Geri Dön

Bizim Hikaye dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bizim Hikaye dizisi dün akşam izleyicisiyle buluştu. Fox'ta yeni başlayan Bizim Hikaye'de Fikri ortadan kaybolarak herkesi telaşlandırdı, peki nerede bulundu? Merak edilen Bizim Hikaye 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Bizim Hikaye dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sevilerek izlenen yeni dizi Bizim Hikaye 2. bölüm ile ekrana geldi. İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

BİZİM HİKAYE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE 2. BÖLÜM ÖZETİ

Rahmet’i evinde kızıyla yakalayan Haşim sinirini Fikri’den çıkartır. Fikri ise yediği dayağın acısını karşısına ilk çıkan Hikmet’e kafa atarak çıkartır. Bu olaya şahit olan Barış müdahale etmek istese de Filiz engeller. Barış’ın Filiz’in yaşamını kolaylaştırmak için kendince bulduğu çözüm olayların daha da karışmasına sebep olur.

Fikri’nin maaş günü ortadan kaybolması tüm ailede panik yaratır ve her yerde Fikri’yi aramaya başlarlar. Fikri’nin kaybolması Barış ve Filiz’i Yunanistan’da sonlanacak maceralı bir yolculuğa sürükler. İstanbul’a dönüşlerinde Barış Filiz’le arasını düzeltmeye çalışırken, Cemil de Filiz’i polis gecesine davet eder.

Filiz’in yokluğunda İsmet’e bakan Şeyma’nın bir anlık dalgınlığı tüm korkularıyla yüzleşmesine sebep olur. Elibolların evini idare etme işi Tülay’a kalırken, Fikret tehlikeli deneyleriyle evdeki herkesi uğraştırır. Haşim’in yaptıklarına rağmen Rahmet’in Müjde’ye ders vermeye devam etmesi aralarında yeni heyecanların oluşmasına neden olur.

Eşini silahla vurarak öldüren kişi intihar girişiminde bulunduEdirne'de bir kişi, boşanma aşamasındaki eşini silahla vurarak öldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet