Sokağa Çıkma Yasağı

Sokağa Çıkma Yasağı

Son dakika sokağa çıkma yasağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokağa çıkma yasağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokağa çıkma yasağı haber sayfamızda...

Sokağa Çıkma Yasağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.351 sokağa çıkma yasağı haberi bulunmuştur.
Yeni Kaledonya'da olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından şiddet azalsa da gerginlik sürüyor
Yeni Kaledonya'da olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından şiddet azalsa da gerginlik sürüyor Fransız hükümet tarafından desteklenen oy verme reformlarına karşı protestoların ardından takımadalarda 11 günlük olağanüstü hal ilan edildi.
19.05.2024 Dünya
Pervari'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Pervari'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi Siirt Valiliği, Pervari ilçesi genelinde 3 Nisan Çarşamba günü saat 01.00’den itibaren sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini duyurdu.
2.04.2024 Gündem
BM uyardı: Haiti’de sağlık sistemi çökmek üzere
BM uyardı: Haiti’de sağlık sistemi çökmek üzere Birleşmiş Milletler (BM), şiddet olaylarının tırmandığı Haiti’de sağlık sisteminin çökmek üzere olduğunu açıkladı.
8.03.2024 Dünya
4 bin mahkum kaçtı: Haiti’de OHAL!
4 bin mahkum kaçtı: Haiti’de OHAL! Haiti hükümeti, hafta sonu silahlı çete üyelerinin ülkenin en büyük iki hapishanesine baskın yapması ve binlerce mahkumun kaçması sonrasında yaşanan şiddet olaylarının bastırılması için olağanüstü hal ve gece sokağa çıkma yasağı ilan etti.
5.03.2024 Dünya
Haiti'de 'Barbekü' ayaklanması: 4 bin mahkum firar etti, hapishaneler boşaldı!
Haiti'de 'Barbekü' ayaklanması: 4 bin mahkum firar etti, hapishaneler boşaldı! 'Barbekü' lakaplı suç örgütü liderinin Başbakan'ı devirme çağrısı ülkedeki şiddet olaylarını görülmemiş bir boyuta taşıdı. Başkentte ağır silahlı çatışmalar yaşanıyor.
4.03.2024 Dünya
Senede bir gün! Bu köyde erkeklerin sokağa çıkması yasak
Senede bir gün! Bu köyde erkeklerin sokağa çıkması yasak Bursa İnegöl'de Dipsizgöl Mahallesi’nde eskiden beri uygulanan ve son dönemlerde unutulan gelenek 4 senedir yeniden uygulanmaya başladı. Senede bir gün erkeklere sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. İşte detaylar...
28.02.2024 Gündem
Dışişleri Bakanlığı Şili için taziye mesajı yayımladı
Dışişleri Bakanlığı Şili için taziye mesajı yayımladı Dışişleri Bakanlığı, Şili’de orman yangınlarında hayatını kaybedenler nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
5.02.2024 Gündem
Şili'de orman yangınları felakete dönüştü! En az 112 kişi yaşamını yitirdi, 200 kayıp var
Şili'de orman yangınları felakete dönüştü! En az 112 kişi yaşamını yitirdi, 200 kayıp var Şiddetli orman yangınlarında en az 112 kişi hayatını kaybetti, 200 kişi ise hala kayıp. Yanı sıra yangınlardan en çok etkilenen şehirlerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
5.02.2024 Dünya
Hastaneyi ele geçirmeye çalıştılar! Çetelere 'savaş' ilan eden ülkede sular durulmuyor
Hastaneyi ele geçirmeye çalıştılar! Çetelere 'savaş' ilan eden ülkede sular durulmuyor Bir zamanlar 'barışın kalesi' olarak anılan ülke, limanlarını batıya uyuşturucu taşımak için kullanan kartellerin hakimiyet alanını genişletmesiyle krize sürüklendi. Ülkenin içine saplandığı şiddet dalgasında, devlet başkanı olağanüstü hal ilan ederek, çetelere karşı 'savaş' sözü verdi. Ancak Güney Amerika ülkesinde sular durulmuyor, son olayda silahlı kişiler bir hastaneyi ele geçirmeye çalıştı.
22.01.2024 Dünya
Kartel baskınını soruşturan savcı öldürüldü!
Kartel baskınını soruşturan savcı öldürüldü! Ekvador’da bir televizyon stüdyosuna düzenlenen baskını soruşturan savcı vurularak öldürüldü.
18.01.2024 Dünya
Ekvador’da çetelere operasyon! Yüzlerce gözaltı, ülkede kaos hakim
Ekvador’da çetelere operasyon! Yüzlerce gözaltı, ülkede kaos hakim Ekvador Devlet Başkanı Daniel Noboa, sokakları karıştıran uyuşturucu çetelerini 'terör örgütü' olarak nitelendirerek, “Savaştayız ve bu terör örgütleri karşısında teslim olamayız” dedi. Ülke genelinde çetelere yönelik operasyonlarda 329 kişi gözaltına alındı.
11.01.2024 Haberler
Ekvador’da çetelere operasyon! Yüzlerce gözaltı, ülkede kaos hakim
Ekvador’da çetelere operasyon! Yüzlerce gözaltı, ülkede kaos hakim Ekvador Devlet Başkanı Daniel Noboa, sokakları karıştıran uyuşturucu çetelerini 'terör örgütü' olarak nitelendirerek, “Savaştayız ve bu terör örgütleri karşısında teslim olamayız” dedi. Ülke genelinde çetelere yönelik operasyonlarda 329 kişi gözaltına alındı.
11.01.2024 Dünya
Narko-savaş başladı!
Narko-savaş başladı! Ekvador’da güvenliği sağlama vaadiyle göreve gelen Devlet Başkanı Noboa ile ülkede çok güçlü olan uyuşturucu çeteleri arasında büyük bir savaş başladı.
11.01.2024 Dünya
Kartel infazlara başladı! Canlı yayın silahlarla basıldı, ülkede gardiyanlar rehin alınıyor
Kartel infazlara başladı! Canlı yayın silahlarla basıldı, ülkede gardiyanlar rehin alınıyor Uyuşturucu çeteleriyle mücadele için olağanüstü hal ilan edilen Ekvador'da tansiyon yükselmeye devam ediyor. Silahlı çete üyeleri canlı yayın sırasında televizyon stüdyosunu bastı, spikerin cebine patlayıcı madde koydukları görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Yanı sıra, hapishanelerde gardiyanların rehin alındığı, bazılarının ise infaz edildiği kan dondurucu görüntüler de ortaya çıktı.
10.01.2024 Dünya
'Fito' kayboldu, Ekvador karıştı! Olağanüstü hal ve sokağa çıkma yasağı ilan edildi
'Fito' kayboldu, Ekvador karıştı! Olağanüstü hal ve sokağa çıkma yasağı ilan edildi Latin Amerika ülkesi Ekvador'da hapishanelerde çıkan isyanlar ve ülkenin en büyük uyuşturucu çetesi liderlerinden Adolfo Macías Villamar'ın tutulduğu cezaevinden kaybolması ardından, 60 günlük olağanüstü hal ilan edildi.
9.01.2024 Dünya
Irak'ta halk, 10 yıl sonra sandık başında
Irak'ta halk, 10 yıl sonra sandık başında Irak'ta 10 yıl aradan sonra düzenlenen ilk yerel seçimler için oy verme işlemi başladı.
18.12.2023 Dünya
ABD'de şiddetli fırtına ve hortum: 6 kişi hayatını kaybetti
ABD'de şiddetli fırtına ve hortum: 6 kişi hayatını kaybetti ABD'nin Tennessee eyaletinde etkili olan şiddetli fırtına ve hortum sebebiyle en az 6 kişi hayatını kaybederken, bölgede 150 bin kişi ise elektriksiz kaldı. Nashville ve Clarksville şehirlerinde acil durum ilan edildi.
11.12.2023 Dünya
Eski İngiltere Başbakanı Boris Johnson Covid-19 salgınını hafife aldığı için özür diledi
Eski İngiltere Başbakanı Boris Johnson Covid-19 salgınını hafife aldığı için özür diledi İngiliz hükümetinin Covid-19 salgınıyla mücadelesini inceleyen bir resmi soruşturmada pandemi zamanında Johnson'un 'buruna saç kurutma makinesi tutmanın virüsü öldürüp öldüremeyeceğini' sorduğu söylendi.
7.12.2023 Dünya
Afrika ülkesinde skandal! Devlet her yerde 2 bin mahkumu arıyor
Afrika ülkesinde skandal! Devlet her yerde 2 bin mahkumu arıyor Sierra Leone'de düzenlenen saldırılarda 20 kişi öldü, yaklaşık 2 bin mahkum kaçtı. Akşam 9 ile sabah 6 arasındaki sokağa çıkma yasağı bir sonraki duyuruya kadar yürürlükte kalacak.
28.11.2023 Dünya
Libya’da sel felaketi
Libya’da sel felaketi Avrupa’dan sonra rotasını Akdeniz’e kıran ‘Daniel Fırtınası’ Libya’yı adeta denize sürükledi. Aşırı yağışlar sonrası oluşan sellerde çok sayıda kentte büyük yıkım yaşanırken, 2 bin kişi öldü kayıp sayısı ise 7 bini aştı.
12.09.2023 Dünya
Skandal fotoğraflar! AFP Suriye'den geçti
Skandal fotoğraflar! AFP Suriye'den geçti ABD'nin arabulucuğa soyunduğu çatışmalar dinmedi, Suriye resmi medyası teröristleri 'ayrılıkçı militanlar' olarak tanımladı. AFP'nin servis ettiği karelerde gözden kaçmayacak detaylar var.
5.09.2023 Dünya
ABD arabulucu! Skandal ilan edildi
ABD arabulucu! Skandal ilan edildi Teröristlerin yüzleştiği en büyük krizde devreye giren Washington yönetimi, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ile bir Tümgenerali sahaya sürdü. Buluşmanın yeri gizli tutuluyor.
4.09.2023 Dünya
Son dakika Gabon Haberleri: Gabon'da askeri darbe! Askerler televizyona çıktı
Son dakika Gabon Haberleri: Gabon'da askeri darbe! Askerler televizyona çıktı Nijer'in ardından bir başka Batı Afrika ülkesinde daha ordu yönetime el koydu, televizyona çıkan askerler sivil idareye nokta koyduklarını duyurdu. AFP, başkent Libreville'de silah seslerinin duyulduğunu bildiriyor.
30.08.2023 Dünya
Gabon'da darbe
Gabon'da darbe Nijer'in ardından bir başka Batı Afrika ülkesinde daha ordu yönetime el koydu, televizyona çıkan askerler sivil idareye nokta koyduklarını duyurdu. AFP, başkent Libreville'de silah seslerinin duyulduğunu bildiriyor.
30.08.2023 Haberler
Osmanlı Padişahları Sıralaması: Kronolojik Osmanlı Devleti'nin Padişah Listesi, Dönemlere Padişah Sıralaması ve Soy Ağacı
Osmanlı Padişahları Sıralaması: Kronolojik Osmanlı Devleti'nin Padişah Listesi, Dönemlere Padişah Sıralaması ve Soy Ağacı Türk tarihinin yanı sıra dünya tarihinde de büyük yer kaplayan Osmanlı İmparatorluğu'nun öyküsü 1200’lü yıllara dayanır. Osmanlı Devleti’nin padişah listesi de oldukça uzundur. Osmanlı padişahları sıralaması Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile başlarken son padişah Sultan Vahdettin ile sona erer. Yükselmeden sonraki dağılma dönemine dek genişleyen Osmanlı’nın soy ağacı oldukça uzundur. Kuruluş, yükselme, gerileme ve dağılma dönemi olarak tarihe yansımıştır. Osmanlı padişahları sıralaması ve listesi ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
26.08.2023 Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.