Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

Son dakika fahrettin koca haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fahrettin koca gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fahrettin koca haber sayfamızda...

Fahrettin Koca

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.229 fahrettin koca haberi bulunmuştur.
Son dakika... Başladı, tek tuşa bakıyor! Yapılmazsa...
Son dakika... Başladı, tek tuşa bakıyor! Yapılmazsa...Gelen son dakika haberine göre, 4 ay sonra çok yüksek riskli iller dışında yeni kontrollü normalleşme dönemi başladı. Ancak kurallara uyulmazsa vakalar her an artabilir, risk haritasında renkler değişebilir. İşte bu yüzden herkesin kurallara uyması gerekiyor, yetkililer de vatandaşı göreve çağırıyor: 'Kurallara uymayanları HES uygulamasından bize ihbar edin ki yeniden kapanmayalım...' Öte yandan uzmanlardan mavi renk kategorisindeki illerle ilgili bir uyarı geldi. İşte koronavirüs ile ilgili son gelişmenin detayları...
5.03.2021Gündem
Son dakika haberleri: Bitlis'te son durum! 11 Şehit, 2 yaralı...
Son dakika haberleri: Bitlis'te son durum! 11 Şehit, 2 yaralı...Gelen son dakika haberine göre; Bingöl'den Tatvan ilçesine gitmek üzere havalanan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu 11 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı arayarak bilgi aldı. Kazanın duyulduğu ilk andan itibaren arama kurtarma çalışmalarını yakından takip eden Erdoğan, şehitlere rahmet, ailelere ve TSK'ya başsağlığı diledi. Bakan Akar beraberinde Genelkurmay Başkanı ve Kara Kuvvetleri Komutanı ile helikopter kazasına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gitti. Akar burada yaptığı açıklamada, "İlk bilgilere ve görgü tanıklarının ifadelerine göre kazanın ani değişim gösteren olumsuz hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir. Kaza kırım ekibi incelemelere bugün başlayacak. Bu elim olayın kesin nedeni ayrıntılı inceleme sonucunda belirlenecek." ifadelerini kullandı. Öte yandan şehit olan askerden birinin Elazığ'daki 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş'ın olduğu öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter kazasında şehit olan Korgeneral Osman Erbaş'ın oğlu Yiğitalp Erbaş ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti.
5.03.2021Gündem
'Ayrımcılığa karşı hukuki altyapımızı güçlendirdik'
'Ayrımcılığa karşı hukuki altyapımızı güçlendirdik'Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Sağlık Baknı Fahrettin Koca, Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) tarafından düzenlenen 7. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine video konferans yöntemiyle katıldı.
5.03.2021Gündem
Son dakika: Bakan Koca'dan çok yüksek riskli illerin valileriyle kritik görüşme
Son dakika: Bakan Koca'dan çok yüksek riskli illerin valileriyle kritik görüşmeSon dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada çok yüksek risk grubu olan illerin sağlık müdürleriyle görüşme yaptığını duyurdu.
5.03.2021Gündem
Koca, aşılama çalışmalarına ilişkin bir video paylaştı
Koca, aşılama çalışmalarına ilişkin bir video paylaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "çok yüksek risk" grubunda yer alan Konya, Trabzon, Sakarya, Edirne ve Adıyaman'ın il sağlık müdürleri ve valileriyle toplantı yaptıklarını bildirdi.
4.03.2021Haberler
Son dakika: 4 Mart koronavirüs tablosu açıklandı | Sağlık Bakanlığı günlük vaka sayısı kaç oldu? İşte, korona tablosunda son durum
Son dakika: 4 Mart koronavirüs tablosu açıklandı | Sağlık Bakanlığı günlük vaka sayısı kaç oldu? İşte, korona tablosunda son durumKoronavirüs tablosu yayımlanmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından erişime sunulan tabloda; vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta sayısı, iyileşen hasta sayısı ile test oranları yer alıyor. Vatandaşlar, normalleşme ardından güncel koronavirüs tablosunu sorguluyor. Peki, korona tablosunda son durum nedir?
4.03.2021Gündem
Son dakika haberi | Flaş normalleşme adımı! İstanbul'da yasak kalktı...
Son dakika haberi | Flaş normalleşme adımı! İstanbul'da yasak kalktı...Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanlığı’nca paylaşılan vaka sayısı haritasına göre “çok yüksek risk” grubunda ve kırmızı kategoride bulunan illerde yeni tedbirler devreye alındı. Öte yandan İstanbul'da bir normalleşme adımı atıldı. İşte alınan karar...
5.03.2021Gündem
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde bütün çabasını ve zamanını kadın, erkek bütün vatandaşların sağlıklı nefes alabildiği günlere ulaşması için yoğunlaştırdığını belirterek, "Pandemi sürecinin, hayatımızın her alanında derin izler bırakması kaçınılmazdır. Bu izlerin birçok sosyal konuda olduğu gibi kadınlarımızda daha derin olması muhtemeldir." dedi.
4.03.2021Haberler
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"
Bakan Koca: "Yaşlanan dünyada kronik hastalıklar gittikçe büyüyen bir sorun halini aldı"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde bütün çabasını ve zamanını kadın, erkek bütün vatandaşların sağlıklı nefes alabildiği günlere ulaşması için yoğunlaştırdığını belirterek, "Pandemi sürecinin, hayatımızın her alanında derin izler bırakması kaçınılmazdır. Bu izlerin birçok sosyal konuda olduğu gibi kadınlarımızda daha derin olması muhtemeldir." dedi.
4.03.2021Siyaset
4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem
4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem4 Mart 2021 Milliyet'te Gündem
4.03.2021Haberler
Koca: Aşının etkisini hissetmeye başladık
Koca: Aşının etkisini hissetmeye başladıkSağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Aşının etkisini hissetmeye başladık. Aşılama programının hastane yükümüzün sabit seyri ve hastalığın şiddetinin azalması hususunda hissedilir bir etkisi olduğunu memnuniyetle izliyoruz” dedi.
4.03.2021Gündem
Son dakika: Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca açıkladı: Normalleşme dönemi fiilen başladı
Son dakika: Bilim Kurulu sonrası Bakan Koca açıkladı: Normalleşme dönemi fiilen başladıGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kritik bilim kurulu toplantısı sonrası açıklama yaptı. Bakan Koca, "Kontrollü olarak normalleşme dönemi fiilen başladı. Bunun konforunu yaşarken tedbiri elden bırakmayalım." ifadelerini kullandı. Koca, "7 günlük vaka görülme sıklığını il bazında yayınlamaya haftalık olarak devam edeceğiz. Risk haritası da 15 günde bir yayınlanacak." açıklamasında bulundu. Koca 'Yüksek vaka sayılarımız hala hayatımızı olağan akışına kavuşturma umudumuzun önünde bir tehdit oluşturmaya devam etmektedir.' sözleri ile uyarıda bulundu.
4.03.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Bilim Kurulu toplantısı bitti! Bilim Kurulu açıklaması ne zaman, yazılı açıklama paylaşıldı mı?
Son Dakika Haberi: Bilim Kurulu toplantısı bitti! Bilim Kurulu açıklaması ne zaman, yazılı açıklama paylaşıldı mı?Son dakika Bilim Kurulu toplantısı aramaları arttı. Fahrettin Koca açıklama yaptı mı? Bilim Kurulu Fahrettin Koca başkanlığında bir araya geldi. Kabine toplantısı ve normalleşme adımlarının ardından ilk kez toplanan Bilim Kurulu yazılı açıklaması bekleniyor. Peki, Fahrettin Koca ne zaman açıklama yapacak, hangi kararlar alınacak?
3.03.2021Gündem
Sağlık Bakanı Koca'dan Sinovac açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'dan Sinovac açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sinovac aşısının genel etkinliğinin yüzde 83,5 olduğunu ve hastaneye yatışları yüzde 100 engellediğini açıkladı.
3.03.2021Televizyon
Son dakika: 3 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı günlük vaka ve ölü sayısında son durum...
Son dakika: 3 Mart koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı günlük vaka ve ölü sayısında son durum...Günlük koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanmaya devam ediyor. Kritik tabloda; vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayıları ile test oranları bulunuyor. Vatandaşlar kovid-19 tablosunda son durumu her geçen gün daha çok aratmaya başladı. İşte, 3 Mart koronavirüs tablosu...
3.03.2021Gündem
Son dakika: Bakan Koca sıcak gelişmeyi duyurdu: Yüzde 100 engelliyor
Son dakika: Bakan Koca sıcak gelişmeyi duyurdu: Yüzde 100 engelliyorGelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı Çin'de geliştirilen Sinovac aşısının bugün açıklanan Türkiye Faz 3 sonuçlarına ilişkin paylaşımda bulundu.
3.03.2021Gündem
Son dakika... Kontrollü normalleşme sonrası ilk Bilim Kurulu toplantısı başladı
Son dakika... Kontrollü normalleşme sonrası ilk Bilim Kurulu toplantısı başladıGelen son dakika haberine göre; Kontrollü normalleşme adımları sonrası ilk toplantı saat 17.00'de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında başladı. Toplantının ardından Bakan Koca'nın açıklama yapması bekleniyor.
3.03.2021Gündem
Son dakika...Harita kırmızıya kaplandı! Tam 200 kişiye virüs bulaştırdı
Son dakika...Harita kırmızıya kaplandı! Tam 200 kişiye virüs bulaştırdıGelen son dakika haberine göre, köyünde eşi vefat eden yaşlı kadını köylüler evlerinde misafir etti ve kadın 1 hafta içinde köyde 41 eve girip çıktı. Tam 200 kişiye virüs bulaştırdı! Öte yandan artan koronavirüs vakaları ile birlikte 2 ay sonra Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki risk haritasındaki bir kent merkezi, yüksek riski temsil eden kırmızı renk ile kaplandı.
3.03.2021Gündem
Korkutan açıklama! Karadeniz'de virüs durdurulmazsa diğer şehirlere yayılabilir
Korkutan açıklama! Karadeniz'de virüs durdurulmazsa diğer şehirlere yayılabilirTrabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Aydın, vakaların yükselmesinde İngiliz varyantı mutant virüsün etkili olduğunu söyledi. Vaka sayılarının yüksek seyrettiği bölgede komşu illerin de bu durumdan etkilendiğini belirten Prof. Dr. Aydın, "Karadeniz’de sayıların yüksek olmasıyla, son haftada komşu illerimizin de yanımıza çekildiğini, yükseldiğini gördük. Önlem alınmazsa ülkemizin diğer bölgelerine de yayılabileceği unutulmamalıdır” dedi.
3.03.2021Gündem
'Çok yüksek riskli' iller arasındaki Edirne'de, büyük endişe!
'Çok yüksek riskli' iller arasındaki Edirne'de, büyük endişe!Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı koronavirüs risk haritasında 'çok yüksek riskli' iller arasında kırmızı renkte bulunan Edirne'de, vatandaşlar, hem şaşkın hem de endişeli. Yaklaşık 1 aydır dükkanlarını müşterilere açmayı bekleyen meşhur tava ciğeri işletmecileri ise Edirne'nin 'çok yüksek riskli' kategoride yer almasıyla paket servise döndü.
3.03.2021Gündem
Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?
Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?Kabine toplantısının ardından gözler Bilim Kurulu toplantısına çevrildi. Kademeli normalleşme sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamaları merakla bekleniyor. Şimdi sıklıkla "Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?" sorusuna cevap aranıyor.
3.03.2021Gündem
Son dakika... Kritik toplantı! Gözler 17.00'de...
Son dakika... Kritik toplantı! Gözler 17.00'de...Gelen son dakika haberine göre, Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca başkanlığında saat 17:00’de video konferans yöntemiyle toplanacak.
3.03.2021Gündem
Son dakika! Bakan Koca'dan harita paylaşımı: Mavi olması için...
Son dakika! Bakan Koca'dan harita paylaşımı: Mavi olması için...Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin tüm illerinin "mavi" (düşük riskli) olması için çalışacaklarını belirterek, "Bunu sağlayacak olan en önemli gayretimiz tedbirlere tam uyum. Sarı, turuncu ve kırmızı iller de mavi olana kadar tedbirli olmalıyız. Mavi illerimiz de durumlarını korumalı." uyarısında bulundu.
2.03.2021Gündem
Son dakika! 2 Mart koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durum nedir?
Son dakika! 2 Mart koronavirüs tablosu | Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durum nedir? Koronavirüs tablosu son dakika gelişmeleri ile birlikte araştırılmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından güncel verileri ile vatandaşın erişimine sunuluyor. Normalleşme sürecine geçiş sonrası günlük korona tablosu da merak konusu oluyor. Peki, 2 Mart koronavirüs tablosu belli oldu mu, son durum nedir?
2.03.2021Gündem
Üniversiteler açılacak mı, hangi üniversiteler açılacak? Üniversiteler ne zaman açılacak? (2021)
Üniversiteler açılacak mı, hangi üniversiteler açılacak? Üniversiteler ne zaman açılacak? (2021)Son dakika haberlerine göre normalleşme süreci ülke genelinde başladı. Az riskli, yüksek riskli, çok riskli bölgelere göre ayrılan normalleşme haritası vatandaşları bilgilendirici nitelikte. Risk gruplarına göre bazı yasakların kaldırılması vatandaşları üniversiteler için de arayışa geçirdi. Üniversiteler açılacak mı, hangi üniversiteler açılacak soruları yoğun ilgi görmeye başladı. İşte üniversiteler ne zaman açılacak sorusunun yanıtı...
2.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin Kocakoronakoronavirüsbakan kocaSağlık Bakanı

Fahrettin Koca ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.