Geri Dön

Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında?

Barış Murat Yağcı kimdir? Bedelli askerlik yapan ünlüler arasında yer alan Barış Murat Yağcı, birliğine teslim oldu. Barış Murat Yağcı, Kiralık Aşk, Şevkat Yerimdar ve Kocamın Ailesi adlı dizilerde rol aldı.

Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında?

Barış Murat Yağcı, Kiralık aşk dizisinde rol almasından sonra tanınmaya başladı. Bu dizinin ardından Şevkat Yerimdar adlı dizinin kadrosunda yer alan Barış Murat Yağcı daha sonra Kocamın Ailesi adlı dizide rol aldı. Son olarak bedelli askerlik kapsamında 21 günlük temel eğitim için silah altına alındı.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Anne- babası küçük yaşlarda ayrılan Barış Murat Yağcı, 1990 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesinin ikinci eşi Erhan Ernak, Galatasaray ve Milli Takım Basketbol antrenörlüğü yapıyordu. Üvey babasının da yönlendirmesiyle birlikte pek çok spor dalıyla ilgilendi. İzmir’de basketbola başladı. 2003-2004’te Efes Pilsen’e geçerek forvet olarak oynadı. Bunu Pertevniyal takımı takip etti. Sekiz sene basketbol oynadıktan sonra üç sene önce geçirdiği aşil tendonu ve çapraz bağlarındaki sakatlıklar yüzünden basketbolu bırakmak zorunda kaldı.

Modellik konusunda onu ilk keşfeden ‘Yer Gök Aşk’ dizisinde oynayan kuzeni Birce Akalay oldu ve marka danışmanı Selim Akar sayesinde objektifle tanıştı. Fashion Week’te yer aldı. Çeşitli markaların katalog çekimlerine katıldı. Bu sırada Best Model yarışmasına girdi. İlk 20’ye kadar kaldım ancak sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekildi. Milano, Brezilya ve İsviçre’de modellik yapan Barış Murat Yağcı, Kiralık Aşk, Kocamın Ailesi ve Şevkat Yerimdar dizilerinin kadrosunda yer aldı.

Suriye'nin kuzeyine balistik füze saldırısı! Ölü ve yaralılar var...Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus ve Bab ilçelerinde iki ayrı noktaya düzenlenen balistik füze saldırısında ilk belirlemelere göre 1 sivil öldü, 18 sivil yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet