Bankalar

Bankalar

Son dakika Bankalar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bankalar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bankalar haber sayfamızda...

Bankalar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17.227 bankalar haberi bulunmuştur.
11 Avrupa ülkesinden sorumlu olacak
11 Avrupa ülkesinden sorumlu olacakMey|Diageo İnsan Kaynakları Direktörü Birsen Çevik Akgünlü, Ocak 2022 itibariyle Diageo Kuzey Avrupa Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. Akgünlü, yeni görevi kapsamında Almanya, Hollanda, Polonya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Lüksemburg, Norveç, İsveç ve İsviçre’nin yetenek ve kültür stratejilerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.
14.01.2022Ekonomi
İkinci el araç alıp satacaklar dikkat! Resmen tavan yaptı: Yüzde 70!
İkinci el araç alıp satacaklar dikkat! Resmen tavan yaptı: Yüzde 70!İkinci el otomobil piyasasında son zamanlarda artan dolandırıcılık haberleri dikkatleri bu alana çekti. Tercihlerin ikinci ele yöneldiği bugünlerde, fırsatçılar da iş başında! Sektör temsilcileri ve uzmanlar, risklere karşı çarpıcı uyarılarda bulunarak, eksperleri işaret etti.
14.01.2022Otomobil
Altın fiyatları bugün ne kadar? 13 Ocak Gram, çeyrek altın fiyatları canlı grafik...
Altın fiyatları bugün ne kadar? 13 Ocak Gram, çeyrek altın fiyatları canlı grafik...Altın fiyatları ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. Haftanın ikinci gününde altın fiyatları ne kadar oldu? Bugün gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları kaç TL? Altın fiyatları güncel durum grafiğini haberimize ekledik. Gün içinde altın fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler altının hem alış hem de satış fiyatlarını haberimizin içeriğinden öğrenebilir. İşte son dakika altın fiyatları listesi...
13.01.2022Ekonomi
Galatasaray'da maaş krizi! 250 milyon Lira...
Galatasaray'da maaş krizi! 250 milyon Lira...Galatasaray Yönetimi'nin önünde kritik bir sınav daha var. Sarı-Kırmızılılar, bir süredir ertelenen futbolcu alacaklarını, yeni hoca Domenec Torrent'in Florya'da sorun yaşamaması adına çözmeye çalışıyor.
13.01.2022Galatasaray
Bilgilerini ele geçirip 42 bin 500 lirasını kendilerine aktardılar
Bilgilerini ele geçirip 42 bin 500 lirasını kendilerine aktardılarİstanbul’da kendini bankacı olarak tanıtan kişiler, telefonla arayıp oyaladıkları Tolga Kavaklı'nın banka hesabındaki 42 bin 500 lirayı kendi hesaplarına geçirdi. Kavaklı, "Telefon numaramı, ev adresimi, iş adresimi, anne ve babamın adını saydılar. Meğer beni meşgul etmek için aramışlar. 50 gram altınımı bozup TL'ye çeviriyorlar sonra da o parayı kendi hesaplarına aktarıyorlar" dedi.
13.01.2022Gündem
YENİ sigara fiyatları listesi (güncel zamlı tutarlar) Ocak 2022 || Sigara zammı ne kadar oldu (JTI, Philip Morris, BAT), zamlı sigara fiyatlarında son durum nedir?
YENİ sigara fiyatları listesi (güncel zamlı tutarlar) Ocak 2022 || Sigara zammı ne kadar oldu (JTI, Philip Morris, BAT), zamlı sigara fiyatlarında son durum nedir?Sigara fiyatlarının güncel hali ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya devam ediliyor. Özel Tüketim Vergisi oranları belli oldu. Sigaradan alının ÖTV tutarı yüzde 47 oranında artırıldı. Bu artış sonrasında ise zamlı yeni sigara fiyatları araştırılmaya başlandı. Philip Morris VE JTİ sigara fiyatları açıklandı. Peki yeni sigara fiyatları ne kadar oldu? İşte zamlı sigara fiyatları...
13.01.2022Gündem
Youtuber'lara vergi geldi
Youtuber'lara vergi geldiİnternette ses, video gibi içerikler paylaşan sosyal içerik üreticilerinin kazançları ile mobil cihazlar için uygulama geliştirenlerin kazançları, 2022 yılı için 880 bin liraya kadar gelir vergisinden istisna tutulacak. Bu kullanıcılar sadece yüzde 15 stopaj ödeyecek. Elektronik ticaret siteleri, haber sitelerinden elde edilen kazançlardan ise gelir vergisi alınmaya devam edilecek.
13.01.2022Ekonomi
Banka çalışma saatleri 2022! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?
Banka çalışma saatleri 2022! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?Birçok işlemin yapıldığı banka şubelerinin çalışma saatleri merak ediliyor. Kamu bankalarının yanı sıra özel birçok bankanın yüz binlerce müşterisi bulunuyor. Banka şubelerinden para çekme/yatırma kredi borcu, fatura ödeme gibi birçok işlem yapılabildiği gibi bu işlemler aynı zamanda bankaların cep şubeleri üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Peki Bankalar sabah saat kaçta açılıyor akşam saat kaçta kapanıyor? İşte bankaların çalışma saatleri...
12.01.2022Ekonomi
Tekstilci çatıda bankalar sırada
Tekstilci çatıda bankalar sıradaEnerji Yatırımcıları Derneği Başkanı Cem Özkök, tekstil sektöründe çatı panelleri ile güneş enerjisinin kullanılmaya başlandığını belirterek bankacılık sektörünün de şube çatılarına kurulacak sistemlerle elektrik enerjisi üretebileceğini söyledi.
12.01.2022Ekonomi
Şirketler de kur korumalı TL hesabı açabilecek
Şirketler de kur korumalı TL hesabı açabilecekMerkez Bankası tarafından döviz hesaplarının Türk Lirası mevduata dönüşüm esaslarında değişiklik yapılmasına ilişkin tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre şirket ve kurumlar da artık döviz hesabını TL mevduata dönüştürebilecek. Tüzel kişiler 6 ay veya 1 yıl vadeli TL mevduat hesabı açabilecek.
12.01.2022Ekonomi
Kuveyt Türk çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Kuveyt Türk 2022'de kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?
Kuveyt Türk çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - Kuveyt Türk 2022'de kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?Türkiye'de faaliyet gösteren özel bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaya devam ediyor. Kuveyt Türk müşterisi olan vatandaşlar banka şubelerinde olan işlemlerini halledebilmek için bankanın çalışma saatlerini araştırıyor. Peki Kuveyt Türk mesaiye saat kaçta başlıyor?
11.01.2022Gündem
Son dakika: Döviz hesaplarının TL mevduata dönüşüm esaslarında değişiklik
Son dakika: Döviz hesaplarının TL mevduata dönüşüm esaslarında değişiklikGelen son dakika haberine göre; Merkez Bankası tarafından Döviz hesaplarının Türk Lirası mevduata dönüşüm esaslarında değişiklik yapılmasına ilişkin Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre Şirket ve kurumlar da artık döviz hesabını TL mevduata dönüştürebilecek. Tüzel kişiler 6 ay veya 1 yıl vadeli TL mevduat hesabı açabilecek.
11.01.2022Ekonomi
İGDAŞ çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2022 İGDAŞ vezneleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?
İGDAŞ çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2022 İGDAŞ vezneleri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?İGDAŞ üzerinden işlem yapmak için çalışma saatleri hakkında bilgi almak isteyenler, İGDAŞ'ın saat kaçta açıldığını ve saat kaçta kapandığını araştırıyor. Peki İGDAŞ üzerinden hangi işlemler yapılır? İGDAŞ çalışma sataleri nasıl?
10.01.2022Gündem
Memur ve emekli maaşlarına zam teklifi komisyondan geçti
Memur ve emekli maaşlarına zam teklifi komisyondan geçtiTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, AK Parti'nin en düşük emekli aylığının 2 bin 500 lira olması, doğalgazda kademeli fiyatlandırma, BES Sistemi'nde bazı değişiklikler öngören yasa teklifi kabul edildi. Düzenlemenin 15 Ocak’taki memur maaşlarına yetişmesi amacıyla salı günü TBMM Genel Kurulu’da görüşüleceği bildirildi.
8.01.2022Siyaset
İzmir iş dünyasından kur garantili ihracat talebi
İzmir iş dünyasından kur garantili ihracat talebiİzmir iş dünyası temsilcileri, Ankara’da devlet yetkililerini ziyaret ederek kentin ekonomik gelişiminde öncelikli projeleri aktardılar ve bu gelişimi hızlandırmak için taleplerini ilettiler.
8.01.2022Ekonomi
Memur ve emekliyi yakından ilgilendiriyor! Komisyonda kabul edildi
Memur ve emekliyi yakından ilgilendiriyor! Komisyonda kabul edildiTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 'Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi' kabul edildi. Yasa teklifi, Komisyon'da 15 saat süren görüşmelerin ardından kabul edildi.
7.01.2022Ekonomi
YENİ SİGARA FİYATLARI (ZAMLI güncel liste) Ocak 2022 || Sigara zammı ne kadar, kaç TL oldu? JTİ-Philip Morris sigara fiyatları (son tablo)...
YENİ SİGARA FİYATLARI (ZAMLI güncel liste) Ocak 2022 || Sigara zammı ne kadar, kaç TL oldu? JTİ-Philip Morris sigara fiyatları (son tablo)...Sigara zammı ve yeni sigara fiyatları ile ilgili detaylar araştırılıyor. ÖTV listesindeki yeni artışlar belli oldu. Sigaradan alınan Özel Tüketim Vergisi yüzde 47 artırıldı. Yeni zamlı sigara fiyatları belli oldu. Peki 7 Ocak zamlı sigara fiyatları ne kadar? İşte güncel sigara fiyatları...
7.01.2022Gündem
Bankalar kredi standartlarını sıkılaştırdı
Bankalar kredi standartlarını sıkılaştırdıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Banka Kredileri Eğilim Anketi sonuçlarına göre 2021 yılının dördüncü çeyreğinde bankaların genel olarak işletmelere kullandırdıkları kredilere uyguladıkları standartlar sıkılaştı.
7.01.2022Uzmanpara
Ehliyet Fiyatları 2022: Sürücü Belgesi Harç ve Sınav Ücretleri
Ehliyet Fiyatları 2022: Sürücü Belgesi Harç ve Sınav ÜcretleriSürücü belgesi veya ehliyet karayolunda motorlu veya motorsuz taşıtların kişiler tarafından kullanabilmesine olanak sağlayan resmi belgedir. Ehliyet olmadan araç kullanılması yasaktır. Aksi taktirde yaptırım uygulanır. Ehliyet fiyatları yıllara göre değişiklik gösterir. Kimlik işlevi görebilen ehliyetler sınıflarına göre ayrılır. Sürücü belgeleri 16 kategoride sınıflandırılmıştır. Günümüzde kullanılan otomobiller için B sınıfı ehliyet geçerlidir. Ehliyet alınabilmesi sürücü kursuna gidilerek belge alınmalıdır. 2022 yılında ehliyet fiyatları, sürücü belgesi harç ve sınav ücretleri için içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.01.2022Ekonomi
Yabancıya vatandaşlıkta ‘TL’ kriteri kaldırıldı
Yabancıya vatandaşlıkta ‘TL’ kriteri kaldırıldıAyşegül Kahvecioğlu - Yabancılara "vatandaşlık" verilmesine yönelik şartlarda değişikliğe gidildi...
7.01.2022Ekonomi
Zamlı sigara fiyatları 2022! Hangi sigaraya kaç lira zam geldi? BAT-JTİ Philip Morris güncel sigara fiyat listeleri...
Zamlı sigara fiyatları 2022! Hangi sigaraya kaç lira zam geldi? BAT-JTİ Philip Morris güncel sigara fiyat listeleri...Sigara zammı konusunda araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sigara ve alkolden alınan Özel Tüketim Vergisi'ne yüzde 47 oranında gelen zam sigara fiyatlarına yansımaya başladı. Dün Philip Morris gurubu zamlı sigara fiyatlarını açıkadı. 5 Ocak bugün itibaren geçerli olmak üzere JTİ-BAT ve İmperial Tobacco zamlı sigara fiyat listelerni yayımladı. İşte 5 Ocak zamlı sigara fiyat listesi...
6.01.2022Gündem
Kara Liste Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kredi Notunda Kara Liste Ne Anlama Gelir?
Kara Liste Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Kredi Notunda Kara Liste Ne Anlama Gelir?Kara liste kelime grubu birçok farklı alanda taşıdığı anlam ile kullanılmaktadır. Peki, kara liste ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Kredi notunda kara liste ne anlama gelir tüm detayları ile derledik.
6.01.2022Sözlük
Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?
Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022: Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır?Günümüzde tercih edilen farklı bankalar bulunuyor. Bireyler çalıştığı bankaların müşteri hizmetleri numarasını araştırabiliyor. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası bireyler tarafından araştırılan bir bilgidir. Akbank müşterileri, hizmet alabileceği bir telefon numarası araştırması yaparak, bilgi sahibi olmak istiyor. Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 2022, müşteri temsilcisine en hızlı nasıl bağlanılır? Akbank müşteri hizmetleri numarasıyla ilgili tüm detayları derledik.
6.01.2022Gündem
Swift Kodu Nedir? 2022 Bankaların Swift Kodları Nelerdir?
Swift Kodu Nedir? 2022 Bankaların Swift Kodları Nelerdir?Pek çok banka aracılığı ile EFT veya Havale işlemleri yapılmaktadır. Yurtiçi para gönderme işlemlerinin dışında yurtdışı para transferlerinde Swift koduna ihtiyaç duyulmaktadır. Yurt dışına para transferi yapacakları kişiler Swift kodunu merak etmektedir. Peki Swift kodu nedir? 2022 bankaların swift kodları nelerdir? Sizlere Swift kodu hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
6.01.2022Ekonomi
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: Gelecek ‘görünmez’ olmakta
Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: Gelecek ‘görünmez’ olmaktaBen bankacılığın geleceğini ‘görünmez bankacılık’ olarak tanımlıyor, çatı kavramı da ‘platform bankacılığı’ olarak görüyorum

Benzer Haber Etiketleri

Bankalar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.