Geri Dön
GündemBakan Koca'dan 81 ilin sağlık müdürleriyle corona virüs görüşmesi: Vaka artışları ele alındı!

Bakan Koca'dan 81 ilin sağlık müdürleriyle corona virüs görüşmesi: Vaka artışları ele alındı!

Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 ilin sağlık müdürüyle yaptığı toplantıda, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) ilişkin vaka durumları, vaka artışlarının olduğu yerlerde artış sebepleri, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarını ele aldıklarını bildirdi.

Bakan Koca'dan 81 ilin sağlık müdürleriyle corona virüs görüşmesi: Vaka artışları ele alındı!

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 81 ilin sağlık müdürüyle toplantı yaptıklarını belirterek, "Toplantıda, vaka durumlarını, vaka artışlarının olduğu yerlerde artış sebeplerini, yoğun bakım kapasiteleri ve filyasyon oranlarını ele aldık." ifadelerini kullandı.

Kovid-19'a karşı yapılması gereken yeni çalışmalar için değerlendirmeler de yaptıklarını kaydeden Koca, video konferans yöntemiyle yapılan toplantıya ilişkin görseller de paylaştı.

Bakan Kocadan 81 ilin sağlık müdürleriyle corona virüs görüşmesi: Vaka artışları ele alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO Zirvesi öncesi flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Şu anda Merkez Bankası'nın döviz rezervi konusunda geldiğimiz nokta 100 milyar dolar seviyesine ulaşmış durumdayız. Ülkelerin kendi yerel paraları ile ticaretleri ve para takası anlaşması ile gerçekleşiyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet