Geri Dön
GündemZehir tacirlerinin son oyunu! Kamp çadırında zehir sevkiyatı

Zehir tacirlerinin son oyunu! Kamp çadırında zehir sevkiyatı

İstanbul Narkotik Polisi uyuşturucu yollarını kesince, zehir tacirleri birbirinden ilginç yollara başvuruyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte uyuşturucu tacirleri çadır kozunu oynadı ama başarılı olamadı.

Van Başkale’den iki adet kamp çadırının İstanbul’a geldiği bilgisini alan ekipler Bayrampaşa’daki kargo firmasına gitti ve beklemeye başladı.

CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday ve kameraman Alper Öztürk’ün özel haberine göre; O esnada bir şüpheli kargo firmasına geldi önce çadırların fotoğrafını çekti ardından da cep telefonuyla bir kişiye gönderdi. Ekipler çadırlarla birlikte kargo firmasından çıkan şüpheliyi gözaltına aldı.

Zehir tacirlerinin son oyunu Kamp çadırında zehir sevkiyatı

Çadırlarla birlikte İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü’ne gelen ekipler şüphelerinde haklı çıktı, Van’dan gelen iki çadırın iskelet diye tabir edilen borularında zulalanmış şekilde bulundu.

AKILLICA BİR TAKTİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜLER AM

Dikkat çekmemek için kamp çadırlarının yoğun talep edildiği bir dönemde uyuşturucu tacirlerinin bu fikri hüsranla sonuçlandı.

Van’dan İstanbul’a çadır içinde gelen yaklaşık beş kilogramlık uyuşturucu maddesi piyasaya sürülmeden ele geçirildi. Şüphelinin sorgusuna ise devam ediliyor.   

Zehir tacirlerinin son oyunu Kamp çadırında zehir sevkiyatı

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner