Geri Dön

3 Ağustos bugün bankalar açık mı, tatil mi ? Bugün EFT yapılır mı?

Kurban Bayramı arefe günü olan 30 Temmuz 2020 tarihinde yarım gün mesaiden sonra bayram nedeniyle tatil uygulaması başladı. Yeni haftanın ilk gününe girilmesiyle beraber bugün bankaların açık olup olmadığı araştırılmaya başlandı. İşte banakların çalışma durumu ve EFT ile ilgili detaylar...

3 Ağustos bugün bankalar açık mı, tatil mi ? Bugün EFT yapılır mı?

Bugün 3 Ağustos 2020 tarihinde Kurban Bayramı'nın son günü kutlanıyor. Haftanın ilk gününe gelince banka işlemleri yapmak isteyen vatandaşlar bayram tatilinin devam edip etmediğini araştırıyorlar. "Bugün bankalar açık mı?" sorusunun yanıtı gündemde araştırılırken EFT yapılıp yapılamayacağı da merak konusu. Peki bugün EFT yapılır mı?

BUGÜN BANKALAR AÇIK MI?

Bugün Kurban Bayramı'nın son günü idrak ediliyor. Bayram nedeniyle tatil uygulaması bulunuyor. Kurban Bayramı nedeniyle bugün bankalar kapalı

BUGÜN EFT YAPILIR MI?

Kurban Bayramı tatili nedeniyle bugün EFT işlemleri gerçekleşmeyecek ve ilk mesai günü başlayınca EFT işlemleri aktif olacak.

Gerga Antik Kenti'nde ilk kazma vurulduAydın'ın Çine ilçesindeki 2 bin 600 yıllık tarihi Gerga Antik Kenti'nde protokolünde katılımı ile kazı çalışmalarında ilk kazma vuruldu. Kariada ve Gizemli Köy olarak da bilinen bölgede tapınak, çeşmeler, yıkılmış kayadan yapılmış heykeller ve içinde bulunan yaşam merkezinin gün yüzüne çıkarılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber