Geri Dön

Yeni çalışma saatleri: Berber, kuaför, AVM, Restaurant'lar kapandı mı?

Artan koronavirüs hasta ve vefat sayıları sonrası yasaklar ve kısıtlamalar gündeme gelmiş durumda... Bugünkü kabine toplantısı nedeniyle nasıl kararlar alınacağı milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. Sıklıkla sorulan sorular arasında 'Berberler, kuaförler, cafeler, lokantalar, restoranlar kapandı mı, kapanacak mı?' yer alıyor.

Yeni çalışma saatleri: Berber, kuaför, AVM, Restaurant'lar kapandı mı?

Koroanavirüs hasta sayıları 3 bini de geçmiş durumda... Vefat sayıları gün geçtikça artıyor. Her gün tedbir uygulamaları gelirken yeni yasak ve kısıtlamaların olup olmayacağı vatandaşların akıllarında soru işareti bırakıyor. Sıklıkla Berberler, kuaförler, cafeler, lokantalar, restoranlar kapandı mı, kapanacak mı? sorusu yöneltiliyor.

BERBERLER, KUAFÖRLER, CAFELER, LOKANTALAR, RESTORANLAR KAPANACAK MI?

Alışveriş merkezleri, marketler, restoranlar, berber ve kuaförler gibi işletmelerin süreli 10 ile 20 arası olarak sınırlanacak. Sinemalar yıl sonuna kadar kapalı kalacak, restoranlar sadece paket servise geçecek.

 

 

Hem karantinayı hem de sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiKarabük'te yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında karantinada olması gereken kişi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu saatte ticari taksideyken polis denetimine takıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet