Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? (2017 Survivor)

Berna Keklikler kimdir? (2017 Survivor)

Berna Keklikler'in bu hafta oynanacak olan dokunulmazlık yarışındaki performansı merak konusu oldu. Survivor Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler karşı takımla olan mücadelesine kaldığı yerden devam edecek. Survivor yarışmacısı Berna Keklikler hakkında merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik.

Berna Keklikler kimdir? (2017 Survivor)

Berna Keklikler, Tv8'in sevilen yarışma programı Survivor'da Gönüllüler takımında yarışıyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor 2017 Ünlüler Gönüller'de Berna Keklikler, yarışmadaki performansı ile dikkat çeken isimler arasında. Yarışma boyunca katılım gösterdiği 71 oyunda 36 galibiyet elde eden Berna Keklikler kimdir? İşte hayatı, kariyeri ve hakkında merak edilenler...

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.