Kabine Toplantısı

Kabine Toplantısı

Son dakika kabine toplantısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kabine toplantısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kabine toplantısı haber sayfamızda...

Kabine Toplantısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.945 kabine toplantısı haberi bulunmuştur.
BİR SONRAKİ KABİNE TOPLANTISI ne zaman 2024? Kabine toplantısı kararları neler olacak? Gözler açıklamalarda...
BİR SONRAKİ KABİNE TOPLANTISI ne zaman 2024? Kabine toplantısı kararları neler olacak? Gözler açıklamalarda...Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, iki haftada bir Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında düzenleniyor. Toplantıda önemli başlıklar değerlendiriliyor ve bir dizi kararlar alınıyor. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kabine ne zaman?
19.02.2024Bilgi Rehberi
2024 ÖĞRETMEN ATAMASI TAKVİMİ-KADROSU BELLİ OLDU MU? 📌 Öğretmen ataması tarihleri ve kontenjanlarında son durum nedir? Öğretmen atama kadroları neler, atamalar ne zaman?
2024 ÖĞRETMEN ATAMASI TAKVİMİ-KADROSU BELLİ OLDU MU? 📌 Öğretmen ataması tarihleri ve kontenjanlarında son durum nedir? Öğretmen atama kadroları neler, atamalar ne zaman?Öğretmen ataması takvimi öğretmen adaylarının gündeminde yer alıyor. Kabine toplantısı gerçekleştirildi. Ataman takvimin açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. Peki 2024 öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen atama kadroları ve kontenjanları belli oldu mu?
14.02.2024Bilgi Rehberi
‘ABD’nin F-16 kararı memnuniyet verici’
‘ABD’nin F-16 kararı memnuniyet verici’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada “ABD ile bir süredir yürüttüğümüz F-16 talebimizin olumlu sonuçlanmasından memnuniyet duyuyoruz. Kısıtlamaların kaldırılmasıyla Türk savunma sanayii daha hızlı yol alacaktır” dedi.
13.02.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BAE’ye gitti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BAE’ye gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) gitti.
12.02.2024Haberler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BAE’ye gitti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BAE’ye gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) gitti.
12.02.2024Gündem
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! 📌 12 Şubat kabine toplantısı bitti mi, saat kaçta bitecek? Kabine toplantısı kararları neler olacak?
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI AÇIKLANDI! 📌 12 Şubat kabine toplantısı bitti mi, saat kaçta bitecek? Kabine toplantısı kararları neler olacak?Kabine toplantısı kararları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısında öğretmen ataması ile ilgili detayların görüşülmesi bekleniyor. Gözler toplantıdan çıkacak kararlara çevrildi. Peki kabine toplantısı saat kaçta bitti 2024? Kabine toplantısı kararları neler olacak, ne zaman açıklanır?
12.02.2024Bilgi Rehberi
AİLE GENÇLİK FONU BAŞVURU EKRANI 2024: Aile ve Gençlik Fonu Bankası başvurusu başladı mı, şartları neler, kimler başvurabilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu!
AİLE GENÇLİK FONU BAŞVURU EKRANI 2024: Aile ve Gençlik Fonu Bankası başvurusu başladı mı, şartları neler, kimler başvurabilir? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu!Hükümetin 14-28 Mayıs seçim döneminde taahhüt ettiği Aile ve Gençlik Fonu resmen kuruldu. Evlilik kredisi düzenlemesinden faydalanmak için gün sayan gençlerin gündeminde olan Aile Gençlik Bankası için süreç sonlandı. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulun Recep Tayyip Erdoğan Aile ve Gençlik Fonu başvuru tarihini ve sürecini açıkladı. Gençlere destek sağlamak, aile müessesini güçlendirmek ve desteklemek amacıyla kurulan Aile ve Gençlik Fonu başvuruları başladı mı, ne zaman başlıyor ve şartları neler?
12.02.2024Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu her gün yeni bir kırmızı çizgiyi aşıyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu her gün yeni bir kırmızı çizgiyi aşıyorKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleşti. Kabine toplantısı 3 saat 15 dakika sürdü. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı.
12.02.2024Haberler
Kabine Toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor
Kabine Toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyorKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleşti. Kabine toplantısı 3 saat 15 dakika sürdü. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor.
12.02.2024Haberler
Erdoğan'dan son dakika F-16 açıklaması: Alım süreci olumlu sonuçlandı
Erdoğan'dan son dakika F-16 açıklaması: Alım süreci olumlu sonuçlandıKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleşti. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "ABD ile yürüttüğümüz F-16 talebimimizin olumlu sonuçlanmasından memnuniyet duyuyoruz." dedi. Netanyahu'nun Refah saldırısına tepki gösteren Erdoğan, "Her gün yeni bir kırmızı çizgiyi aşıyor." ifadelerini kullandı.
12.02.2024Gündem
Kabine, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Kabine, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandıKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de başladı. Toplantıda, iç ve dış siyasette öne çıkan konular ele alınacak. Ayrıca binlerce öğretmenin de gözü Beştepe'de olacak. İşte detaylar...
12.02.2024Haberler
Kabine Haberleri | ŞUBAT 2024 KABİNE TOPLANTISI bitti mi, ne zaman bitecek? Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarında! İşte Şubat 2024 Kabine Toplantısı gündemi
Kabine Haberleri | ŞUBAT 2024 KABİNE TOPLANTISI bitti mi, ne zaman bitecek? Gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarında! İşte Şubat 2024 Kabine Toplantısı gündemiKabine toplandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Kabine'nin gündemi merak ediliyor. Kabine Toplantısının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında gündem konuları ve maddelerine yönelik açıklamalarda bulunacak. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta sona erecek? İşte Kabine'nin gündemi.
12.02.2024Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine 3 saat 15 dakika sürdü
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine 3 saat 15 dakika sürdüKabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de başladı. Toplantı 3 saat 15 dakika sürdü. Toplantıda, iç ve dış siyasette öne çıkan konular ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan birazdan açıklama yapacak. Ayrıca binlerce öğretmenin de gözü Beştepe'de. İşte detaylar...
12.02.2024Gündem
2024 ÖĞRETMEN ATAMASI SON DURUM: Öğretmen atamaları kontenjanları ve kadroları belli oldu mu, son durum ne? Gözler Kabine'de...
2024 ÖĞRETMEN ATAMASI SON DURUM: Öğretmen atamaları kontenjanları ve kadroları belli oldu mu, son durum ne? Gözler Kabine'de...Öğretmen atamaları son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. 2024 yılı öğretmen atama takvimi çerçevesinde atama kontenjanları, kadro ve branş dağılımları belli olacak. Bakan Tekin öğretmen atamaları süreci için Kabine Toplantısı'nı işaret etmişti. Peki, öğretmen atamaları ne zaman yapılacak? Gözler Kabine Toplantısı'nda.
12.02.2024Bilgi Rehberi
Son dakika! Kabine bugün toplanıyor! Öğretmen adaylarının gözü toplantıda olacak
Son dakika! Kabine bugün toplanıyor! Öğretmen adaylarının gözü toplantıda olacakBugün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Kabine toplantısının düzenlenmesi bekleniyor. Toplantıda, iç ve dış siyasette öne çıkan konular ele alınacak. Ayrıca binlerce öğretmenin de gözü Beştepe'de olacak. İşte detaylar...
12.02.2024Gündem
KABİNE TOPLANTISI ŞUBAT 2024 📍 Yılın ikinci Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Öğretmen ataması için gözler Kabine Toplantısı kararlarında...
KABİNE TOPLANTISI ŞUBAT 2024 📍 Yılın ikinci Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Öğretmen ataması için gözler Kabine Toplantısı kararlarında...Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında her iki haftada bir düzenleniyor ve kritik konular değerlendiriliyor. Yılın ilk Kabinesi ise 16 Ocak tarihinde düzenlenmişti. Seçim maratonunun da takvime dahil olmasıyla Kabine Toplantısı'nın ertelenmesi söz konusu olabilir. Peki, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ne zaman toplanıyor?
11.02.2024Bilgi Rehberi
KABİNE TOPLANTISI 5 ŞUBAT PAZARTESİ (BUGÜN) yapılacak mı? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak?
KABİNE TOPLANTISI 5 ŞUBAT PAZARTESİ (BUGÜN) yapılacak mı? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak?İki haftalık periyotlar halinde toplanan Bakanlar Kurulu Kabinesi son toplantısını 16 Ocak tarihinde gerçekleştirmişti. Geçtiğimiz hafta toplanması beklenen Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takviminde yer almaması sebebiyle yapılmamıştı. Peki Kabine Toplantısı 5 Şubat Pazartesi günü toplanacak mı?
5.02.2024Bilgi Rehberi
ÖĞRETMEN ATAMALARI TAKVİMİ 2024: MEB öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen ataması kontenjan ve branşlar açıklandı mı?
ÖĞRETMEN ATAMALARI TAKVİMİ 2024: MEB öğretmen ataması ne zaman? Öğretmen ataması kontenjan ve branşlar açıklandı mı? Öğretmen atama 2024 takvimi ile kontenjanlar ve branş dağılımları, öğretmen adayları tarafından yakından takip ediliyor. Binlerce aday öğretmen atama takviminin yayınlanmasını bekliyor. 2024 yılında boş kadrolara yapılacak olan öğretmen atamaları ile ilgili Milli Eğitim Bakanı'ndan açıklama gelmişti. Bunun üzerine "MEB Öğretmen ataması ne zaman yapılacak, branş dağılımı ve kontenjanları belli mi?" soruları araştırılmaya başlandı. İşte 2024 öğretmen atama takvimine dair detaylar...
1.02.2024Bilgi Rehberi
Bakan Fidan, Bulgaristan'da resmi temaslarda bulundu
Bakan Fidan, Bulgaristan'da resmi temaslarda bulunduDışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın, Bulgaristan'a gerçekleştirdiği resmi ziyarete ilişkin diplomatik kaynaklardan açıklama geldi.
31.01.2024Haberler
Bakan Fidan, Bulgaristan'da resmi temaslarda bulundu
Bakan Fidan, Bulgaristan'da resmi temaslarda bulunduDışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın, Bulgaristan'a gerçekleştirdiği resmi ziyarete ilişkin diplomatik kaynaklardan açıklama geldi.
31.01.2024Gündem
BU HAFTA KABİNE TOPLANTISI var mı, ne zaman? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman, hangi gün saat kaçta yapılacak?
BU HAFTA KABİNE TOPLANTISI var mı, ne zaman? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman, hangi gün saat kaçta yapılacak?Kabine Toplantısı bugün var mı, bu hafta yapılacak mı soruları siyaset gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Son toplantısını 16 Ocak'ta gerçekleştiren Kabine, iki haftalık aralıklarla Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya geliyor. Peki Bu hafta Kabine Toplantısı olacak mı?
31.01.2024Bilgi Rehberi
ZAMLI DUL VE YETİM AYLIĞI / MAAŞI 2024 | Dul ve yetim aylığı ek ödeme ne kadar, yüzde kaç zamlandı? Dul ve yetim maaşı hesaplama
ZAMLI DUL VE YETİM AYLIĞI / MAAŞI 2024 | Dul ve yetim aylığı ek ödeme ne kadar, yüzde kaç zamlandı? Dul ve yetim maaşı hesaplamaDul ve yetim aylıkları 2024 yılı itibari ile zamlandı. Emekli maaşına 6 aylık enflasyon oranına göre yüzde 37.57 artış yapılacaktı. Kabine Toplantısı sonrasında refah payı ile bu oran yüzde 42.6'ya yükseltildi. Buna göre en düşük emekli maaşı 10.000 TL'ye çıkartılmıştı. Zamlı dul ve yetim maaşı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'ın açıklamalarının ardından yeniden gündeme geldi. Emekli maaşlarına yapılan son ek zamla birlikte SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin alacağı zam oranı yüzde 49,25 olarak açıklandı. Yapılan zamlarda belirleyici olan enflasyon farkı ile emekli maaş zammı baz alınarak hesaplanan dul ve yetim aylığının ne kadar olduğu ise merak ediliyor. Peki, dul ve yetim maaşı ne kadar oldu? İşte 2024 zamlı dul ve yetim aylığı tablosu...
26.01.2024Bilgi Rehberi
GÖZLER KABİNE TOPLANTISI'NDA... Kabine Toplantısı ne zaman, bu hafta var mı? Ocak 2024 Kabine Toplantısı tarihi belli mi?
GÖZLER KABİNE TOPLANTISI'NDA... Kabine Toplantısı ne zaman, bu hafta var mı? Ocak 2024 Kabine Toplantısı tarihi belli mi?Kabine Toplantısı kamuoyunun gündeminde. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Beştepe'de gerçekleşen Kabine Toplantısı son olarak geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Son toplantıda SSK ve Bağ-Kur emeklisine ilave yüzde 5 zam duyurulmuştu. Peki, bu hafta Kabine Toplantısı var mı? Kabine Toplantısı ne zaman?
24.01.2024Bilgi Rehberi
SSK-Bağ-Kur emekli zammı yüzde 49,25 oldu! 'Bu başlangıç oldu, yeni adımlar gelecek'
SSK-Bağ-Kur emekli zammı yüzde 49,25 oldu! 'Bu başlangıç oldu, yeni adımlar gelecek'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağkur emeklilerini yakından ilgilendiren maaş zammıyla ilgili orandaki değişikliği açıkladı. Bakan Işıkhan, "SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş artışlarını yüzde 49,25'e yükseltiyoruz." dedi. Uzman isimler yüzde 49,25'lik zam oranını değerlendirdi.
23.01.2024Ekonomi
EMEKLİ MAAŞ FARKI NE ZAMAN, hangi tarihte hesaplara yatacak? 2024 Ocak ayı zamlı SSK-Bağkur emekli maaşı ödeme tarihleri belli oldu!
EMEKLİ MAAŞ FARKI NE ZAMAN, hangi tarihte hesaplara yatacak? 2024 Ocak ayı zamlı SSK-Bağkur emekli maaşı ödeme tarihleri belli oldu!Emekli maaş farklarının ne zaman yatacağı emekli vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Emekli maaşlarına enflasyonun belli olması ile birlikte ocak zammı yapıldı. Açıklanan 6 aylık enflasyon farkına göre SSK ve Bağ-Kur emeklisi yüzde 37,56 memur ve emeklisi ise yüzde 49,3 oranında zam alacak. Kabine Toplantısı Kararının ardından ise emekliye ek zammın yüzde 5 olarak uygulanacağı açıklandı. Memur maaş farkları 15 Ocak itibarıyla ödenmeye başlanırken gözler emekli maaş farkının yatacağı tarihe çevrildi. Zamlı emekli maaşları ve zam farklarının ödeme tarihleri de belli oldu. Peki, emekli maaş farkları ne zaman yatacak? 2024 Ocak ayı SSK-Bağkur zamlı emekli maaşı ödeme günleri nedir?
18.01.2024Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kabine Toplantısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.