Sokağa Çıkma Yasağı

Sokağa Çıkma Yasağı

Son dakika sokağa çıkma yasağı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokağa çıkma yasağı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokağa çıkma yasağı haber sayfamızda...

Sokağa Çıkma Yasağı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.248 sokağa çıkma yasağı haberi bulunmuştur.
‘Bak Levaniko yine geldiler!’
‘Bak Levaniko yine geldiler!’Türkiye’nin salgında ve kriz bölgelerinden yaptığı tahliyelerle dünyaya ilham kaynağı olduğunu belirten Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran, yaşanan duygusal anları da Meclis’te anlattı.
24.05.2022Gündem
Son dakika... Kim tabutu taşıyıp elleriyle mezara toprak attı!
Son dakika... Kim tabutu taşıyıp elleriyle mezara toprak attı!Koronavirüsün kasıp kavurduğu Kuzey Kore'de Kim Jong-un binlerce insanla birlikte büyük bir cenaze törenine katıldı. İktidara yürüyüşünde kilit rol oynayan isme veda eden Kim, törende maske takmayan tek kişiydi.
23.05.2022Dünya
1971'de öldürülen İsrail Başkonsolosu'nun yeğeni yaşananları anlattı
1971'de öldürülen İsrail Başkonsolosu'nun yeğeni yaşananları anlattı İsrail Başkonsolosu Efraim Elrom’un, Mahir Çayan’ın lideri olduğu THKP-C tarafından kaçırılıp cansız bedeninin bulunması üzerinden 51 yıl geçti. Yahudi Soykırımı’nın faillerinden, Nazi suçlusu Adolf Eichmann’ın İsrail’e getirilmesi ve yargılanması sürecinde de etkin rol alan Elrom’un yeğeni Nilly Ovnat, CNN Türk editörü Serdar Korucu’ya konuştu ve suikastın aileyi nasıl etkilediğini anlattı.
22.05.2022Haberler
1971'de öldürülen İsrail Başkonsolosu'nun yeğeni yaşananları anlattı
1971'de öldürülen İsrail Başkonsolosu'nun yeğeni yaşananları anlattı İsrail Başkonsolosu Efraim Elrom’un, Mahir Çayan’ın lideri olduğu THKP-C tarafından kaçırılıp cansız bedeninin bulunması üzerinden 51 yıl geçti. Yahudi Soykırımı’nın faillerinden, Nazi suçlusu Adolf Eichmann’ın İsrail’e getirilmesi ve yargılanması sürecinde de etkin rol alan Elrom’un yeğeni Nilly Ovnat, CNN Türk editörü Serdar Korucu’ya konuştu ve suikastın aileyi nasıl etkilediğini anlattı.
22.05.2022Gündem
Son dakika... Koronavirüse karşı çay ve tuzla savaş!
Son dakika... Koronavirüse karşı çay ve tuzla savaş!Son dakika haberlere göre, salgının başından itibaren hiçbir vaka bildirmeyen Kuzey Kore, 28 ay sonra ilk pozitif testleri ve ölümleri dünyaya duyurdu. Covid-19'un kısa sürede tsunamiye dönüştüğü ülkede, resmi medyanın tedavi tavsiyeleri dünyayı dehşete düşürdü.
20.05.2022Dünya
Kuzey Kore'de vakalar 2 milyona dayandı!
Kuzey Kore'de vakalar 2 milyona dayandı!Kuzey Kore'de yüksek ateş belirtisiyle kendini gösteren şüpheli Covid-19 vakalarının sayısı 262 bin 270 artarak 1 milyon 978 bin 230'a yükselirken, ülkede 1 kişinin hayatını kaybetmesiyle Covid-19 şüpheli ölümlerde yaşamını yitirenlerin sayısı 63’e ulaştı.
19.05.2022Dünya
Polis memurunu şehit etmişti! Bilirkişi raporu ‘kasıtlı’ dedi
Polis memurunu şehit etmişti! Bilirkişi raporu ‘kasıtlı’ dediYalova’da, sokağa çıkma yasağında uygulama noktasında kendisini durdurmak isteyen polis memuru Mustafa Emanetoğlu’na otomobille çarparak şehit eden tutuklu sanık Zülfükar İ. hakkında bilirkişi raporu açıklandı. Raporda olayın kasıtlı olduğu görüşüne yer verildi.
17.05.2022Gündem
Üniversiteli kız ile komşusu arasındaki davada savcı: Hakaretler karşılıklı
Üniversiteli kız ile komşusu arasındaki davada savcı: Hakaretler karşılıklıİzmir’de komşusu olan genç kızlara 'Üzerinize mermi boşaltacağım' dediği gerekçesiyle hakkında 'silahla tehdit' ve 'hakaret' suçlarından dava açılan D.Ö. ile aynı olay nedeniyle hakkında 'tehdit' ve 'hakaret' suçundan dava açılan Sevda Berna Güntekin için savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, hakaretin karşılıklı olması nedeniyle hem D.Ö. hem de Sevda Berna Güntekin'in bu suçtan beraatlerini talep etti. Savcı, ayrıca D.Ö.'nün 'silahla tehdit' değil, 'tehdit' suçundan cezalandırılmasını istedi.
17.05.2022Gündem
Somali’de cumhurbaşkanlığı seçimi üçüncü tura kaldı
Somali’de cumhurbaşkanlığı seçimi üçüncü tura kaldıSomali’de düzenlenen cumhurbaşkanlığı seçiminde ikinci turdaki adaylardan hiçbirinin oyların 3’te 2’sini alamaması nedeniyle seçim üçüncü tura kaldı. Üçüncü turda, eski Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud ile Cumhurbaşkanı Muhammed Abdullahi Muhammed yarışacak.
16.05.2022Dünya
Somali’de 33 saatlik sokağa çıkma yasağı
Somali’de 33 saatlik sokağa çıkma yasağıSomali’nin başkenti Mogadişu’da yarın yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için 33 saatlik sokağa çıkma yasağı uygulanacak.
14.05.2022Dünya
Yan baktın cinayeti sanığı tahliye edildi, aile isyan etti
Yan baktın cinayeti sanığı tahliye edildi, aile isyan ettiEyüpsultan'da geçtiğimiz yıl ablasıyla market alışverişinden dönerken, 'yan baktın' tartışmasında öldürülen 20 yaşındaki Muhammet Yelekçi'nin annesi Hayriye Yelekçi, cinayet sanığının tahliye edilmesi kararına tepki gösterdi. Anne Yelekçi "Oğlum toprakta, ben yanıyorum, katil dışarıda geziyor. Herkes oğlunu severken, ben oğlumun mezarında taş seviyorum" dedi.
14.05.2022Gündem
Sri Lanka'da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktı
Sri Lanka'da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktıSri Lanka’da ekonomik krizi protesto eden bir grup gösterici, istifa eden Başbakan Mahinda Rajapaksa’nın resmi konutu ile bakan ve milletvekillerine ait evleri ateşe verdi. Gösterilerde en az 7 kişi hayatını kaybetti, yaklaşık 200 kişi yaralandı.
10.05.2022Dünya
Sri Lanka’da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktı
Sri Lanka’da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktıSri Lanka’da ekonomik krizi protesto eden bir grup gösterici, istifa eden Başbakan Mahinda Rajapaksa’nın resmi konutu ile bakan ve milletvekillerine ait evleri ateşe verdi. Gösterilerde en az 7 kişi hayatını kaybetti, yaklaşık 200 kişi yaralandı.
10.05.2022Haberler
Sri Lanka’da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktı
Sri Lanka’da göstericiler başbakanın ve siyasilerin evlerini yaktıSri Lanka’da ekonomik krizi protesto eden bir grup gösterici, istifa eden Başbakan Mahinda Rajapaksa’nın resmi konutu ile bakan ve milletvekillerine ait evleri ateşe verdi. Gösterilerde en az 7 kişi hayatını kaybetti, yaklaşık 200 kişi yaralandı.
10.05.2022Dünya
Sri Lanka Başbakanı Rajapaksa istifa etti
Sri Lanka Başbakanı Rajapaksa istifa ettiSri Lanka Başbakanı Mahinda Rajapaksa, hükümet karşıtı protestoların devam etmesi nedeniyle istifa etti.
9.05.2022Dünya
Osmanlı Padişahları Sıralaması ve Soy Ağacı: Osmanlı İmparatorluğu İlk ve Son Padişah Sıralaması Nasıldır?
Osmanlı Padişahları Sıralaması ve Soy Ağacı: Osmanlı İmparatorluğu İlk ve Son Padişah Sıralaması Nasıldır?Osmanlı Devleti 6 asrı aşkın bir dönem hüküm sürmüştür. Türk tarihinin yanı sıra dünya tarihinde de büyük yer kaplayan Osmanlı İmparatorluğu'nun öyküsü 1200’lü yıllara dayanır. Doğudan Batı’ya Kuzey’den Güney’e kadar geniş kara parçasına ulaşan Osmanlı Devleti’nin padişah listesi de oldukça uzundur. Osmanlı padişahları sıralaması Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile başlarken son padişah VI. Mehmed veya diğer adıyla Sultan Vahdettin ile sona erer. Yükselmeden sonraki dağılma dönemine dek genişleyen Osmanlı’nın soy ağacı oldukça uzundur. Uzun geçmişe sahip olması nedeniyle sırasıyla kuruluş, yükselme, gerileme ve dağılma dönemi olarak tarihe yansımıştır. Osmanlı İmparatorluğu ilk ve son padişah sıralaması nasıldır? Osmanlı padişahları sıralaması ve listesi ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.05.2022Eğitim
Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'ın altı tartışmalı tweeti
Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk'ın altı tartışmalı tweetiElon Musk'ın 44 milyar dolara Twitter'ı satın alması, platformun geleceğiyle ilgili çok sayıda tartışmaya yol açtı. ABD hükümeti bile konuya dahil olarak "büyük sosyal medya platformlarının sahip olduğu güçten endişe duyduklarını" açıkladı. Musk'ın bu platformda tepki çeken tweetleri ise tekrardan gündeme geldi.
29.04.2022Dünya
Şangay'da böylesi ilk kez oluyor: 25 milyon insanın hayatı alt üst oldu!
Şangay'da böylesi ilk kez oluyor: 25 milyon insanın hayatı alt üst oldu!Koronavirüsün Omicron varyantı vakalarındaki artışın ardından Şangay'da yaklaşık 25 milyon insan sıkı bir kapanmanın ikinci haftasında.
12.04.2022Dünya
Son dakika... Putin cenazeye nükleer çanta ile geldi!
Son dakika... Putin cenazeye nükleer çanta ile geldi!Ukrayna birlikleri güneydeki Herson'u Rus işgalcilerden kurtarmak için ilerliyor, Mariupol'de ise Ruslar şehrin merkezini halen ele geçirebilmiş değil. Donbas'taki Rus askerlerinin Rubizhne, Popasna ve Marinka'yı almayı denediğini aktaran ISW'ye göre, cephe hattından dönen Rus taarruz güçleri yeniden savaşa katılmayı reddediyor. Putin'in katıldığı cenaze töreninde katedral tamamen boşaltıldı, korumalarının elinde ise nükleer çanta vardı. Görüntü, Rus ordusunun resmi televizyonu tarafından yayınlandı.
9.04.2022Dünya
Ukrayna duyurdu! Rus ordusu o bölgeden tamamen çekildi
Ukrayna duyurdu! Rus ordusu o bölgeden tamamen çekildiUkrayna Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Rus ordusu Sumi kentinden tamamen çekildi” denildi.
8.04.2022Dünya
Odessa’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Odessa’da sokağa çıkma yasağı ilan edildiUkrayna’nın Odessa şehrinde yarından itibaren 2 gün geçerli olacak sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
8.04.2022Dünya
Son dakika... Fotoğraflar Moskova'da çekildi! Buça katliamı Putin'in yanına taşındı
Son dakika... Fotoğraflar Moskova'da çekildi! Buça katliamı Putin'in yanına taşındıSon dakika haberlere göre, New York Times gazetesi Buça'daki Yablonska Sokağı'nın farklı tarihlerde çekilmiş uydu fotoğraflarını sayfasına taşıdı. Fotoğraflarda çok sayıda cesedin yerde yattığı ve 1 Nisan'da Rus işgalciler çekilinceye kadar yerlerinden kıpırdatılmadığı görüldü. Rusya'nın başkenti Moskova'da ise Buça'da ortaya çıkan korkunç tablonun benzeri var. Fotoğraflardan biri, Kremlin'in birkaç yüz metre uzağında çekildi.
5.04.2022Dünya
Brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu? Brent petrol varil fiyatları kaç dolar?
Brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu? Brent petrol varil fiyatları kaç dolar?Brent petrol varil fiyatı ne kadar oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. ABD'nin stratejik petrol rezervlerinde yeni aldığı arz kararı Çin'de yeniden etkisini arttıran Kovid-19 nedeniyle Şangay kentinde uygulanan sokağa çıkma yasağı beraberinde talepte düşüşlerin yaşanması ve brent petrolün aşağı yönlü baskılanmasına neden olmuştu. Dün Uluslararası piyasalarda Brent petrol yeniden yön değiştirdi ve yükselişe geçti. Peki Brent petrol varil fiyatı ne kadar?
5.04.2022Ekonomi
Sri Lanka'da protestocular Devlet Başkanı Rajapaksa'nın konutuna saldırdı
Sri Lanka'da protestocular Devlet Başkanı Rajapaksa'nın konutuna saldırdıSri Lanka'nın başkenti Colombo'da ekonomik krizi protesto eden göstericiler, Devlet Başkanı Gotabaya Rajapaksa'nın özel konutuna saldırdı. Şiddet olaylarının yaşandığı başkentte sokağa çıkma yasağı ilan edilirken, 54 kişi tutuklandı.
1.04.2022Dünya
Marketlere akın ettiler, raflar bomboş kaldı!
Marketlere akın ettiler, raflar bomboş kaldı!Korkutan açıklama gelir gelmez halk marketlere akın etti ve kısa süre içerisinde raflar bomboş kaldı. 11 milyon insan kendilerini günler sürecek tecrite hazırlarken kentin diğer yarısını da endişeli bir bekleyiş sardı.
30.03.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Sokağa Çıkma Yasağı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.