Geri Dön
Gündemİşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı!

İşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı!

Bugünkü corona virüs vaka ve ölü sayıları açıklandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüste iyileşen sayısına dikkat çekti. Türkiye'de tablo günden güne iyiye giderken vatandaşlar şimdi son durumu merak ediyor. İşte 26 Mayıs corona virüs vaka ve ölü sayıları...

İşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı!

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu günden güne iyiye gidiyor. Vaka sayıları ve ölü sayıları düşüş eğiliminde... Dün 987 vaka sayısı yaşanırken 29 vatandaşımız da hayatını kaybetti. Şimdi gözler yeni açıklanan tabloda... Peki, 26 Mayıs corona virüs vaka sayısı kaç oldu? Koronavirüs son durum nedir?

BUGÜN CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYISI AÇIKLANDI

26 Mayıs corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı. Bugün 28 kişi hayatını kaybederken 948 kişi corona virüse yakalandı.

İşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

BAKAN KOCA'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

İYİLEŞEN HASTA SAYISINDA, bugün önemli bir artış var. Yoğun bakım ve Entübe hasta sayısında ise azalma devam ediyor. Elde edilen başarı, 83 milyonun gösterdiği uyumun sonucu. Yeni hayat tarzımız: KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT, hep birlikte tedbir.

İşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

ELDE EDİLEN BAŞARI, 83 MİLYONUN GÖSTERDİĞİ UYUMUN SONUCU"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün Twitter hesabından, son verilere ilişkin "İyileşen toplam hasta sayısı 120 bini geçti. Yoğun bakım desteğine ihtiyaç azalmaya devam ediyor. Elde edilen başarı, 83 milyonun gösterdiği uyumun sonucu. Yeni dönemde yeni ve güçlü tedbir, sosyal hayatta hep birlikte alınacak tedbirdir." paylaşımında bulundu.

İşte koronavirüste son durum...Corona virüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

 CORONA VİRÜS VAKA VE ÖLÜ SAYISI KAÇ OLDU? KORONAVİRÜS SON DURUM NEDİR?

Yaralı halde direksiyon geçti! Kaza yaptı, kurtarılamadıÜmraniye'de, bacağından silahla yaralı olan sürücü, park halindeki kamyona çarptı. Ambulansla hastaneye kaldırılan ve çok kan kaybettiği belirtilen sürücü Durdu Ertürk, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet