Geri Dön

Bugün ve yarın sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek?

Bugün ve yarın için meraklı arayış başladı. İki gün uygulanacak olan sokağa çıkma yasağının saat aralığı belirlendi. Sokağa çıkma yasağı, istisnalar hariç olmak üzere 81 il sınırları içerisinde gerçekleştirilecek. Peki yasak ne zaman başlıyor, ne zaman sona eriyor?

Bugün ve yarın sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek?

81 ilde uygulanacak olan sınırlı sokağa çıkma yasağı ile ilgili detaylar gündemde araştırılıyor. Adayların büyük bir heyecanla beklediği YKS sınavların yapılacağı 27-28 Haziran tarihlerinde corona virüs tedbirlerine yönelik olarak sınırlı sokağa çıkma yasağı uygulanacak. İşte bugün ve 28 Haziran sokağa çıkma yasağı saatleri...

BUGÜN VE 28 HAZİRAN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NERELERDE GEÇERLİ?

Sokağa çıkma yasağı, istisnalar hariç olmak üzere 81 il sınırları içerisinde gerçekleştirilecek.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ NEDİR?

27 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 09.30 ile 15.00 arasında ve 28 Haziran 2020 Pazar günü 09.30 ile 18.30 saatleri arasında istisnalar hariç olmak üzere 81 il sınırları içinde bulunan vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlanacak.

İzmir'de eşinin tehdit ettiği iki çocuk annesi: Ölmek istemiyorumİzmir'de, Saadet K. şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2 yıl önce boşanma davası açtığı ancak bir türlü boşanamadığı eşi A.K.'den sürekli tehdit mesajları aldığını ve can güvenliği için sık sık adres değiştirmek zorunda kaldığı öne sürdü. Saadet K., "Ölmek istemiyorum. Ben ve benim gibi bu durumları yaşayan çok fazla kadın var" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber