Geri Dön
GündemBugün yaşanan son depremler... 5 Şubat 2020'de en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Bugün yaşanan son depremler... 5 Şubat 2020'de en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Manisa dün akşam saatlerinde yine korkuttu. Şehir İlk olarak 4.2 ardından da 5 büyülüğündeki deprem ile sallandı. Deprem İzmir'de de hissedilirken son depremler halk tarafından araştırılmaya devam ediyor. İşte "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusunun cevabı...

Bugün yaşanan son depremler... 5 Şubat 2020'de en son nerede ve ne zaman deprem oldu?

Akdeniz, Manisa ve Elazığ depremle sarsılmaya devam ediyor. Bu bölgeler başta olmak üzere halk deyim yerindeyse diken üstünde... Vatandaş ise son depremleri merak edip "En son nerede ve ne zaman deprem oldu?" sorusuna cevap bulmaya çalışıyor.

5 ŞUBAT SON DEPREMLER

Bugün gece saatlerinde Manisa yine ilk olarak 3.3 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Daha sonra 07.13'te 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Bugün yaşanan son depremler... 5 Şubat 2020de en son nerede ve ne zaman deprem oldu

4 ŞUBAT SON DEPREMLER

Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan son dakika açıklamasının ayrıntılarına göre Manisa'da dün akşam önce, Kırkağaç ilçesinde 3.9 büyüklüğünde, ardından Akhisar ilçesinde 4.4 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. 20.55'te gelen son dakika bilgisine göre Akhisar'da 5.0 büyüklüğünde deprem oldu.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 29 Kasım 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Tabloya göre; son 24 saatte 24 bin 317 vaka tespit edildi. Koronavirüs nedeniyle 189 kişi hayatını kaybetti. Bakan Koca, Omicron varyantı ile ilgili olarak, " Ülkemizde yeni varyanta rastlanmamıştır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler