Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler takımı)

Berna Keklikler kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler takımı)

Berna Keklikler, Gönüllüler takımındaki mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2017'de Ünlüler ve Gönüllüler takımında heyecan üst sıralara tırmanırken, Berna Keklikler yeni oyunlardaki performansı merak ediliyor. Peki Berna Keklikler kimdir? Hayatı ve kariyeri hakkındaki tüm detayları bu haberimizde sizler için derledik.

Berna Keklikler kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler takımı)

Berna Keklikler, Survivor yarışmalarında katılım gösterdiği 83 oyundan şimdiye kadar 41 galibiyeti olduğu Tv8'in resmi internet sayfasında belirtiliyor. Berna Keklikler, oyunlarda başarılı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya oldukça kararlı olduğu gözlemleniyor. Bizlerde seyirciler için Survivor yarışmacısı Berna Keklikler hakkında merak edilenleri araştırdık. Ada hayatındaki yaşamı, yarışmalardaki performansı ve tüm yeni gelişmeleri bu haberimizden takip edebilirsiniz...

Tv 8 ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2017'de Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı iki dokunulmazlık oyunu için hafta sonu yine karşı karşıya gelecek. Günün sonunda ise haftanın elenen isimleri seçilecek. 4 kişinin elemeye kalacağı Survivor 2017'de bu hafta kimin eleneceği ise şimdiden merak konusu oldu...

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.