Geri Dön
GündemBilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Kabine toplantısının ardından gözler Bilim Kurulu toplantısına çevrildi. Kademeli normalleşme sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamaları merakla bekleniyor. Şimdi sıklıkla "Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?" sorusuna cevap aranıyor.

Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Türkiye kademeli normalleşmenin sevincini yaşarken bugün bir kez daha gözler Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarında olacak. Bugün Bilim Kurulu toplantısı sonrası hangi kararların çıkacağı merakla bekleniyor. Peki, Bilim Kurulu toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Bilim Kurulu toplantısı bugün saat 17.00'de toplanacak. Toplantı video konferans yöntemiyle gerçekleşecek. Alınan bilgiye göre, toplantının ardından Koronavirüs Bilim Kurulu yazılı açıklama yapacak.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet