Geri Dön

Beni öldürür bak, bir gün duyarsın

Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen’in (21) geçen haziran ayında Ankara Kaçiören’deki evinde ölü bulunmasına ilişkin soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı.

Beni öldürür bak, bir gün duyarsın
PAŞA ALYURT Ankara

İlk aşamada intihar olduğu düşünülen olayla ilgili soruşturma sürerken, Milliyet, F.U. ile H.T.P.’nin polis merkezinde bilgi sahibi olarak verdiği ifadelere ulaştı. Esen’in adresine temizlik için gittiğini belirten F.U., ifadesinde genç kızın kendisine baygın halde olduğu bir videoyu izlettiğini söyledi. F.U., “Sema’nın yerde baygın halde yattığı, şahsın, ‘ben insanı böyle yaparım’ dediğini duydum” dedi. Esen’in yaşadıklarını ağlayarak anlattığını kaydeden F.U., genç kızın kendisine, “’Benim paramı yiyor. Benim ağabeyim bana para gönderiyor, o parayı da elimden Ümit alıyor. Abla bir gün ölürsem ölümüm bu şahıstan olur. Bu şahıs beni öldürür bak bir gün duyarsın. Sebebim Ümit” dedi” ifadelerini kullandı.

Esen’in yakın arkadaşı H.T.P. ise ifadesinde şunları söyledi: “Sema bana Ümitcan’ın kendisini darp ettiğini ve vücudundaki darp izlerini gösterdiği olurdu. Bana izlettiği bir videoda Ümitcan’ın ağzına silah dayadığını gösterdi.” Milliyet’e konuşan Esen ailesinin avukatı Umur Yıldırım ise, “Adli Tıp raporunda cinsel birliktelik ve boğuşma emareleri var. Savcılığın tekrar ek ifade alarak bu suçları araştırması gerekir. Nitekim Aleyna Çakır’da (Sema Esen) bulunan örnekler ile şüpheliden örnek alınarak karşılaştırılması gereklidir. Bu şekilde sağlıklı bir soruşturma yürütülebilir.”

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Teknofest 2020 Ödül Töreni'nde konuştuGelen bir son dakika haberine göre; Bu yıl ilk kez Gaziantep'te düzenlenen Havacılık,Uzay ve Teknoloji Festivali'ne((TEKNOFEST2020) katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarışmada dereceye giren gençleri ziyaret ederek, yapılan projelerine imza attı. Erdoğan'ın ödül töreninde bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, "İHA alanında bugün dünyanın sayılı ülkeleri arasına girdik. İnşallah benzer başarıyı otomobil ve uçan arabalarda yakalayacağız." ifadelerini kullandı. Erdoğan, gençlere azimli olmalarını nasihat ederken, "Sizler hayallerinizde ısrarcı olursanız geleceğin teknolojilerinin ‘Türk Malı’ damgasıyla tasarlanıp üretileceğine inanıyorum." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber