Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

Son dakika fahrettin koca haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fahrettin koca gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fahrettin koca haber sayfamızda...

Fahrettin Koca

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.165 fahrettin koca haberi bulunmuştur.
SON DAKİKA || Sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı 2021, saatleri nedir? Hafta içi ve sonu sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?
SON DAKİKA || Sokağa çıkma yasağı var mı, kalktı mı 2021, saatleri nedir? Hafta içi ve sonu sokağa çıkma yasağı ne zaman bitecek?Sokağa çıkma yasağı ile ilgili en son gelişmeleri ve son dakika detayları gündemde merakla araştırılıyor. Koronavirüs salgını sonrasında alınan tedbirler arasında sokağa çıkm yasağı da yer aldı. Hafta içi 21.00 ile 05.00 saatleri arasında uygulanan sokağa çıkma yasağı haricinde de 20 yaş altı ve 65 yaş üzeri bireyler için gün içerisinde belirlen saatler dışında sokağa çıkmaları yasak. Hafta sonu ise gün boyu sokağa çıkma yasağı devam ediyor. Yasakların saatleri ve kalkacağı tarih ise gündemde merakla araştırılıyor. Peki hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı, bu hafta kalktı mı? Sokağa çıkma yasağı saatleri neler ve ne zaman bitecek? İşte yasaklarla ilgili son dakika gelişmeleri...
25.02.2021Gündem
Turizmcilerden sezon öncesi tedbir talebi
Turizmcilerden sezon öncesi tedbir talebiSağlık Bakanlığı'nca paylaşılan vaka sayısı haritasına göre 15- 21 Şubat 2021 tarihleri arasında nüfusa oranla en çok vakanın görüldüğü ilk 5 ilin yer aldığı Karadeniz Bölgesi'nde turizm sezonu öncesi sektör temsilcileri kısıtlama tedbirlerinin yaz dönemine kadar en üst düzeye çıkarılarak, sezona kadar vakaların düşürülmesi çağrısında bulundu. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Aydın, "Turizmin bu sayıların artışında teorik olarak katkısı olabilir, çok daha fazla tedbir alınmalı" dedi.
25.02.2021Tatil
Son Dakika Haberler: Kafe ve restoranların beklediği normalleşme kararı! Başladı...
Son Dakika Haberler: Kafe ve restoranların beklediği normalleşme kararı! Başladı...Gelen son dakika haberine göre, Türkiye'de geçen 24 saatte 9 bin 561 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında bugün saat 17.00'de toplanacak. Bakan Koca, toplantı sonrası açıklama yapacak. Koronavirüsle mücadelede yeni bir evreye geçiliyor. ‘Yerinde karar’ dönemi başlıyor. Bu dönemde her ildeki vaka sayısı, aşılama oranı gibi veriler normalleşme adımlarının atılmasında belirleyici rol alacak. Riskin azaldığı illerde kademeli olarak normalleşme süreci başlayacak. Bu iller takip edilerek vaka sayılarının artması durumunda kısıtlamalar yeniden söz konusu olacak. Restoran ve kafelerde de gözler alınacak yeni kararlarda. Sektör temsilcileri bu hafta Sağlık, Turizm ve İçişleri Bakanlıkları ile bir araya gelecek. Kademeli açılış öncesinde işletmelere verilecek güvenilirlik belgesinin şartları merak konusu. Öte yandan Karadeniz’de vaka artışlarının önüne geçilemiyor. Son iki haftadır nüfusuna oranla en çok korona görülen 5 il Karadeniz Bölgesi’nde. Uzmanlardan tam kapanmadan giriş yasağına kadar çok sayıda öneri geldi. En ilginç öneriyi ise bir bölge milletvekili yaptı. İşte koronavirüs salgınıyla ilgili yaşanan son dakika gelişmesinin tüm detayları...
25.02.2021Gündem
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek? Normalleşme öncesi kritik toplantı
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek? Normalleşme öncesi kritik toplantıBilim Kurulu Toplantısı ne zaman yapılacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün mecliste gazetecilerin sorularını yanıtladı. Aşıların bedavaya verilmesi ve cenazelerde oluşan kalabalık görüntüler ile ilgili açıklama yapan Bakan Koca Bilim Kurulu Toplantısı için ise bugünü işaret ederek. Yarın toplantının ardından detaylı açıklama yapacağım açıklamasında bulundu. Peki Bilim Kurulu Toplantısı bugün saat kaçta?
25.02.2021Gündem
Son dakika... Bakan Koca kritik toplantı sonrası açıklayacak!
Son dakika... Bakan Koca kritik toplantı sonrası açıklayacak!Gelen son dakika haberine göre, Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17.00'de toplanacak. Bakan Koca, toplantı sonrası açıklama yapacak.
25.02.2021Gündem
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman? Normalleşme öncesinde kritik toplantı
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman? Normalleşme öncesinde kritik toplantıBilim Kurulu Toplantısı ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1 Mart'ta başlaması planlanan yerinde karar dönemi ile birlikte normalleşmenin ilk adımları atılacak. Vaka sayısı az olan illerden başlamak üzere kısıtlama ve sınırlamalar kaldırılacak. Sınırlamaların kaldırıldığı illerde bir hafta içerisinde artış yaşanırsa yeniden kısıtlamalar geri gelecek. Peki Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek?
25.02.2021Gündem
Koca’dan sosyal mesafe özrü! ‘Benim kusurum öngörmedim’
Koca’dan sosyal mesafe özrü! ‘Benim kusurum öngörmedim’Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı YÖK Başkanı Yekta Saraç’ın babası Muhammed Emin Saraç’ın cenazesinde pandemiye rağmen sosyal mesafe kuralına uyulmadığı eleştirilerine ilişkin konuştu.
25.02.2021Gündem
Rize’de çay sohbetine yasak
Rize’de çay sohbetine yasakTürkiye’de vakaların yüzde 24’ünden fazlasının tespit edildiği Karadeniz’de ‘çok yüksek riskli’ kategorisinde bulunduğu açıklanan Samsun, Trabzon, Ordu, Rize ve Giresun’da önlemler daha da sıkılaştırıldı. Ordu, Samsun ve Rize’de uygulanan tedbirlere ek olarak sokaklarda, parklarda çay, sigara sohbeti yapılması yasaklandı. Haritada dördüncü sırada yer alan Samsun’da ise zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmaması önerildi.
25.02.2021Gündem
Vali'den son dakika normalleşme açıklaması: 'Tam kapanma...'
Vali'den son dakika normalleşme açıklaması: 'Tam kapanma...'Son dakika habere göre, Türkiye'de son 24 saatte 124 bin 15 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 561 kişinin testi pozitif çıktı, 72 kişi hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Koca 1 Mart itibarıyla kriterlere uyan illerde normalleşmenin başlayacağını açıkladı. Kısıtlamaları esnetecek kriterlere göre 100 binde 10 vakanın altındaki iller düşük, 11-35 arası ise orta riskli sayılacak. İlk normalleşme de düşük ve orta riskli illerde başlayacak. Öte yandan bir ilin valisinden 'tam kapanma' tartışmalarıyla ilgili bir açıklama geldi. Bir başka haber de Balıkesir'den geldi. Her 100 bin kişideki Kovid-19 vaka sayısının Balıkesir'de 92,40 çıkmasının ardından İl Hıfzıssıhha Kurulu kentte yeni kararlar aldı.
25.02.2021Gündem
Son dakika: Bakan Koca'dan 'aşı' iddiasına sert yanıt: Verilmeyecek hiçbir hesabımız yok
Son dakika: Bakan Koca'dan 'aşı' iddiasına sert yanıt: Verilmeyecek hiçbir hesabımız yokGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, parlamento muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bakan Koca, Kılıçdaroğlu'nun, 'ücretsiz aşıların 12 dolara fatura edildiği' iddiasına ilişkin "Vatandaşa verilmeyecek hiçbir hesabımız yok." ifadesini kullandı.
25.02.2021Gündem
Bakan Koca'dan salgınla mücadele için net mesaj: Siyasi malzeme yapılamayacak kadar önemli
Bakan Koca'dan salgınla mücadele için net mesaj: Siyasi malzeme yapılamayacak kadar önemliSağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelenin, siyasi malzeme konusu yapılamayacak kadar önemli bir insanlık görevi olduğunu belirtti.
24.02.2021Siyaset
Son dakika! 24 Şubat koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı bugünkü vaka sayısında son durum nedir?
Son dakika! 24 Şubat koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı bugünkü vaka sayısında son durum nedir? Korona tablosu Bakanlıkça günlük olarak yayımlanmaya devam ediyor. Haftalık il il koronavirüs vakaları da Fahrettin Koca tarafından paylaşılmaya başladı. Büyük önem taşıyan güncel kovid-19 tablosunda vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta sayısı, hasta sayısı, iyileşen sayısının yanı sıra test oranları da detaylı olarak tabloda bulunuyor. Peki, koronavirüs tablosunda son durum nedir?
24.02.2021Gündem
Bakan Koca 'aşı' iddialarını cevapladı
Bakan Koca 'aşı' iddialarını cevapladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, parlamento muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bakan Koca, Kılıçdaroğlu'nun, 'ücretsiz aşıların 12 dolara fatura edildiği' iddiasına ilişkin "Vatandaşa verilmeyecek hiçbir hesabımız yok." ifadesini kullandı.
24.02.2021Haberler
Bakan Koca'nın sıraladığı ilk 6 il içinde bulunuyor!  yeni tedbirler geldi
Bakan Koca'nın sıraladığı ilk 6 il içinde bulunuyor! yeni tedbirler geldiSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu tabloya göre, 15-21 Şubat'ta oransal olarak en çok vakanın görüldüğü iller arasında ilk 6'da bulunan Tokat'ta, İl Umumi ve Hıfzıssıhha Kurulu'nca yeni kararlar alındı. Vali Ozan Balcı, 10 gün süresince düğün ve nikahların ertelendiğini, spor salonları ve hayvan pazarlarının ise kapatıldığını söyledi.
24.02.2021Gündem
Normalleşmeye en yakın iller arasında 3. sırada! İşte sırrı...
Normalleşmeye en yakın iller arasında 3. sırada! İşte sırrı...Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın illere göre haftalık vaka sayısı açıklamasında normalleşmeye en yakın iller arasında 3'üncü sırada yer alan Muş'ta, halk, tedbiri elden bırakmıyor.
24.02.2021Gündem
Karadeniz alarmı
Karadeniz alarmıTürkiye’nin 15-21 Şubat tarihlerini içeren Kovid-19 haritasına göre, Karadeniz illeri yine vaka rekoru kırdı. Geçen haftaya göre 81 ilin 40’ında vaka sayısı düştü, 41’inde yükseldi. Karadeniz’de birbirine komşu iller, vaka sayısında birincilik için yarıştı. Ordu, geçen haftanın birincisi Trabzon’u geçerek 100 bin kişide vaka sayısının en yüksek olduğu il oldu.
24.02.2021Gündem
Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildi
Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildiSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı vaka sayısı haritasına göre, 8- 14 Şubat tarihleri arasında oransal olarak en çok vakanın görüldüğü iller arasında ilk sırada yer alan Orduda, alınan kısıtlamalara, misafir kabul etme, misafirliğe gitme, taziye amaçlı ev ziyareti, gün yapma gibi sosyal faaliyetlere izin verilmemesine, apartman ve site yöneticileri vasıtasıyla apartman ve site gibi toplu yaşam yerlerinin ortak kullanım alanlarının toplu bir şekilde kullanılmasının engellenmesi, cenaze namazlarının en fazla 30 kişi ile sınırlandırılmasının da yer aldığı ek tedbirler getirildi.
23.02.2021Haberler
Nüfusa oranla en fazla vakanın görüldüğü Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildi
Nüfusa oranla en fazla vakanın görüldüğü Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı vaka sayısı haritasına göre, 8- 14 Şubat tarihleri arasında oransal olarak en çok vakanın görüldüğü iller arasında ilk sırada yer alan Ordu'da, alınan kısıtlamalara, misafir kabul etme, misafirliğe gitme, taziye amaçlı ev ziyareti, gün yapma gibi sosyal faaliyetlere izin verilmemesine, apartman ve site yöneticileri vasıtasıyla apartman ve site gibi toplu yaşam yerlerinin ortak kullanım alanlarının toplu bir şekilde kullanılmasının engellenmesi, cenaze namazlarının en fazla 30 kişi ile sınırlandırılmasının da yer aldığı ek tedbirler getirildi.
23.02.2021Gündem
Son dakika! 23 Şubat koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı güncel vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?
Son dakika! 23 Şubat koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı güncel vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?Koronavirüs tablosu Bakanlık tarafından günlük olarak paylaşılmaya devam ediyor. Korona pandemisi nedeniyle gri tablo vatandaşlar tarafından düzenli olarak araştırılıyor. Bakan Fahrettin Koca ise haftalık il il koronavirüs vaka sayılarını da açıklamaya başladı. Peki, korona tablosunda son durum nedir?
23.02.2021Gündem
Aksaray, vaka artışında kırmızı listeye geçti! Kentte denetimler arttı
Aksaray, vaka artışında kırmızı listeye geçti! Kentte denetimler arttıAksaray, son günlerde koronavirüs vaka sayısı artması nedeniyle turuncu listeden, kırmızı listeye geçti. Bunun üzerine polis ekipleri kentte denetimini artırdı. Aksaray Eczacılar Odası Yönetim Kurulu üyesi Gürhan Baz , 1 Mart’ta normalleşmeyle ilgili, “ Biz bunu Aksaray’da maalesef biraz geç yaşayacağız. Şu anda zor durumda olan esnafımız ise toplum kurallara uyunca, onlar da rahatlayacak” dedi.
23.02.2021Gündem
Tokat'ta vaka sayıları yükselince polis ve jandarma denetimi arttı
Tokat'ta vaka sayıları yükselince polis ve jandarma denetimi arttıSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu tabloya göre 15-21 Şubat'ta oransal olarak en çok vakanın görüldüğü iller arasında ilk 6'da bulunan Tokat'ta, polis ve jandarma ekipleri denetimlerini artırdı.
23.02.2021Gündem
Karaman'da vaka sayısı yükseldi, denetimler arttı
Karaman'da vaka sayısı yükseldi, denetimler arttıKaraman'da, son günlerde koronavirüs vaka sayısının artması üzerine başta karantina kararı alınan Ermenek ilçesi olmak üzerine kent genelinde denetimler artırıldı.
23.02.2021Gündem
SON DAKİKA || Normalleşme ne zaman,1 Mart'ta mı başlıyor, kademeli normalleşme nasıl olacak ve kriterler neler? Normalleşme takvimi belli oldu mu?
SON DAKİKA || Normalleşme ne zaman,1 Mart'ta mı başlıyor, kademeli normalleşme nasıl olacak ve kriterler neler? Normalleşme takvimi belli oldu mu?Normalleşme tarihi ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabında gerçekleştirdiği paylaşımda normalleşme ile ilgili detay verdi. Bireyler normalleşmenin başlayacağı yasakların kalkacağı tarihi merak ediyorlar. Peki normalleşme ne zaman başlıyor? 1 Mart'ta normalleşme başlıyor mu?
23.02.2021Gündem
Son dakika || İllere göre korona vaka sayısı açıklandı! 15-21 Şubat koronavirüs illere göre dağılımı güncel harita TIKLA
Son dakika || İllere göre korona vaka sayısı açıklandı! 15-21 Şubat koronavirüs illere göre dağılımı güncel harita TIKLAİllere göre koronavirüs vaka sayıları gündemde yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı Twitter'da illere göre, 15-21 Şubat tarihleri arasında 100 bin kişide görülen koronavirüs vaka sayılarını paylaştı. İşte 15-21 Şubat illere göre korona haritası...
23.02.2021Gündem
Kabine toplantısı ne zaman, bugün var mı 2021? Son dakika kabine toplantısı kararları neler olacak?
Kabine toplantısı ne zaman, bugün var mı 2021? Son dakika kabine toplantısı kararları neler olacak?Kabine toplantısı yeni haftanın başlamasıyla birlikte araştırılan konular arasında yer aldı. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, normalleşme ile ilgili açıklama yaptı. Hafta içi ve sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının biteceği tarih ise merak konusu. Gözler kabine toplantısına çevrildi. Kabine toplantısı kararları merakla bekleniyor. Peki yeni kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Bugün kabine toplantısı var mı?
23.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronakoronavirüsSağlık Bakanı Fahrettin KocaNormalleşmeFahrettin Koca

Fahrettin Koca ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.