Geri Dön
GündemNormalleşme hangi illerden başlayacak? Bilim Kurulu saat kaçta toplanacak? İşte ayrıntılar...

Normalleşme hangi illerden başlayacak? Bilim Kurulu saat kaçta toplanacak? İşte ayrıntılar...

1 Mart'ta ülkemizde başlayacak olan normalleşme adımları öncesinde bugün gerçekleştirilecek olan Bilim Kurulu Toplantısı'nda yerinde karar dönemi kapsamında hangi illerde yasakların esnetileceği konuşulacak. Aynı zamanda aşılama çalışmaları son dönemde artan vaka sayıları Bilim Kurulu'nun önemli gündem maddeleri olacak. Peki Bilim Kurulu saat kaçta Toplantısı saat kaçta başlayacak?

Normalleşme hangi illerden başlayacak? Bilim Kurulu saat kaçta toplanacak? İşte ayrıntılar...

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Salı günü gerçekleştirilen Bilim Kurulu Toplantısının ardından Bakan Koca açıklamalarda bulunmuştu. İllere göre koronavirüs haritasının yayınlanacağını duyuran Koca'nın açıklamalarının ardından ilk tablo 8-14 Şubat için yayımlanmış ikinci tablo ise 15-21 Şubat tarihleri için yayımlanmıştı. Peki Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman gerçekleştirilecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Mecliste dün gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugünü işaret ederek yarın toplantının ardından daha detaylı açıklamalarda bulunacağım söyleminde bulunmuştu. Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17.00'de toplanacak. Bakan Koca, toplantı sonrası açıklama yapacak.

Bilim Kurulu Toplantısı'dan aşılama takvimi, süreci ve işleyişin yanı sıra 1 Mart'ta başlatılması planlanan normalleşme adımları hangi illerde kısıtlamaların kaldırılacağı gibi konuların ele alınması bekleniyor

Muğla'da nesli tükenmekte olan Karakulak araç çarpması sonucu öldüMuğla'nın Seydikemer ilçesinde, Türkiye'de sayısı çok az olan ve nesli tükenme tehlikesinde olan 'Karakulak' (Caracal caracal) adıyla bilinen yabani kedi türü, çiftçi Yusuf Siper (30) tarafından ölü bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet