Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler takımı)

Berna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler takımı)

Berna Keklikler, Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Şimdiye kadar 175 oyundan 76 galibiyeti olan Survivor yarışmacısı Berna Keklikler, ada hayatındaki yaşamı ve yeni yarışmalardaki performansı merak ediliyor. Berna Keklikler özgeçmişi ile ilgili detayları ve yeni gelişmeleri bu haberimizden takip edebilirsiniz...

Berna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler takımı)

Survivor yarışmasıcısı Berna Keklikler, yarışmalarda göstermiş olduğu performans neticesinde 175 oyundan 76 galibiyet elde etmiştir. Gönüllüler takımında yer alan Berna Keklikler duruşu ve tavırları ile kısa zamanda tüm izleyici kitlelerinin sevgisini kazanmayı başardı. Peki Berna Keklikler kimdir? İşte hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayındaTV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.