önceki akşam Beyoğlu’ndaki Alexandre Vallaury Binası’nda sanatseverlerle buluştu. Açılış davetinde konuşan Yaşaroğlu, 13 yıllık oyuncu eşi Begüm Kütük'e övgüler yağdırdı.
27.12.2023 Cadde
Murat Cemcir'den Ahmet Kural cevabı: Kırgınlık değil, bıkkınlık var!
Murat Cemcir'den Ahmet Kural cevabı: Kırgınlık değil, bıkkınlık var! Uzun yıllar aralarından su sızmayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in, bir süredir arasının bozuk olduğu biliniyordu. Cemcir'in, Kural'ın Bodrum'daki düğününe katılmaması ile ikilinin küs olduğu netlik kazanmıştı. Cemcir'le aralarındaki kırgınlığa dair Kural, "Birbirimize uzun süredir kırgınız" demişti. Bu sözlerin ardından Cemcir'den dikkat çeken bir yanıt geldi.
27.12.2023 Cadde
Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi? Düğün Dernek 2: Sünnet filmi konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Bu akşam TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in üstleniyor. Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin'in rol aldığı Düğün Dernek 2: Sünnet vizyona girdiği tarihte komediseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Peki, Düğün Dernek 2: Sünnet konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
19.12.2023 Bilgi Rehberi
Ahmet Kural'dan Murat Cemcir ve küslük itirafı! 'Cevap yazmadı'
Ahmet Kural'dan Murat Cemcir ve küslük itirafı! 'Cevap yazmadı' Uzun yıllar aralarından suz sızmayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in, bir süredir arasının bozuk olduğu biliniyordu. Cemcir'in, Kural'ın Bodrum'daki düğününe katılmaması ile ikilinin küs olduğu netlik kazanmıştı. Cemcir'le aralarındaki kırgınlığa dair samimi açıklamalarda bulunan Kural, "Birbirimize uzun süredir kırgınız" dedi.
19.04.2024 Cadde
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi? Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak olan filmin başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi isimler paylaşıyor. Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınıp beyaz perdeye aktarılan Düğün Dernek filmi konusu nedir? Düğün Dernek oyuncuları kimler? İşte Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
28.11.2023 Bilgi Rehberi
'LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem!'
'LCV olarak çağrıldığım hiçbir yere gitmem!' Uzun yıllar gerek projelerde gerekse sosyal hayatlarında ayrılmayan Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in arasının bozuk olduğu iddia ediliyordu. Cemcir'in, Kural'ın Bodrum'daki düğününe katılmaması iddiaları güçlendirmişti. Cemcir, 'küslük' haberlerine ve bunun nedenine dair çarpıcı bir açıklama yaptı.
11.11.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Murat Cemcir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.