Geri Dön
GündemBugün kalktı mı? 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi, yeni haber var mı?

Bugün kalktı mı? 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi, yeni haber var mı?

Milyonlarca vatandaş 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için meraklanıyor. Bugün yapılacak olan Kabine Toplantısı'nda ele alacak konular arasında yer aldığı tahmin edilen 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bugün bitti mi, ne zaman kalkacak?

Bugün kalktı mı? 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi, yeni haber var mı?

Bugün son dakika haberleri arasında gözler 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların kısıtlamalarında. Uzun zamandır belirlenen saatler dışında sokağa çıkma yasğaı uygulanan bu yaş aralığı bugünden itibaren yasağı kaldırılıp kaldırılmadığını öğrenmek istiyor. 20 Yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var mı, ne zaman bitecek, bugün bitti mi? 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri kaç? soruları yoğun ilgi görüyor. İşte son dakika haberleri arasında yer alan bilgiler...

20 YAŞ ALTI VE 65 YAŞ ÜSTÜ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI, NE ZAMAN BİTECEK, BUGÜN BİTTİ Mİ?

Bugün Kabine Toplantısı yapılacak. Kabine Toplantısı kararları arasında 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için yeni kararlar verilirse haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

20 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ

20 yaş altı vatandaşlar gün içinde 13:00-16:00 saatleri arasında dışarıya çıkabiliyor. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkmak yasak.

65 YAŞ ÜSTÜ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ

65 yaş üstü vatandaşlar gün içinde 10:00-13:00 saatleri arasında dışarıya çıkabilir. Diğer kalan saatlerde ise sokağa çıkma yasak.

Esenler'de korkutan yangın! 1'i bebek 5 kişi kurtarıldıEsenler'de 3 katlı binada yangın çıktı. Daireden yükselen alevler ve mahallede yaşanan panik anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Yangında mahsur kalan 6 aylık bebek ve 4 kişi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet