Aleyna Çakır

Aleyna Çakır

Son dakika aleyna çakır haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan aleyna çakır gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan aleyna çakır haber sayfamızda...

Aleyna Çakır

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 157 aleyna çakır haberi bulunmuştur.
Ümitcan Uygun'a verilen 10 yıl hapsin gerekçesi açıklandı
Ümitcan Uygun'a verilen 10 yıl hapsin gerekçesi açıklandıAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüne ilişkin soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı.
14.05.2022Gündem
Esra Hankulu'nun ölümü! Ümitcan Uygun'a verilen ceza belli oldu
Esra Hankulu'nun ölümü! Ümitcan Uygun'a verilen ceza belli olduEsra Hankulu'nun ölümüyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Ümitcan Uygun'un Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada cezası belli oldu.
13.04.2022Haberler
Ümitcan Uygun kimdir, ne kadar ceza aldı? Ümitcan Uygun kaç yaşında, nereli?
Ümitcan Uygun kimdir, ne kadar ceza aldı? Ümitcan Uygun kaç yaşında, nereli?Ümitcan Uygun ile ilgili son dakika gelişmeleri gündeme geliyor. Esra Hankulu'nun evinde ölü olarak bulunmuştu. Ümitcan Uygun'a verilen ceza belli oldu. Peki Ümitcan Uygun kimdir, ne kadar ceza aldı?
13.04.2022Gündem
Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Esra Hankulu'nun annesi isyan etti: Bu ödül
Ümitcan Uygun'a 10 yıl hapis! Esra Hankulu'nun annesi isyan etti: Bu ödülEsra Hankulu'nun ölümüyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Ümitcan Uygun'un Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada cezası belli oldu. Öte yandan Esra Hankulu'nun annesi de karara tepki gösterirken DHA'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.
13.04.2022Gündem
Aleyna Çakır ölümünün şüphelisi Ümit Uygun için flaş gelişme!
Aleyna Çakır ölümünün şüphelisi Ümit Uygun için flaş gelişme!Kamuoyunda "Aleyna Çakır" olarak bilinen Sema Esen'i, ölümünden önce darbedip, bu anları sosyal medyadan canlı yayınladığı suçlamasıyla yargılandığı davada, geçen ay 4 yıl 10 ay hapis cezasına mahkum edilen Ümit Uygun ile ilgili yeni bir dava açıldı. Uygun hakkında, "silahla tehdit" suçundan düzenlenen iddianame, Ankara 64. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İddianamede, soruşturmayla ilgili bilgi sahibi olarak ifadesi alınan F.U.'nun beyanı dikkati çekti. F.U.'nun, Esen'in kendisine, "abla bir gün ölürsem ölümüm bu şahıstan olur, bu şahıs beni öldürür bak bir gün duyarsın" sözleri iddianameye yansıdı.
29.03.2022Gündem
Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır'a tokat atıp bayılttıktan sonra da tehditlerine devam etmiş
Ümitcan Uygun, Aleyna Çakır'a tokat atıp bayılttıktan sonra da tehditlerine devam etmişAnkara’da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i (21) ölümünden önce darbettiği suçlamasıyla 4 yıl 10 ay hapse çarptırılan Ümitcan Uygun’a verilen cezasının gerekçesi açıklandı. Gerekçeli kararda; sanığın suç işleme kastıyla eve girdiği, tartışma sırasında Sema'yı ölümle tehdit ettiği ve tokat attığı, Sema'nın bayıldığı, bu anlarını da canlı yayın yaparak gösterdiği ve Sema baygınken de tehditlerini sürdürdüğü belirtildi.
21.03.2022Gündem
Savcıdan 'iyi hal uygulanmasın' talebi
Savcıdan 'iyi hal uygulanmasın' talebi Ankara’da “Aleyna Çakır” olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli konumunda olan Ümit Uygun’un (28), Esra Hankulu’nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada, ek mütalaa verildi.
10.03.2022Gündem
Esra'nın ölümüyle ilgili Ümitcan Uygun için indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet talebi
Esra'nın ölümüyle ilgili Ümitcan Uygun için indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet talebiAnkara’da Esra Hankulu'nun (25) ölü bulunmasıyla ilgili tutuklu yargılanan Ümitcan Uygun (28) için savcı ek mütalaa verdi. Sanık Uygun'un ağırlaştırılmış müebbetle cezalandırılmasını talep eden savcı, cinayeti soğukkanlı bir şekilde işlediği ve delilleri kararttığını belirttiği sanığın, geçmişi de göz önünde bulundurularak, takdir indirimi uygulanmamasını istedi.
9.03.2022Gündem
‘Olayın oluş şekli adli tahkikatla aydınlatılmalı’
‘Olayın oluş şekli adli tahkikatla aydınlatılmalı’Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen'in (21) Ankara Keçiören'deki evinde boynunda iple ölü bulunmasına ilişkin hazırlanan Adli Tıp raporu savcılığa ulaştı. Savcılığın olayla ilgili beş kritik konuda tespit ve görüş oluşturulması talebine, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı sekiz maddelik rapor ile karşılık verdi.
1.03.2022Gündem
Aleyna Çakır’ın babasından Ümitcan Uygun’a verilen cezaya tepki
Aleyna Çakır’ın babasından Ümitcan Uygun’a verilen cezaya tepkiAleyna Çakır’ı darp edip videosunu sosyal medya üzerinden yaydığı gerekçesiyle görülen davada Ümitcan Uygun’a 4 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Çakır'ın acılı babası Mehmet Esen ise verilen cezaya tepki gösterdi.
28.02.2022Gündem
4 ayrı suçtan 4 yıl 10 ay hapis
4 ayrı suçtan 4 yıl 10 ay hapisKamuoyunda “Aleyna Çakır” olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip, bu anları sosyal medyadan canlı yayınladığı suçlamasıyla yargılanan Ümitcan Uygun (28), 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı
26.02.2022Gündem
Son dakika! Ümitcan Uygun'a 4 yıl 10 ay hapis cezası
Son dakika! Ümitcan Uygun'a 4 yıl 10 ay hapis cezasıAnkara'da, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i (21) ölümünden önce darbedip, bu anları sosyal medyadan canlı yayınladığı suçlamasıyla yargılanan Ümitcan Uygun (28), 4 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
25.02.2022Gündem
Son dakika... Aleyna Çakır soruşturmasında 5 kritik konu! Savcılık harekete geçti
Son dakika... Aleyna Çakır soruşturmasında 5 kritik konu! Savcılık harekete geçtiAleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen'in (21) şüpheli ölümüne ilişkin soruşturmada yeni gelişme yaşandı. Soruşturma kapsamında, tereddütlerin giderilmesi açısından savcılık tarafından Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'na gönderilen yazıda, olayla ilgili beş kritik konuya ilişkin tespit ve görüş oluşturulması talep edildi.
23.02.2022Gündem
Cinayet davasını etkileyecek rapor
Cinayet davasını etkileyecek raporBoşanma aşamasında olduğu eşi Emine Yanıkoğlu'nu öldüren Soner Yanıkoğlu hakkındaki adli tıp raporunda, sanığın herhangi bir akıl hastalığı bulunmadığı bildirildi.
7.02.2022Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun, rehberinden Esra'yı silmiş!
Son dakika... Ümitcan Uygun, rehberinden Esra'yı silmiş!Ankara’da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili davada savcının 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis talep ettiği tutuklu sanık Ümitcan Uygun'un (28), delilleri yok etmek için telefonundaki rehberden Esra'yı sildiği ortaya çıktı. Ayrıca Esra'nın telefonunda da bazı veriler ile 112 hattını arama kaydının da silindiği belirlendi.
22.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun hakkında yeni gelişme
Ümitcan Uygun hakkında yeni gelişmeAnkara'da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan Ümitcan Uygun'un (28), Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yargılandığı davada, savcı celse arasında mütalaasını mahkemeye sundu. Savcı, sanık Uygun'un, Hankulu'nun başına cebir uygulayarak, kafasını sert ve künt bir zemine çarptırması sonucu hayatını kaybetmesine neden olduğunu, ardından cesede yatakta bulunduğu pozisyonu verdiğini belirtti. Savcı sanığın, 'kasten öldürmek' suçundan müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.
20.01.2022Gündem
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! 'Ümitcan Uygun beni tehdit etti'
Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme! 'Ümitcan Uygun beni tehdit etti'Ankara’da Esra Hankulu’nun ölümüne ilişkin davada tutuksuz olarak yargılanan sanık Furkan G., Hankulu’yu sabah gördüğünde hareketsiz bir şekilde dişlerinin kitlendiğini söyledi. Sağlık ekipleri eve geldiğinde Uygun’un geceyi evde geçirdiğini söylemediklerini aktaran Dilan G. ise, “Esra’yı sabah uyandırmak için odasına gittiğimde yüzüstü yatar pozisyonda buldum. Hiçbir tepki vermeyince Furkan’ı çağırdım. O an Ümitcan’ı aradığımızda kendisi bize ‘112’yi polisi arayın beni karıştırmayın’ dedi. Daha önce farklı bir konuda Ümit beni tehdit etmişti. Telefonla onu aradığımızdaki ses tonu aynı ses tonundaydı. Biz de 112 ekipleri eve gelince Ümitcan’dan bahsetmedik" dedi.
19.01.2022Gündem
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili soruşturmada takipsizlik
Ümitcan Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili soruşturmada takipsizlikAnkara'da, Sema Esen'in ölümüyle ilgili soruşturmada şüpheli olan, Esra Hankulu'nu 'kasten öldürme'den ise tutuklu yargılanan Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un boş arazide ölü bulunmasına ilişkin soruşturmada savcılık, takipsizlik kararı verdi. Kararda, Uygun'un kendi iradesiyle yaşamına son verdiği belirtildi.
18.12.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun, 19 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak!
Son dakika... Ümitcan Uygun, 19 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’nın Mamak ilçesinde Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan, hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açılan Ümitcan Uygun, 19 Ocak 2022'de hakim karşısına çıkacak.
28.10.2021Gündem
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!
Son dakika... Ümitcan Uygun hakkında 'Aleyna Çakır'ı darbetmesiyle ilgili yeni dava!Gelen bir son dakika haberine göre, Ankara’da 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen’i, ölümünden önce darbedip bayıltan Ümitcan Uygun (27) hakkında, o anları sosyal medyada canlı yayınlamasıyla ilgili, 'Bilişim sistemine hukuka aykırı olarak girme ve orada kalma' ve 'Kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak' suçlarında 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yeni dava açıldı.
26.10.2021Gündem
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladı
HTS kayıtları, Ümitcan Uygun’u yalanladıAnkara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle iddianame düzenlenen Ümitcan Uygun'un, olay günü avukatının araması ile uyandığı, uyandığında Hankulu'nun hayatta olduğu ve kendisine taksi çağırdığı yönündeki iddialarını HTS kayıtları yalanladı. HTS kayıtlarına göre Uygun'un, uyandığını söylediği saat 10.15’ten önce başka kişiyi arayıp görüştüğü, avukatını da kendisinin aradığı ortaya çıktı. Eve taksiyi de Hankulu'nun değil kendisinin çağırdığı belirtildi. Ayrıca Hankulu’nun ölümüne yol açan, künt travmaya neden olan eylemin ise Uygun ile odada baş başa bulundukları sırada gerçekleştiği öğrenildi.
25.10.2021Gündem
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’
‘Müdahale edilse Esra kurtulurdu’Esra Hankulu’nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun’un şüpheli olarak tutuklandığı soruşturma kapsamında, İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun hazırladığı rapor, büyük ihmali gözler önüne serdi!
18.10.2021Gündem
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'
Ümitcan Uygun'dan Aleyna Çakır hakkında yeni iddialar! 'Ailesi ile ben barıştırdım'Ankara'da Ümitcan Uygun, 'Aleyna Çakır' olarak bilinen Sema Esen'i ölümünden önce sosyal medyadaki canlı yayında darbetmesiyle ilgili 'konut dokunulmazlığını ihlal' ve 'tehdit' suçlarından yargılandığı davada suçlamayı kabul etmedi. Uygun, Esen'in yaşadığı evin kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
15.10.2021Gündem
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduEsra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Haberler
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli oldu
Son dakika... Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturmada Esra Hankulu'nun ölüm nedeni belli olduGelen son dakika haberine göre; Esra Hankulu'nun evde ölü bulunmasıyla ilgili Ümitcan Uygun'un tutuklandığı soruşturma kapsamında adli tıp kurumu raporunda Hankulu'nun künt kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
14.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Aleyna Çakır ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.