Geri Dön
GündemBu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Geçtiğimiz hafta sonu 27-28 Haziran tarihinde YKS'nin olduğu günler belirli saatlerde sokağa çıkma yasağı uygulandı. Yeni haftanın başlamasıyla birlikte bu hafta sokağa çıkma yasağı lup olmayacağı ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. Peki bu hafta sonu 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Sokağa çıkma yasağı gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Dün uygulanan sokağa çıkma yasağı 18.30'da son buldu. YKS nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu belirli saat dilimlerinde sokağa çıkma yasağı uygulandı. Sokağa çıkma yasağının bu hafta sonu devreye alınıp alınmayacağı araştırılıyor.

4-5 TEMMUZ'DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI?

Bu hafta sonu 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı uygulanıp uygulanmayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Konu ile ilgili detaylar gelirse haberde yer alacak.

SMA hastası Ali Osman'ın yardım kumbarası çalındıBursa'da SMA teşhisi konulan 20 aylık Ali Osman Sari’ye destek olmak için Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir iş yerine konulan yardım kumbarası çalındı. Hırsızın kumbarayı çaldığı anlar güvenlik kamerasınca anbean kaydedilirken, baba Erhan Sari, “Çocuğumun nefesi o kumbaralara bağlı onu bile rahat bırakmıyorlar” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet