Çadır

Çadır

Son dakika çadır haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çadır gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çadır haber sayfamızda...

Çadır

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.758 cadir haberi bulunmuştur.
Cansever kimdir kaç yaşında? Cansever gerçek adı nedir? Albümleri ve şarkıları
Cansever kimdir kaç yaşında? Cansever gerçek adı nedir? Albümleri ve şarkılarıCansever kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Demet ve Alişan'la Saah Sabah programına konuk olacaak olan Arabesk müziğin sevilen isimlerden Cansever, Makedonya'da dünyaya geldi. 12 yaşında sokakta çocukların sopa fırlatması nedeniyle tek gözünü kaybeden Cansever, ilk albümünü 1992 yılında çıkarmıştır. İşte Cansever kimdir, gerçek adı nedir sorusunun yanıtı ve albümleri...
15.04.2021Cadde
'Bir Zamanlar Kıbrıs'ın üçüncü bölümünde neler olacak?
'Bir Zamanlar Kıbrıs'ın üçüncü bölümünde neler olacak?Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesini ekranlara taşıyan, TRT 1’in yeni dizisi 'Bir Zamanlar Kıbrıs', 15 Nisan Perşembe günü saat 20.00’de üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.
13.04.2021Cadde
Sınır aşan tünel
Sınır aşan tünelHatay’ın Reyhanlı ilçesinde sınır hattında kazılan tünelde, yasa dışı olarak Türkiye’ye girmeye çalışan 24 kişilik grup yakalandı.
11.04.2021Gündem
Van'daki annelerin evlat eylemine Diyarbakır'daki annelerden destek
Van'daki annelerin evlat eylemine Diyarbakır'daki annelerden destekVan'da, çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, HDP binası önündeki eylemlerini 7'nci haftada da sürdürdü. Geçen hafta 23 ailenin katıldığı eyleme bu hafta Diyarbakır'dan destek için gelen 12 aile geldi. Sık sık PKK ve HDP aleyhine slogan atan aileler, çocuklarını HDP'den isterken, HDP'liler ise yüksek sesle müzik açarak, ailelerin sesini bastırmaya çalıştı.
8.04.2021Gündem
Tente Nedir, Nerelerde Kullanılır? Tente Çeşitleri Ve Modelleri Nelerdir?
Tente Nedir, Nerelerde Kullanılır? Tente Çeşitleri Ve Modelleri Nelerdir?Tente kelimesi Türkçeye İngilizceden çevrilerek girmiştir. Kelimesin kökeni ise İtalyanca tenda kelimesinden alıntı şeklindedir. Tenda çadır demektir. Buradan da anlaşıldığı gibi tente ürünü de kullanımı ve görünüşü nedeniyle çadır gibi bir koruma sağlamaktadır. Kelime Latince germek fiili olan tendere ya da tens anlamlarında kullanılmaktadır. Tente nedir, nerelerde kullanılır, tente çeşitleri ve modelleri nelerdir tüm detayları ile sizler için derledik.
8.04.2021Dekorasyon
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildi
Son dakika: Turizmi Teşvik Kanunu komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildis
6.04.2021Siyaset
2400 yıldır bozulmamış
2400 yıldır bozulmamışKültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Bodrum’da 2 bin 400 yıllık mezarın kapağını açtı, “İçinde bir erkek ve bir kadının iskeletleri var. Bizi sevindiren yanı, hiç bozulmamış olması. Hasar almamış, gömüldüğü gibi kalmış” dedi.
4.04.2021Ege
Kızılay’dan sıcak yuvalar
Kızılay’dan sıcak yuvalarSuriye’de zor şartlar altında çadırlarda yaşam mücadelesi veren mülteciler, Türk Kızılayı sayesinde başlarını sokabilecekleri sıcak yuvalarına kavuştu. 784 ev sahiplerine teslim edilirken, bir göçmen “Çadır ve çamurdan kurtulduk” dedi
4.04.2021Gündem
2 bin 400 yıllık lahit kapağı açıldı
2 bin 400 yıllık lahit kapağı açıldıKültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Bodrum ilçesinde 2 bin 400 yıllık lahit kapağını açarak, incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy, "Mezarın içinde bir bay ve bayanın iskeletleri var. Burası 2 bin 400 yıllık bir yer. Milattan Önce 4. yüzyıla ait Halikarnassos'un bir doğu nekropol kısmı olduğu düşünülüyor." dedi.
3.04.2021Ekonomi
Cuma mesajları: Facebook ve Instagram için resimli, Twitter ve WhatsApp için yazılı Cuma mesajları
Cuma mesajları: Facebook ve Instagram için resimli, Twitter ve WhatsApp için yazılı Cuma mesajlarıBugün cuma mesajları yoğun ilgi görüyor. İster resimli, ister yazılı cuma mesajları araştıranlar için 2021 Cuma mesajları ile ilgili yeni içerikleri haberimize ekledik. İslam alemi için büyük anlam ve önemi olan bugüne özel sözler haberimizde. İşte sayfa sayfa Cuma mesajları tercihleri...
2.04.2021Gündem
Turizm teşviki kanun teklifinin dört maddesi komisyonda kabul edildi
Turizm teşviki kanun teklifinin dört maddesi komisyonda kabul edildiAK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ile AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin ilk dört maddesi TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonunda kabul edildi.
1.04.2021Siyaset
Dans ve hareket terapisi: “Ben buradayım ve önemliyim” demenin en özgür hali
Dans ve hareket terapisi: “Ben buradayım ve önemliyim” demenin en özgür haliBir psikoterapi çeşidi olan dans ve hareket terapisi, mental ve fiziksel pek çok sağlık sorunuyla başa çıkmayı sağlıyor! Dans ve hareket terapisi hakkında bilmeniz gerekenleri ve çok daha fazlasını çocuklar için yaptığı projelerle adından söz ettiren Dans Terapisti ve Gazeteci Michal Bardavid ile konuştuk.
1.04.2021Aile
Son dakika: Turizm için flaş düzenleme! TBMM'ye sunuldu
Son dakika: Turizm için flaş düzenleme! TBMM'ye sunulduAK Parti milletvekilleri, Turizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifini, TBMM Başkanlığına sundu.
30.03.2021Ekonomi
Güneydoğu'da bir ilk: Kedi Evi ve Çadır-Vet Projesi hayata geçirildi
Güneydoğu'da bir ilk: Kedi Evi ve Çadır-Vet Projesi hayata geçirildiDiyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesi, sokak kedilerinin barınması ve beslenmesi için Kedi Evi Projesini hayata geçirdi. Belediyenin kendi atölyelerinde üretilen kedi evleri, sokak kedilerini kışın soğuktan yazın ise sıcaktan koruyacak. Aynı şekilde Belediye tarafından kurulan Çadır-Vet aracılığı ile sokak hayvanlarının bakım ve aşıları da kurulan çadırlarda yapılabiliyor.
27.03.2021Diyarbakır
Burası Paris'in göbeği! Seslerini duyurabilmek için kamp kurdular
Burası Paris'in göbeği! Seslerini duyurabilmek için kamp kurdular Fransa'da, çoğunluğu Afganların oluşturduğu ve aralarında çocuk ve kadınların bulunduğu düzensiz göçmenler, içinde bulundukları kötü koşullar konusunda hükümete seslerini duyurmak için başkent Paris'in göbeğinde kamp kurdu.
26.03.2021Dünya
Mustafa Nuri’den sarsıcı bir roman: Nehir ve Diğer Tüm Şeyler
Mustafa Nuri’den sarsıcı bir roman: Nehir ve Diğer Tüm ŞeylerBaşrollerini Hatice Aslan, Hakan Kurtaş, Cengiz Bozkurt, Şeyla Halis ve Şebnem Dilligil’in paylaştığı Vücut filmi ile tanınan yönetmen Mustafa Nuri’den sarsıcı bir roman: Nehir ve Diğer Tüm Şeyler. Nuri, toplumun ahlak ve sevgi dinamiklerini birbirinden ilginç kahramanlarının kesişen yaşamları üzerinden sorgularken, okuru da kendisi ile yüzleşmeye davet ediyor.
22.03.2021Kültür Sanat
Ankara'dan geldi, mağarada çadır kurup bekliyor! Haftalık 2 bin TL
Ankara'dan geldi, mağarada çadır kurup bekliyor! Haftalık 2 bin TLAnkara'da kafe işletirken pandemi nedeniyle olumsuz etkilenince şehir hayatını bırakan Mehmet Kuş , Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki babasından kalma denize yakın eve yerleşti. Doğa ile baş başa olmanın kendisine huzur verdiğini anlatan Kuş, balık tutarak haftada kazandığı 2 bin lira ile geçimini sağladığını ve kimi zaman da balık takası ile gıda ihtiyacını karşıladığını söyledi.
22.03.2021Haberler
Ankara'dan geldi, mağarada çadır kurup bekliyor! Haftalık 2 bin TL
Ankara'dan geldi, mağarada çadır kurup bekliyor! Haftalık 2 bin TLAnkara'da kafe işletirken pandemi nedeniyle olumsuz etkilenince şehir hayatını bırakan Mehmet Kuş , Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki babasından kalma denize yakın eve yerleşti. Doğa ile baş başa olmanın kendisine huzur verdiğini anlatan Kuş, balık tutarak haftada kazandığı 2 bin lira ile geçimini sağladığını ve kimi zaman da balık takası ile gıda ihtiyacını karşıladığını söyledi.
22.03.2021Gündem
Yanan köyde çadır kurdurmadılar, komşularına evlerini açtılar
Yanan köyde çadır kurdurmadılar, komşularına evlerini açtılarARTVİN'in Yusufeli ilçesinde çıkan yangında 52'si konut olmak üzere ahır ve samanlıklarla birlikte 193 yapının zarar gördüğü Dereiçi köyünde duygulandıran dayanışma örneği yaşanıyor. AFAD ekiplerinin evleri yanan vatandaşların barınması için çadır kurma isteğine karşı çıkan köylüler, çadırlarda kalmalarına gönlü razı gelmediği komşu ve akrabalarına evlerini açtı. Fethi Taşcı "Dar günde komşu ve akrabalarımıza yardım edeceğiz, acıyı birlikte paylaşacağız' dedi.
20.03.2021Haberler
Başkan Sandal: Gerekeni yapacağız
Başkan Sandal: Gerekeni yapacağızİzmir Bayraklı’da vatandaşların “deprem toplanma alanı” olarak kullandığı alana trafo yapılmak istenmesi tepkilere neden oldu. Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Ortada bir risk varsa biz vatandaşımızdan yana gerekeni yapacağız” dedi
19.03.2021Gündem
AHKİB, şubat ayında 24 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi
AHKİB, şubat ayında 24 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdiAkdeniz Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (AHKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Tekin, birliklerinin şubat ayında 24 milyon 348 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini bildirdi.
18.03.2021Ekonomi
Gaziantep'in yeni lezzeti: Kemikte kıyma kebabı
Gaziantep'in yeni lezzeti: Kemikte kıyma kebabıGaziantep'te kebapçı Ahmet Çadır, kıyma kebabını şiş yerine kemiğe saplayarak pişirdi. Kemikte kıyma kebabı için patent başvurusunda bulunan Çadır, bu kebabın daha lezzetli olduğunu söyledi.
Kamusal kısıtlamaların kaldırılmasıyla taşınmaz bilgilerine ulaşılabilecek
Kamusal kısıtlamaların kaldırılmasıyla taşınmaz bilgilerine ulaşılabilecekTapu ve Kadastro Genel Müdürü Adlı, tapu siciline idareler tarafından konulan kamusal kısıtlamaların entegrasyonu ile taşınmazların bulunduğu yerlere ait "afet alanları, fay hatları, " gibi bilgilere isteyen herkesin ulaşabileceğini bildirdi.
17.03.2021Ekonomi
Osmaniye Valiliği duyurdu! Hepsi yasaklandı
Osmaniye Valiliği duyurdu! Hepsi yasaklandıOsmaniye’de koronavirüs tedbirleri kapsamında, salgının yayılmasını önlemek amacıyla kamuya açık alanlarda miting, kapalı ve açık yer toplantıları ile gösteri yürüyüşleri, basın açıklaması, çadır kurma, stant açma, oturma eylemi, imza kampanyası, anma töreni ve benzeri türdeki eylem ve etkinlikler, 15 gün süreyle yasaklandı.
16.03.2021Gündem
Cruise geri dönüyor tekne yine favori
Cruise geri dönüyor tekne yine favoriGüçlü hazırlıklarla 2020’ye giren kruvaziyer gemileri, koronavirüs pandemisi nedeniyle büyük yara almıştı. Gemiler, gelişmiş hijyen protokolleri ve limitli kapasiteli seyahatlerle 2021’de kaybı azaltacak. Geçen sezonun favorilerinden olan tekne ve yat kiralamada ise talepler yine artışta. Turist gruplarının pek çoğu 2021 sezonunu denizlerde koydan koya, limandan limana turlayarak geçirecek.
9.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

hataysuriyediyarbakırankarabalıkçılık

Çadır ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.