Sokağa

Sokağa

Son dakika sokağa haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan sokağa gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan sokağa haber sayfamızda...

Sokağa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26.175 sokaga haberi bulunmuştur.
İstanbul'da kademeli normalleşme! İş yerleri geceden hazırlık yaptı
İstanbul'da kademeli normalleşme! İş yerleri geceden hazırlık yaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı sonrası, koronavirüste 'kademeli normalleşme' kararlarını açıkladı. İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının ardından bazı iş yeri sahiplerinin geceden hazırlıklarını yaptığı görüldü.
2.03.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan duyurdu! Bu illerde hafta sonu kısıtlaması kalkıyor
Son dakika: Erdoğan duyurdu! Bu illerde hafta sonu kısıtlaması kalkıyorGelen son dakika haberine göre, koronavirüsle mücadelede herkesin gözü Kabine toplantısı sonrası yapılacak açıklamalardaydı. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı sonrası alınan kararları tek tek duyurdu. Sokak kısıtlamasına ilişkin yeni bilgileri paylaştı. Böylece milyonların merakla beklediği 'sokak kısıtlamalar kalkacak mı?' sorusu da cevap bulmuş oldu. İçişleri Bakanlığı kısıtlamayla ilgili detayları açıkladı. İşte hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının kalkacağı iller...
2.03.2021Gündem
Son dakika: İstanbul, Ankara ve İzmir'de normalleşme nasıl olacak? 1 şehirde yasaklar tamamen kalkıyor
Son dakika: İstanbul, Ankara ve İzmir'de normalleşme nasıl olacak? 1 şehirde yasaklar tamamen kalkıyorSon dakika haberine göre, Kovid-19 risk değerlendirme haritasına göre, yüksek riskli (turuncu) kategoride yer alan İstanbul ve İzmir'de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması bir süre daha pazar günü devam edecek, orta riskli (sarı) kategoride yer alan Ankara'da ise tamamen kalkacak.
2.03.2021Gündem
Son dakika: 81 il valiliğine yeni talimat! Sokağa çıkma kısıtlamasının saatleri belli oldu
Son dakika: 81 il valiliğine yeni talimat! Sokağa çıkma kısıtlamasının saatleri belli olduSon dakika haberine göre İçişleri Bakanlığı, 81 ilin valiliğine "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre, risk grubuna göre il bazında alınması gereken Kovid-19 tedbirleri ile uyulacak kurallar valiliklerce belirlenecek. Risk gruplarına göre değişiklik gösterecek sokağa çıkma kısıtlamaları sırasında şehirler arası seyahatlere ilişkin uygulamalara aynen devam edilecek. Düşük ve orta riskli illerde 65 yaş ve üzeri ile 20 yaş altındakilerin sokağa çıkma kısıtlaması kaldırılacak. Yüksek ve çok yüksek riskli illerde 65 yaş ve üzerindekiler 10.00-14.00 arasında, 20 yaş altındakiler 14.00-18.00 arasında sokağa çıkabilecek.
2.03.2021Gündem
Yasaklar hangi illerde kalktı, cumartesi sokağa çıkma yasağı var mı? İstanbul, Ankara, İzmir hangi risk grubunda?
Yasaklar hangi illerde kalktı, cumartesi sokağa çıkma yasağı var mı? İstanbul, Ankara, İzmir hangi risk grubunda?Sokağa çıkma yasağı hakkında son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Hafta sonu (cumartesi, pazar) sokağa çıkma yasağı kalktı mı sorusuna da yanıt aranıyor. Kabine toplantısı sonrası kritik kararlar açıklandı. Normalleşme sürecine girişle birlikte vaka oranlarına göre iller 4 gruba ayrılarak kademeli normalleşme yaşayabilecek. düşük, orta, yüksek ve çok yüksek risk grubunu gösteren harita da araştırılıyor. Peki, hangi illerde hafta sonu yasağı kalkacak? İstanbul, Ankara ve İzmir hangi renk?
1.03.2021Gündem
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde 20 yaş altı - 65 yaş üstü yasağı kalktı, sokağa çıkma saatleri kaç?
65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hangi illerde 20 yaş altı - 65 yaş üstü yasağı kalktı, sokağa çıkma saatleri kaç?65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı ile 20 yaş altı yasakları son dakika haberleri takip ediliyor. Kabine toplantısından çıkan normalleşme kararı ile düşük ve orta riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kaldırıldı. Peki, İstanbul'da 20 yaş altı ve 65 yaş üstü yasağı var mı, kalktı mı? Hangi illerde 65 yaş üstü - 20 yaş altı yasağı kalktı? Seyahat yasağı kalktı mı?
1.03.2021Gündem
Kısıtlama günlerinde sahada hizmet mesaisi
Kısıtlama günlerinde sahada hizmet mesaisiKarabağlar Belediyesi ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması günlerini fırsata çevirip ilçenin dört bir yanında hizmet üretmeye devam ediyor...
1.03.2021Ege
Kabine toplantısı kararları açıklandı! Kafe ve restoranlar açılacak mı, hafta sonu-hafta içi yasakları kalkıyor mu?
Kabine toplantısı kararları açıklandı! Kafe ve restoranlar açılacak mı, hafta sonu-hafta içi yasakları kalkıyor mu?Kritik Kabine toplantısı bitti ve vatandaşlar yasakların kalkıp kalkmayacağını merakla bekliyor. Uzun zamandır kafe, restoran ve lokantalar kapalıydı ve paket servis şeklinde çalışıyordu. Öte yandan hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma yasaklarının da akıbeti sorgulanıyor. Peki, kabine toplantısı bitti mi, yeni kararlar neler?
1.03.2021Gündem
1 Mart'ta sokağa çıkma yasağı kalkıyor mu, hafta sonu yasakları bitecek mi? Sokağa çıkma yasağı kalktı mı, ne zaman kalkacak?
1 Mart'ta sokağa çıkma yasağı kalkıyor mu, hafta sonu yasakları bitecek mi? Sokağa çıkma yasağı kalktı mı, ne zaman kalkacak? Bugün çok önemli bir Kabine toplantısı gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan yasaklar ve kısıtlamalar için mart ayını işaret etmişti. Mart ayının ilk gününde en çok yöneltilen soru ise "Sokağa çıkma yasağı kalktı mı, ne zaman kalkacak? 1 Mart'da sokağa çıkma yasağı kalkıyor mu?" şeklinde... İşte detaylar...
1.03.2021Gündem
Son dakika: Tüm yasaklar kalkıyor! Erdoğan ayrıntıları tek tek açıkladı
Son dakika: Tüm yasaklar kalkıyor! Erdoğan ayrıntıları tek tek açıkladıSon dakika haberine göre Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kontrollü normalleşme süreciyle ilgili alınan yeni kararları açıkladı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, yüz yüze eğitim, kafe ve restoranlarla ilgili detayları verdi. Erdoğan, "Her hafta risk durumuna göre illerimizin renkleri yeniden tespit edilecek, iki haftada bir normalleşme uygulaması güncellenecek." dedi.
2.03.2021Siyaset
Yüksek ve çok yüksek riskli iller neler? İşte, yüksek riskli iller sıralaması ve renkleri
Yüksek ve çok yüksek riskli iller neler? İşte, yüksek riskli iller sıralaması ve renkleriYüksek riskli ve çok yüksek riskli iller, vatandaşların aramalarına konu oldu. Kademeli normalleşme sürecinde düşük ve orta riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasakları kalkarken, yüksek ve çok yüksek riskli iller bu kategorinin dışında yer aldı. Öte yandan Fahrettin Koca illerin risk haritasını paylaştı. Vatandaşlar, yüksek riskli iller hangileri, çok yüksek riskli iller neler? merak ediyor.
1.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni normalleşme açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni normalleşme açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada yeni normalleşme kararlarını açıkladı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, yüz yüze eğitim, kafe ve restoranlarla ilgili flaş bilgiler verdi. Erdoğan açıklamasında kısıtlamaların illerin rengine göre yapılacağını ekledi.
1.03.2021Haberler
Son dakika... İşte hafta sonu yasağının kaldırıldığı 42 şehir! Listede İstanbul var mı?
Son dakika... İşte hafta sonu yasağının kaldırıldığı 42 şehir! Listede İstanbul var mı?Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrasında "Sokağa çıkma kısıtlaması, düşük ve orta riskli illerde tamamen, yüksek ve çok yüksek riskli illerde bir müddet daha pazar günü devam edecek. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması yüksek ve çok yüksek riskli illerde bir müddet daha pazar günü devam edecek." dedi. Erdoğan'ın açıklamasının ardından gözler risk haritasına çevrildi. Sağlık Bakanı Koca illerin Kovid-19 değerlendirme kriterlerine göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olarak gruplandırıldığı haritayı paylaştı. İşte haritaya göre hafta sonu kısıtlamasının kalkacağı iller...
1.03.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan düğünlerle ilgili flaş açıklama
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan düğünlerle ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan "Nikah ve nikah merasimi şeklindeki düğünler, düşük ve orta riskli illerimizde 100 kişiyi, yüksek ve çok riskli bölgelerde 50 kişiyi geçmemek ve 1 saati aşmamak kaydıyla yapılabilecek." dedi.
1.03.2021Gündem
Son dakika! Yapılandırma yapacaklar dikkat: 00.00'a kadar açık
Son dakika! Yapılandırma yapacaklar dikkat: 00.00'a kadar açıkSon dakika haberine göre, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), vergi dairelerinin yapılandırma ödemeleri kapsamında 00.00'a kadar açık olacağını bildirdi.
1.03.2021Ekonomi
Son Dakika: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Sokağa çıkma kısıtlamasında saat 24.00'e kadar muaflar
Son Dakika: İçişleri Bakanlığı duyurdu! Sokağa çıkma kısıtlamasında saat 24.00'e kadar muaflarGelen son dakika haberine göre; Vergi daireleri yeniden yapılandırma için bugün 00.00’a kadar açık kalacak. Ödeme yapacak vatandaşlar ve vergi dairesi çalışanları saat 21.00’de başlayacak kısıtlamadan muaf olacak. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), vergi dairelerinin yapılandırma ödemeleri kapsamında 00.00'a kadar açık olacağını bildirdi. İşte haberin ayrıntıları...
1.03.2021Gündem
SON DAKİKA || Normalleşme ne zaman başlayacak, normalleşme hangi illerde olacak 2021? 2 Mart'ta kademeli normalleşme mi başlayacak?
SON DAKİKA || Normalleşme ne zaman başlayacak, normalleşme hangi illerde olacak 2021? 2 Mart'ta kademeli normalleşme mi başlayacak?Normalleşme ile ilgili son dakika gelişmeleri gündemde yer alıyor. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında kabine toplantısı gerçekleştirilecek. Kabine toplantısında çıkacak kararlar merak konusu. Normalleşme adımları ile ilgi gözler kabine toplantısına çevrildi. 2 Mart tarihinde normalleşmenin başlayıp başlamayacağı merak ediliyor. Peki normalleşme ne zaman başlayacak? Normalleşme illeri hangileri olacak, 81 ilde normalleşme adımları başlayacak mı?
1.03.2021Gündem
Bugün kalktı mı? 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi, yeni haber var mı?
Bugün kalktı mı? 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi, yeni haber var mı?Milyonlarca vatandaş 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için meraklanıyor. Bugün yapılacak olan Kabine Toplantısı'nda ele alacak konular arasında yer aldığı tahmin edilen 20 yaş altı - 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bugün bitti mi, ne zaman kalkacak?
1.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandıCumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, saat 15.55'te başladı.
1.03.2021Siyaset
İki kadını takip eden kişiye, 'sokağa çıkma kısıtlaması' tutanağı
İki kadını takip eden kişiye, 'sokağa çıkma kısıtlaması' tutanağıAlmanya’dan Türkiye'ye gelen ve İstiklal Caddesi'nde çocukları ile dolaşan iki kadını takip ettiği öne sürülen kişi yakalandı. Olayla ilgili takip eden kişiye, Umum Hıfzıssıhha Kananu'na muhalefet suçundan tutanak düzenlendi. Olayla ilgili konuşan kadınlar, "1 saattir arkamızdan takip ediyor, 5 kez döndük hala takip ediyordu" diye konuştu.
1.03.2021Gündem
Konya Tabip Odası Başkanı: Mutasyonlu virüs 5 yaşındaki çocukta da görüldü
Konya Tabip Odası Başkanı: Mutasyonlu virüs 5 yaşındaki çocukta da görüldüKonya Tabip Odası Başkanı Dr. Eyüp Çetin, Konya'da günlük 350-400 koronavaris vakasının görüldüğünü söyledi. Çetin, ''Konya’da mutasyonlu vaka var. Hatta çok sayıda, yaşları da genç. 5 yaşındaki çocuk dahi görüldü'' dedi.
1.03.2021Gündem
Hafta içi yasakları bugün bitiyor mu? Hafta içi akşamları 21:00'dan sonra dışarı çıkmak yasak mı?
Hafta içi yasakları bugün bitiyor mu? Hafta içi akşamları 21:00'dan sonra dışarı çıkmak yasak mı?1 Mart 2021 günü normalleşmenin başlayacağı ilk gün olarak duyurulmuştu. Bugün ise vatandaşlar uzun zamandır uygulanan yasakları ve kısıtlamaları tek tek araştırmaya başladı. Bu kısıtlamalar arasında hafta içi sokağa çıkma yasağı da yer alıyor. Milyonlarca vatandaş Hafta içi sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Hafta içi 21:00 kısıtlaması ne zaman bitecek? sorularına cevap arıyor. Son zamanlarda hafta içi her akşam uygulanan 21:00'dan sonra sokağa çıkma yasağı bugün bitiyor mu?
1.03.2021Gündem
Ünlü isimlerden villada kaçak parti!
Ünlü isimlerden villada kaçak parti!Aralarında Kaan Orkun, Ayşegül Çınar, Rana Büyük, Serkan Aydın, Melis Buse Betkayan, Esra Yurdusev ve Esra Balamir gibi blogger, influencer ve fenomenlerin bulunduğu ekip, koronavirüs pandemisini hiçe saydılar, eğlence yaptılar!
1.03.2021Cadde
Hangi illerde yasaklar ve kısıtlamalar kalkacak? Yasaklar kalktı mı, kısıtlamalar ne zaman bitecek?
Hangi illerde yasaklar ve kısıtlamalar kalkacak? Yasaklar kalktı mı, kısıtlamalar ne zaman bitecek? Türkiye'yi yeni normalleşme heyecanı sarmış durumda... Bugün Kabine toplantısı gerçekleşecek. Herkesin dilinde yasaklar ve kısıtlamalar var... Bu nedenle "Yasaklar kalktı mı? Hangi illerde yasaklar ve kısıtlamalar kalkacak?" sorusu sıklıkla yöneltiliyor.
1.03.2021Gündem
Eski eşini 12 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı! Tutuklandı
Eski eşini 12 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı! TutuklandıAnkara'da Necati Özdemir, eski eşi Gülizar Ö.'yü sokak ortasında 12 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Çocuklarını kendisine göstermediği için eski eşiyle tartıştıklarını ileri süren Özdemir, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
1.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ne zamannormalleşmekalktı mıkoronavirüsson dakika haber

Sokağa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.